Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 10. forduló

2018.10.27 - 11:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
BÍRÓ ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZALAI ZOLTÁN, VOLENTICS ERIK JÁNOS
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
90'
45'

Gólok

DÉKÁNY LEVENTE

4'

1 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

5'

2 - 0

 

SÓS ROLAND

7'

3 - 0

 

SÓS ROLAND

9'

4 - 0

 

TUBA RÓBERT ALEXANDER

11'

5 - 0

 

SOMOGYI SZILÁRD

12'

6 - 0

 

VARGA DÁNIEL

22'

7 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

24'

8 - 0

 

PAULÓ MÁRK MILÁN

26'

9 - 0

 

SÓS ROLAND

28'

10 - 0

 

SÓS ROLAND

33'

11 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

42'

12 - 0

 

VARGA DÁNIEL

44'

13 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

48'

14 - 0

 

PAULÓ MÁRK MILÁN

51'

15 - 0

 

SZABÓ MARCELL

54'

16 - 0

 

SÓS ROLAND

55'

17 - 0

 

SÓS ROLAND

56'

18 - 0

 

PAULÓ MÁRK MILÁN

58'

19 - 0

 

TUBA RÓBERT ALEXANDER

59'

20 - 0

 

SÓS ROLAND

60'

21 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

63'

22 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

64'

23 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

65'

24 - 0

 

TUBA RÓBERT ALEXANDER

66'

25 - 0

 

SZANISZLÓ MÁTÉ

67'

26 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

69'

27 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

72'

28 - 0

 

SZANISZLÓ MÁTÉ

74'

29 - 0

 

DÉKÁNY LEVENTE

75'

30 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 9 9 0 0 76 8 68 27 6.7
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 8 6 1 1 67 17 50 19 8.8
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 6 0 3 76 27 49 18 8.1
4 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 9 5 2 2 49 30 19 17 8.1
5 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 8 4 2 2 42 16 26 14 8.3
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 9 4 2 3 41 29 12 14 8
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 4 2 3 31 26 5 14 6.9
8 SBTC KFT. SBTC KFT. 8 4 1 3 37 22 15 13 6.6
9 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  9 3 3 3 30 28 2 12 7.6
10 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 9 3 2 4 21 14 7 11 8
11 UTE  UTE "B" 9 3 1 5 49 33 16 10 7.1
12 FC DABAS FC DABAS 9 2 0 7 6 56 -50 6 7.7
13 FC HATVAN FC HATVAN 8 0 0 8 4 63 -59 0 6.6
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 9 0 0 9 0 160 -160 0 6.9
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 11 5 6 7 5 4 1 0 12 3 9 13 9 6 2 1 23 8 15 20
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 31 4 27 12 4 2 0 2 10 10 0 6 9 6 0 3 41 14 27 18
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 4 2 1 1 11 3 8 7 5 3 2 0 18 2 16 11 9 5 3 1 29 5 24 18
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 4 2 1 1 3 5 -2 7 5 3 2 0 11 2 9 11 9 5 3 1 14 7 7 18
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 1 2 0 5 2 3 5 5 3 1 1 16 5 11 10 8 4 3 1 21 7 14 15
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 3 2 1 21 4 17 11 2 1 0 1 3 5 -2 3 8 4 2 2 24 9 15 14
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 1 1 11 5 6 7 8 4 2 2 19 10 9 14
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 6 1 3 6 3 1 2 12 4 8 10 9 4 1 4 19 10 9 13
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 5 0 4 1 2 4 -2 4 4 2 1 1 8 4 4 7 9 2 5 2 10 8 2 11
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 3 0 2 13 4 9 9 4 0 1 3 3 10 -7 1 9 3 1 5 16 14 2 10
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 6 1 3 2 5 10 -5 6 9 2 3 4 20 21 -1 9
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 0 17 -17 0 5 1 2 2 1 8 -7 5 9 1 2 6 1 25 -24 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 0 3 3 2 11 -9 3 2 0 0 2 0 13 -13 0 8 0 3 5 2 24 -22 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 5 0 0 5 0 29 -29 0 4 0 0 4 0 48 -48 0 9 0 0 9 0 77 -77 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 4 4 0 0 33 5 28 12 5 5 0 0 43 3 40 15 9 9 0 0 76 8 68 27
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 5 1 0 60 5 55 16 2 1 0 1 7 12 -5 3 8 6 1 1 67 17 50 19
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 58 5 53 12 4 2 0 2 18 22 -4 6 9 6 0 3 76 27 49 18
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 26 12 14 7 5 3 1 1 23 18 5 10 9 5 2 2 49 30 19 17
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 1 1 1 7 7 0 4 5 3 1 1 35 9 26 10 8 4 2 2 42 16 26 14
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 15 18 -3 4 6 3 1 2 26 11 15 10 9 4 2 3 41 29 12 14
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 3 1 1 24 6 18 10 4 1 1 2 7 20 -13 4 9 4 2 3 31 26 5 14
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 2 0 2 12 12 0 6 4 2 1 1 25 10 15 7 8 4 1 3 37 22 15 13
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 4 1 1 2 10 21 -11 4 5 2 2 1 20 7 13 8 9 3 3 3 30 28 2 12
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 5 1 2 2 6 9 -3 5 4 2 0 2 15 5 10 6 9 3 2 4 21 14 7 11
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 6 2 1 3 18 19 -1 7 9 3 1 5 49 33 16 10
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 1 35 -34 0 5 2 0 3 5 21 -16 6 9 2 0 7 6 56 -50 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 0 0 6 4 33 -29 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 8 0 0 8 4 63 -59 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 5 0 0 5 0 60 -60 0 4 0 0 4 0 100 -100 0 9 0 0 9 0 160 -160 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-7 - 0----------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-----------6 - 69 - 1
EGER SE
-----9 - 0-10 - 0-----9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12--0 - 40 - 6
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11-1 - 3-0 - 11-0 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3-10 - 2--30 - 01 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2-------2 - 2---4 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 44 - 1---17 - 0--7 - 0--28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1--7 - 0----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--1 - 3---3 - 7-4 - 2---4 - 0--
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2--0 - 17----0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 13 - 2-----0 - 3-----1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0-------3 - 102 - 2--18 - 0--
UTE
--------5 - 6---24 - 0-2 - 8

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC

TAKSONY SE

2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 16. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
TAKSONY SE
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TAKSONY SE
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TAKSONY SE
2018. 12. 08. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 12. 08. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
EGER SE
2019. 02. 24. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 02. 24. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
TAKSONY SE
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
UTE "B"
2019. 03. 10. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 10. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
TAKSONY SE
2019. 03. 16. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 16. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TAKSONY SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TAKSONY SE
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC HATVAN
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
TAKSONY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom