Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 29. forduló

2019.05.26 - 12:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
KISS TIBOR ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH KORNÉL, SZABÓ GYÖRGY
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

9'

CSEPREGI TAMÁS
UNGUREÁN ZSOMBOR

63'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 25 22 2 1 121 26 95 68 7.9
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 25 18 4 3 141 35 106 58 7.9
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 25 18 3 4 119 32 87 57 7.9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 25 18 1 6 144 38 106 55 7.9
5 UTE  UTE "B" 25 14 3 8 120 50 70 45 7.8
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 25 14 1 10 68 38 30 43 7.8
7 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  26 12 4 10 50 53 -3 40 7.5
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 25 12 2 11 60 54 6 38 7.7
9 EGER SE EGER SE 25 12 0 13 86 62 24 36 7.2
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 25 10 1 14 60 91 -31 31 7.1
11 FC HATVAN FC HATVAN 25 8 0 17 55 88 -33 24 7.5
12 FC DABAS FC DABAS 25 4 1 20 28 113 -85 13 7
13 TAKSONY SE TAKSONY SE 25 1 2 22 28 197 -169 5 7
14 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 26 1 0 25 14 217 -203 3 7
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 13 10 2 1 29 6 23 32 12 9 2 1 25 4 21 29 25 19 4 2 54 10 44 61
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 13 10 3 0 38 5 33 33 12 8 1 3 21 13 8 25 25 18 4 3 59 18 41 58
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 12 8 1 3 38 9 29 25 13 6 4 3 30 13 17 22 25 14 5 6 68 22 46 47
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 12 8 3 1 40 8 32 27 13 5 5 3 19 10 9 20 25 13 8 4 59 18 41 47
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 13 7 4 2 33 13 20 25 12 6 3 3 32 14 18 21 25 13 7 5 65 27 38 46
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 12 8 2 2 23 11 12 26 13 5 0 8 15 15 0 15 25 13 2 10 38 26 12 41
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 13 6 4 3 12 7 5 22 13 4 5 4 14 14 0 17 26 10 9 7 26 21 5 39
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 13 6 0 7 10 11 -1 18 12 4 3 5 14 14 0 15 25 10 3 12 24 25 -1 33
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 12 4 3 5 18 9 9 15 13 5 3 5 10 11 -1 18 25 9 6 10 28 20 8 33
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 12 6 2 4 14 11 3 20 13 4 0 9 16 27 -11 12 25 10 2 13 30 38 -8 32
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 12 4 3 5 10 21 -11 15 13 4 0 9 14 22 -8 12 25 8 3 14 24 43 -19 27
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 13 3 1 9 10 20 -10 10 12 2 2 8 7 22 -15 8 25 5 3 17 17 42 -25 18
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 13 2 1 10 10 41 -31 7 12 1 1 10 3 60 -57 4 25 3 2 20 13 101 -88 11
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 13 1 1 11 2 49 -47 4 13 0 1 12 1 48 -47 1 26 1 2 23 3 97 -94 5
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 13 12 1 0 70 13 57 37 12 10 1 1 51 13 38 31 25 22 2 1 121 26 95 68
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 12 11 0 1 81 12 69 33 13 7 4 2 60 23 37 25 25 18 4 3 141 35 106 58
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 13 10 2 1 68 13 55 32 12 8 1 3 51 19 32 25 25 18 3 4 119 32 87 57
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 12 9 0 3 83 19 64 27 13 9 1 3 61 19 42 28 25 18 1 6 144 38 106 55
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 13 7 2 4 68 28 40 23 12 7 1 4 52 22 30 22 25 14 3 8 120 50 70 45
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 12 8 0 4 41 16 25 24 13 6 1 6 27 22 5 19 25 14 1 10 68 38 30 43
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 13 7 3 3 27 18 9 24 13 5 1 7 23 35 -12 16 26 12 4 10 50 53 -3 40
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 13 6 2 5 33 24 9 20 12 6 0 6 27 30 -3 18 25 12 2 11 60 54 6 38
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 12 7 0 5 45 29 16 21 13 5 0 8 41 33 8 15 25 12 0 13 86 62 24 36
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 12 5 1 6 27 31 -4 16 13 5 0 8 33 60 -27 15 25 10 1 14 60 91 -31 31
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 12 5 0 7 32 40 -8 15 13 3 0 10 23 48 -25 9 25 8 0 17 55 88 -33 24
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 13 3 0 10 18 47 -29 9 12 1 1 10 10 66 -56 4 25 4 1 20 28 113 -85 13
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 13 1 1 11 17 76 -59 4 12 0 1 11 11 121 -110 1 25 1 2 22 28 197 -169 5
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 13 1 0 12 8 110 -102 3 13 0 0 13 6 107 -101 0 26 1 0 25 14 217 -203 3
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 02 - 1-5 - 03 - 00 - 33 - 01 - 81 - 1-1 - 14 - 15 - 00 - 30 - 0
CEGLÉDI VSE
2 - 03 - 1-5 - 05 - 01 - 10 - 20 - 21 - 5-2 - 25 - 05 - 13 - 51 - 5
EGER SE
0 - 37 - 1-8 - 06 - 02 - 09 - 23 - 11 - 5-4 - 7-4 - 00 - 61 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
1 - 31 - 20 - 3-5 - 00 - 32 - 51 - 61 - 5-0 - 116 - 11 - 00 - 40 - 4
FC HATVAN
2 - 01 - 82 - 4-5 - 01 - 31 - 42 - 31 - 8-2 - 05 - 18 - 1-2 - 8
GÖDÖLLŐI SK
3 - 22 - 12 - 3-3 - 01 - 07 - 0-1 - 4-2 - 312 - 17 - 10 - 11 - 0
GYÖNGYÖSI AK
6 - 20 - 12 - 1--3 - 23 - 00 - 32 - 7-1 - 22 - 27 - 00 - 91 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
0 - 26 - 02 - 1-5 - 04 - 22 - 112 - 23 - 0-1 - 114 - 211 - 01 - 17 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 05 - 34 - 1-11 - 06 - 21 - 38 - 21 - 3-4 - 221 - 014 - 02 - 3-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
8 - 0-2 - 1-12 - 16 - 33 - 05 - 13 - 22 - 0-20 - 114 - 10 - 16 - 1
TAKSONY SE
2 - 62 - 50 - 2-3 - 32 - 51 - 30 - 40 - 101 - 9-2 - 103 - 11 - 70 - 11
TESTVÉRISÉG SE
0 - 20 - 40 - 20-2 - 41 - 21 - 80 - 80 - 80 - 14-0 - 152 - 11 - 91 - 15
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 13 - 08 - 2-2 - 15 - 25 - 17 - 05 - 23 - 0-2 - 215 - 010 - 12 - 1
UTE
2 - 21 - 26 - 1-5 - 11 - 52 - 16 - 33 - 32 - 3-2 - 415 - 118 - 05 - 2

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 14:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 14:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2019. 02. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 03. 08. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 08. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 18. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 18. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 05. 11:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
CEGLÉDI VSE

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom