Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 7. forduló

2018.10.04 - 14:00

Gyula, Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BARÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARANYA TAMÁS, KRAJCSOVICZ ZSOLT
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

47'

TÓTH ISTVÁN

 

0 - 2

90'

BECSEK BENDEGÚZ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 7 6 1 0 75 1 74 19 6.4
2 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 7 6 0 1 48 4 44 18 7
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 6 0 1 44 9 35 18 6
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 7 5 1 1 44 4 40 16 5.1
5 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 4 0 3 15 30 -15 12 5.7
6 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 7 3 0 4 8 31 -23 9 5.1
7 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 7 2 0 5 16 38 -22 6 5.4
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 7 1 1 5 7 37 -30 4 5.4
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 7 0 1 6 4 52 -48 1 4.1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7 0 0 7 3 58 -55 0 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 16 0 16 9 4 3 1 0 18 0 18 10 7 6 1 0 34 0 34 19
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 12 0 12 10 3 2 1 0 8 1 7 7 7 5 2 0 20 1 19 17
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 1 1 9 5 4 4 4 3 1 0 16 0 16 10 7 4 2 1 25 5 20 14
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 10 1 9 6 4 2 2 0 10 2 8 8 7 4 2 1 20 3 17 14
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 2 9 -7 6 3 1 1 1 3 6 -3 4 7 3 1 3 5 15 -10 10
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 0 3 1 1 4 -3 3 3 2 0 1 3 4 -1 6 7 2 3 2 4 8 -4 9
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 4 0 1 3 2 10 -8 1 3 1 1 1 4 11 -7 4 7 1 2 4 6 21 -15 5
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 1 0 3 2 14 -12 3 3 0 0 3 0 16 -16 0 7 1 0 6 2 30 -28 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3 0 1 2 2 16 -14 1 4 0 2 2 1 6 -5 2 7 0 3 4 3 22 -19 3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 0 4 0 13 -13 0 7 0 2 5 3 17 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 36 0 36 9 4 3 1 0 39 1 38 10 7 6 1 0 75 1 74 19
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 17 2 15 6 4 4 0 0 31 2 29 12 7 6 0 1 48 4 44 18
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 0 1 15 8 7 6 4 4 0 0 29 1 28 12 7 6 0 1 44 9 35 18
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 27 1 26 10 3 2 0 1 17 3 14 6 7 5 1 1 44 4 40 16
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 8 14 -6 6 3 2 0 1 7 16 -9 6 7 4 0 3 15 30 -15 12
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 1 0 3 4 21 -17 3 3 2 0 1 4 10 -6 6 7 3 0 4 8 31 -23 9
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 4 0 0 4 4 19 -15 0 3 2 0 1 12 19 -7 6 7 2 0 5 16 38 -22 6
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3 0 1 2 4 12 -8 1 4 1 0 3 3 25 -22 3 7 1 1 5 7 37 -30 4
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3 0 0 3 2 38 -36 0 4 0 1 3 2 14 -12 1 7 0 1 6 4 52 -48 1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 0 0 4 3 29 -26 0 3 0 0 3 0 29 -29 0 7 0 0 7 3 58 -55 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
--1 - 3-2 - 00 - 115 - 0--
DAFC SZEGED
3 - 41 - 20 - 9--0 - 4---
Gyulasport Nonprofit Kft.
--0 - 2-4 - 10 - 8-0 - 10-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------11 - 01 - 73 - 1
MAROS-MENTI UFC
1 - 32 - 8--1 - 1----
MÓRAHALOM VSE
---0 - 15-2 - 8--0 - 15
OMTK-ULE 1913
----4 - 1-13 - 0-0 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-2 - 30 - 2-1 - 2--0 - 22-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12 - 0---17 - 07 - 0---
SZEOL SC KFT.
-15 - 19 - 0-3 - 0---0 - 0

Meccsek

Gyulasport Nonprofit Kft.

2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 08. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 22. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 10. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 10. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
DAFC SZEGED
2018. 11. 24. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 24. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
INFO
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 05. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 05. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 05. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 11. 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
05. 18. 10:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 23. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 02. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 06. 02. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 02. 10:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 06. 08. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 06. 08. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
06. 08. 14:00
MAROS-MENTI UFC

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 09. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 09. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 12. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
INFO
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 14:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 11. 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 19. 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 23. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 05. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 06. 05. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 05. 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 08. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 08. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 08. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol