Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 7. forduló

2018.10.07 - 13:00

Budapest, Szusza Ferenc Stadion

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, KATZ RÓBERT
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
80'
40'

Gólok

ILYÉS BENCE

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

GAZSI BOTOND

 

1 - 2

28'

VARGA LÁSZLÓ
ILYÉS BENCE

29'

2 - 2

 

 

2 - 3

34'

VARGA LÁSZLÓ
BALÁZS OLIVÉR

36'

3 - 3

 

 

3 - 4

37'

RÓZSAHEGYI MARTIN

 

3 - 5

39'

GAZSI BOTOND
PÁMER PATRIK

61'

4 - 5

 

 

4 - 6

66'

GAZSI BOTOND
ILYÉS BENCE

71'

5 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 6 6 0 0 62 6 56 18 7.3
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 4 1 1 36 12 24 13 8.7
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 6 4 1 1 36 14 22 13 9.2
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 5 4 1 0 27 6 21 13 8.8
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 4 1 1 32 16 16 13 9.3
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 4 0 2 60 19 41 12 7.8
7 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 2 2 1 20 11 9 8 7.8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 2 2 2 19 15 4 8 7
9 UTE  UTE "B" 7 2 1 4 40 29 11 7 7.4
10 FC DABAS FC DABAS 6 2 0 4 6 39 -33 6 7
11 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  7 1 3 3 19 26 -7 6 7.4
12 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 17 12 5 5 7.1
13 FC HATVAN FC HATVAN 6 0 0 6 3 59 -56 0 5.7
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 0 0 7 0 113 -113 0 8
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 3 2 1 0 8 1 7 7 6 4 2 0 19 2 17 14
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 1 1 1 7 3 4 4 3 3 0 0 16 0 16 9 6 4 1 1 23 3 20 13
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 7 4 3 6 3 2 1 0 11 0 11 7 6 4 1 1 18 4 14 13
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 28 0 28 9 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 4 0 2 34 10 24 12
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 1 9 9 6 4 0 2 15 4 11 12
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 1 1 1 1 5 -4 4 4 2 2 0 8 1 7 8 7 3 3 1 9 6 3 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 4 1 2 1 7 3 4 5 1 1 0 0 3 1 2 3 5 2 2 1 10 4 6 8
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 5 2 7 5 2 2 1 7 5 2 8
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 3 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 7 4 3 4 7 1 4 2 8 7 1 7
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 0 2 8 4 4 6 2 0 0 2 1 6 -5 0 6 2 0 4 9 10 -1 6
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 4 0 3 1 1 6 -5 3 7 1 3 3 16 17 -1 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 1 2 1 1 6 -5 5 6 1 2 3 1 19 -18 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 4 0 2 2 1 9 -8 2 2 0 0 2 0 13 -13 0 6 0 2 4 1 22 -21 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 20 -20 0 3 0 0 3 0 37 -37 0 7 0 0 7 0 57 -57 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 24 5 19 9 3 3 0 0 38 1 37 9 6 6 0 0 62 6 56 18
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 11 9 2 6 3 2 1 0 25 3 22 7 6 4 1 1 36 12 24 13
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 23 2 21 7 3 2 0 1 13 12 1 6 6 4 1 1 36 14 22 13
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 4 3 1 0 20 3 17 10 1 1 0 0 7 3 4 3 5 4 1 0 27 6 21 13
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 9 12 -3 3 4 3 1 0 23 4 19 10 6 4 1 1 32 16 16 13
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 52 0 52 9 3 1 0 2 8 19 -11 3 6 4 0 2 60 19 41 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 18 9 9 7 5 2 2 1 20 11 9 8
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 1 1 17 6 11 7 2 0 1 1 2 9 -7 1 6 2 2 2 19 15 4 8
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 4 1 1 2 9 15 -6 4 7 2 1 4 40 29 11 7
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 2 0 0 2 1 25 -24 0 4 2 0 2 5 14 -9 6 6 2 0 4 6 39 -33 6
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 0 1 2 3 21 -18 1 4 1 2 1 16 5 11 5 7 1 3 3 19 26 -7 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 3 7 -4 2 3 1 0 2 14 5 9 3 7 1 2 4 17 12 5 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 4 0 0 4 3 29 -26 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 6 0 0 6 3 59 -56 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 43 -43 0 3 0 0 3 0 70 -70 0 7 0 0 7 0 113 -113 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11------------9 - 1
EGER SE
-------10 - 0-----9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12----
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---0 - 11----
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3-----1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 2----
JÁSZBERÉNYI FC
-----17 - 0--7 - 0--28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1-------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2---4 - 0--
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2-------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 1------0 - 3-----1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0--------2 - 2--18 - 0--
UTE
--------5 - 6---24 - 0-2 - 8

Meccsek

UTE "B"

2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
UTE "B"
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
UTE "B"
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
UTE "B"
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
FC HATVAN
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 06. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 06. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER SE
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
UTE "B"
2019. 03. 10. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 10. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 17. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 17. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
UTE "B"
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 14:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 07. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
UTE "B"
2019. 04. 14. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 14. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
FC DABAS
2019. 04. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 12. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
SBTC KFT.
2019. 05. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
UTE "B"
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
UTE "B"

JÁSZBERÉNYI FC

2018. 08. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 02. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 22. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 22. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TAKSONY SE
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 14. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 10. 14. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 10. 21. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 24. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 02. 24. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC KFT.
2019. 03. 03. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 03. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 24. 13:00
Jászberényi Fc
2019. 03. 24. 13:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
EGER SE
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 07. 14:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 07. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
UTE "B"
2019. 04. 13. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 04. 13. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 20. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 20. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 05. 14:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 05. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 16. 15:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 16. 15:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 05. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom