Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 14. forduló

2019.03.09 - 10:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
SZIGETVÁRI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DAJKÓ TAMÁS, JUHÁSZ ÁDÁM
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
90'
45'

Gólok

PALÁDI BENCE MARCELL

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

MOLNÁR DOMINIK
BACSÓ DÁNIEL

21'

2 - 1

 

BACSÓ DÁNIEL

42'

3 - 1

 

TRENKA DOMINIK

57'

4 - 1

 

HALÁSZ DOMINIK

62'

5 - 1

 

DERDA DOMINIK KOLOS

80'

6 - 1

 

HALÁSZ DOMINIK

84'

7 - 1

 

HALÁSZ DOMINIK

86'

8 - 1

 

JUHÁSZ LEVENTE

90'

9 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 13 11 2 0 57 9 48 35 7.7
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 13 10 0 3 49 12 37 30 7.1
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 13 9 2 2 39 17 22 29 6.9
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 13 8 2 3 47 20 27 26 7.7
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 13 7 2 4 38 24 14 23 7.5
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 13 5 3 5 37 30 7 18 7.5
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 13 3 6 4 31 33 -2 15 7
8 UTE  UTE "B" 12 4 1 7 32 37 -5 13 6.9
9 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 13 3 4 6 34 20 14 13 6.8
10 FC HATVAN FC HATVAN 13 2 6 5 17 23 -6 12 6.3
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 13 3 2 8 30 42 -12 11 6.5
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 13 3 2 8 27 61 -34 11 6.5
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 13 0 0 13 7 117 -110 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 7 6 1 0 19 1 18 19 6 3 3 0 9 4 5 12 13 9 4 0 28 5 23 31
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 1 0 13 0 13 16 7 3 1 3 8 6 2 10 13 8 2 3 21 6 15 26
3 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 3 1 2 6 5 1 10 7 4 1 2 18 11 7 13 13 7 2 4 24 16 8 23
4 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 8 4 3 1 12 6 6 15 5 2 2 1 6 4 2 8 13 6 5 2 18 10 8 23
5 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 2 4 1 8 6 2 10 6 4 0 2 13 3 10 12 13 6 4 3 21 9 12 22
6 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 7 3 4 0 9 3 6 13 6 3 0 3 6 6 0 9 13 6 4 3 15 9 6 22
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 7 2 3 2 12 10 2 9 6 2 1 3 4 7 -3 7 13 4 4 5 16 17 -1 16
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 2 1 7 2 5 11 7 0 5 2 6 8 -2 5 13 3 7 3 13 10 3 16
9 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 1 1 4 1 8 -7 4 7 2 4 1 6 3 3 10 13 3 5 5 7 11 -4 14
10 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 3 3 4 12 -8 3 7 2 4 1 7 6 1 10 13 2 7 4 11 18 -7 13
11 BKV ELŐRE SC UTE "B" 6 2 2 2 9 9 0 8 6 1 1 4 5 8 -3 4 12 3 3 6 14 17 -3 12
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 6 0 1 5 5 17 -12 1 7 1 3 3 7 11 -4 6 13 1 4 8 12 28 -16 7
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 0 19 -19 0 7 0 1 6 3 28 -25 1 13 0 1 12 3 47 -44 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 7 7 0 0 40 2 38 21 6 4 2 0 17 7 10 14 13 11 2 0 57 9 48 35
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 0 1 23 3 20 15 7 5 0 2 26 9 17 15 13 10 0 3 49 12 37 30
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 8 6 2 0 29 11 18 20 5 3 0 2 10 6 4 9 13 9 2 2 39 17 22 29
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 5 1 1 25 10 15 16 6 3 1 2 22 10 12 10 13 8 2 3 47 20 27 26
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 7 4 2 1 20 10 10 14 6 3 0 3 18 14 4 9 13 7 2 4 38 24 14 23
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 2 2 10 12 -2 8 7 3 1 3 27 18 9 10 13 5 3 5 37 30 7 18
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 7 2 3 2 24 17 7 9 6 1 3 2 7 16 -9 6 13 3 6 4 31 33 -2 15
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 6 3 0 3 19 14 5 9 6 1 1 4 13 23 -10 4 12 4 1 7 32 37 -5 13
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 0 3 23 5 18 9 7 0 4 3 11 15 -4 4 13 3 4 6 34 20 14 13
10 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 0 3 3 4 14 -10 3 7 2 3 2 13 9 4 9 13 2 6 5 17 23 -6 12
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 2 4 10 23 -13 2 7 3 0 4 20 19 1 9 13 3 2 8 30 42 -12 11
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 6 1 1 4 11 35 -24 4 7 2 1 4 16 26 -10 7 13 3 2 8 27 61 -34 11
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 4 47 -43 0 7 0 0 7 3 70 -67 0 13 0 0 13 7 117 -110 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10----1 - 11-0 - 5-0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 00 - 2---0 - 1-0 - 22 - 0---6 - 0-
CEGLÉDI VSE
7 - 0---4 - 32 - 2-3 - 31 - 02 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
9 - 13 - 12 - 11 - 0-2 - 2--2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 20 - 2--1 - 1-0 - 40 - 4---1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1----3 - 0-1 - 1-1 - 4
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 - 12 - 2---2 - 2-3 - 3-1 - 2-5 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0--4 - 01 - 03 - 1---6 - 1-4 - 0-3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1--3 - 18 - 0-0 - 1---4 - 0-
SBTC KFT.
-2 - 2-2 - 00 - 0----2 - 3-6 - 35 - 13 - 1
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
-3 - 2-1 - 12 - 53 - 6---1 - 11--1 - 10-
UTE
7 - 1-2 - 4--2 - 43 - 1-1 - 4----4 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 0-2 - 82 - 2----1 - 41 - 4-4 - 5-

Meccsek

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC HATVAN
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 27. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 04. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
05. 11. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 25. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 01. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

BKV ELŐRE SC

2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 01. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 08. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 09. 08. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
FC HATVAN
2018. 09. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 30. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 09. 30. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 14. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 10. 14. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 20. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 20. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 30. 13:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 30. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 04. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
BKV ELŐRE SC
2018. 11. 10. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 11. 10. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
SZENT ISTVÁN SE
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 16. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 24. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 24. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BKV ELŐRE SC
2019. 04. 11. 15:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 11. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 04. 13. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 13. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BKV ELŐRE SC
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
INFO
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 04. 27. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
04. 27. 10:00
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 05. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 05. 10:00
UTE "B"
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 11. 10:00
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 19. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 19. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
05. 26. 10:00
BKV ELŐRE SC
2019. 06. 01. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 06. 01. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
06. 01. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol