Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 3. forduló

2018.10.22 - 10:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
KRISÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIHÁLIK PÁL, ZSÓTÉR RÓBERT
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
90'
45'

Gólok

PALOTAI SÁNDOR

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

50'

BÁLINT MÁTÉ

 

1 - 2

55'

VARGA VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 23 1 22 9 7.3
2 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 3 0 0 16 1 15 9 6.3
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 2 1 0 34 0 34 7 7
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 2 1 0 24 0 24 7 6.7
5 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 3 1 0 2 8 15 -7 3 3
6 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 5 13 -8 3 5.7
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 3 15 -12 3 4.3
8 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 3 1 0 2 4 18 -14 3 5
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 0 0 3 1 21 -20 0 6.3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 0 0 3 1 35 -34 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 8 0 8 3 2 2 0 0 8 0 8 6 3 3 0 0 16 0 16 9
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 11 0 11 4 3 2 1 0 15 0 15 7
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 2 1 1 0 3 0 3 4 1 1 0 0 6 0 6 3 3 2 1 0 9 0 9 7
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 6 -5 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2 1 0 1 1 11 -10 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 1 0 2 1 19 -18 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 2 1 1 4 -3 2
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2 0 0 2 0 7 -7 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 2 9 -7 1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 12 1 11 6 3 3 0 0 23 1 22 9
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 12 0 12 6 3 3 0 0 16 1 15 9
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1 1 0 0 12 0 12 3 2 1 1 0 22 0 22 4 3 2 1 0 34 0 34 7
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 2 1 1 0 9 0 9 4 1 1 0 0 15 0 15 3 3 2 1 0 24 0 24 7
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 1 0 0 8 2 6 3 3 1 0 2 8 15 -7 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 0 2 5 13 -8 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 12 -12 0 3 1 0 2 3 15 -12 3
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 2 1 0 1 4 9 -5 3 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 1 0 2 4 18 -14 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1 0 0 1 0 15 -15 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 1 21 -20 0
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2 0 0 2 1 24 -23 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 0 0 3 1 35 -34 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
--1 - 3-2 - 0----
DAFC SZEGED
--0 - 9--0 - 4---
Gyulasport Nonprofit Kft.
----4 - 10 - 8---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------11 - 0--
MAROS-MENTI UFC
-2 - 8-------
MÓRAHALOM VSE
--------0 - 15
OMTK-ULE 1913
----4 - 1----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----1 - 2--0 - 22-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12 - 0--------
SZEOL SC KFT.
--9 - 0-----0 - 0

Meccsek

SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

2018. 08. 25. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 07. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 20. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 27. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 27. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 03. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 06. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 13. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 27. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 26. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 06. 01. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 01. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 29. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 29. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 29. 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

MAROS-MENTI UFC

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 09:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 02. 09:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 15. 14:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 15. 14:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 22. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 22. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 26. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 26. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 06. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 06. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 18. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 18. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 25. 09:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 09:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 20. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 20. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 16. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 16. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2019. 04. 27. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 23. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 23. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
ELMARDT
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 18. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 18. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 24. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 05. 24. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
05. 24. 16:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 06. 05. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 06. 05. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 05. 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 30. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 30. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 30. 17:00
MAROS-MENTI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol