Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 18. forduló

2019.04.11 - 16:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
TELEK ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZAHORÁN JÁNOS, BENYOVSZKI ZOLTÁN
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 18 15 2 1 136 8 128 47 6
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 18 15 1 2 187 10 177 46 5.9
3 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 18 15 1 2 111 30 81 46 5.8
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 18 13 0 5 86 41 45 39 5.7
5 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 18 8 0 10 47 72 -25 24 5.6
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 18 7 0 11 45 83 -38 21 5.4
7 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 18 6 0 12 40 108 -68 18 5.3
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 18 4 1 13 32 92 -60 13 5.2
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 18 4 1 13 37 116 -79 13 5.1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 18 0 0 18 11 172 -161 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 9 8 1 0 40 0 40 25 9 8 1 0 27 2 25 25 18 16 2 0 67 2 65 50
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 9 8 0 1 43 3 40 24 9 7 1 1 47 2 45 22 18 15 1 2 90 5 85 46
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 9 8 0 1 29 7 22 24 9 3 4 2 18 6 12 13 18 11 4 3 47 13 34 37
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9 5 3 1 25 7 18 18 9 5 1 3 27 11 16 16 18 10 4 4 52 18 34 34
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 9 3 3 3 8 9 -1 12 9 4 1 4 11 14 -3 13 18 7 4 7 19 23 -4 25
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 9 3 0 6 5 21 -16 9 9 3 2 4 13 19 -6 11 18 6 2 10 18 40 -22 20
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 9 2 1 6 8 26 -18 7 9 2 2 5 8 30 -22 8 18 4 3 11 16 56 -40 15
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 8 2 3 3 11 26 -15 9 10 1 2 7 7 38 -31 5 18 3 5 10 18 64 -46 14
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 10 2 3 5 11 22 -11 9 8 1 0 7 5 18 -13 3 18 3 3 12 16 40 -24 12
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 9 1 0 8 2 42 -40 3 9 0 0 9 0 42 -42 0 18 1 0 17 2 84 -82 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 9 7 2 0 68 4 64 23 9 8 0 1 68 4 64 24 18 15 2 1 136 8 128 47
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 9 8 0 1 94 4 90 24 9 7 1 1 93 6 87 22 18 15 1 2 187 10 177 46
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 9 8 0 1 63 17 46 24 9 7 1 1 48 13 35 22 18 15 1 2 111 30 81 46
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9 7 0 2 36 16 20 21 9 6 0 3 50 25 25 18 18 13 0 5 86 41 45 39
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 9 4 0 5 22 37 -15 12 9 4 0 5 25 35 -10 12 18 8 0 10 47 72 -25 24
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 9 3 0 6 16 42 -26 9 9 4 0 5 29 41 -12 12 18 7 0 11 45 83 -38 21
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 9 2 0 7 16 56 -40 6 9 4 0 5 24 52 -28 12 18 6 0 12 40 108 -68 18
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 10 2 1 7 21 53 -32 7 8 2 0 6 11 39 -28 6 18 4 1 13 32 92 -60 13
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 8 3 0 5 24 59 -35 9 10 1 1 8 13 57 -44 4 18 4 1 13 37 116 -79 13
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 9 0 0 9 5 79 -74 0 9 0 0 9 6 93 -87 0 18 0 0 18 11 172 -161 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
3 - 41 - 81 - 32 - 02 - 00 - 115 - 01 - 101 - 6
DAFC SZEGED
3 - 41 - 20 - 94 - 53 - 00 - 45 - 30 - 170 - 12
Gyulasport Nonprofit Kft.
2 - 64 - 10 - 26 - 24 - 10 - 86 - 10 - 100 - 6
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 - 15 - 05 - 12 - 17 - 30 - 211 - 01 - 73 - 1
MAROS-MENTI UFC
1 - 32 - 83 - 61 - 82 - 11 - 410 - 10 - 140 - 7
MÓRAHALOM VSE
6 - 22 - 46 - 30 - 15-2 - 88 - 10 - 110 - 15
OMTK-ULE 1913
7 - 311 - 25 - 29 - 24 - 110 - 413 - 04 - 20 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 - 92 - 30 - 20 - 101 - 21 - 30 - 90 - 220 - 19
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12 - 08 - 15 - 112 - 117 - 07 - 08 - 025 - 00 - 1
SZEOL SC KFT.
7 - 115 - 19 - 02 - 03 - 020 - 02 - 210 - 00 - 0

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 12. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
OMTK-ULE 1913
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 09. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 09. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 09. 20. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 29. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 11. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 12. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 28. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 11. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 05. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 05. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom