Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 2. forduló

2018.09.01 - 12:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTOS ZOLTÁN, CSIKY LAJOS
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

10'

NYERGES PÁL

 

0 - 2

22'

KISS DÁNIEL

 

0 - 3

30'

MIHÁLYI ERIK

 

0 - 4

51'

BAKÓ PÉTER

 

0 - 5

55'

CZINKÓCZI BENCE

 

0 - 6

60'

KISS DÁNIEL

 

0 - 7

62'

HARMOS IMRE

 

0 - 8

79'

MIHÁLYI ERIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE  UTE "B" 2 2 0 0 19 2 17 6 10.5
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 2 0 0 14 2 12 6 11
3 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 8 0 8 3 13
4 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 8 1 7 3 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 0 1 6 3 3 3 8
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 0 3 3 14
7 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 5
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 6 5 1 3 7
9 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  2 1 0 1 2 7 -5 3 8
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 1 0 1 4 16 -12 3 7
11 EGER SE EGER SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 5
12 FC HATVAN FC HATVAN 2 0 0 2 3 12 -9 0 6
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 11 -10 0 6.5
14 FC DABAS FC DABAS 2 0 0 2 0 14 -14 0 4
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 4 -4 1
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 15 1 14 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 19 2 17 6
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 14 2 12 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 6 3 3 3
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 15 -14 0 2 1 0 1 4 16 -12 3
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 11 -11 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 14 -14 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-2 - 1--------------
CEGLÉDI VSE
----------------
EGER SE
---------------1 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------0 - 11-----
FC HATVAN
-1 - 8--------------
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 0-----------
GYÖNGYÖSI AK
----------------
JÁSZBERÉNYI FC
-----4 - 2----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 0---------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------3 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
-------------3 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
-------0 - 8--------
TISZAKÉCSKEI VSE
---------3 - 0------
UTE
-------------15 - 1--

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2018. 08. 26. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 08. 26. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 23. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 29. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 14. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 14. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 31. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 02. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 02. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 10. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 02. 23. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
TAKSONY SE
2019. 03. 03. 09:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 03. 09:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
SBTC KFT.
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FC HATVAN
2019. 04. 18. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 18. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 05. 16:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 05. 16:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 19. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FC DABAS
2019. 05. 25. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
EGER SE

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
UTE "B"
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 09:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 03. 09:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2019. 04. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 10. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 10. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 18. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 18. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TAKSONY SE
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 02. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 02. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 25. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 25. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom