Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Közép-Nyugat 3. forduló

2018.09.16 - 11:30

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

MLSZ

U-12 I. osztály Közép-Nyugat

Játékvezető
HETESI CINTIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARDI KLAUDIA BARBARA, BÁNYAY CSONGOR
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

12'

ACSAI DÁNIEL
ÁDÁM DORIÁN

33'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VIADUKT SE BIATORBÁGY VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 3 0 0 14 4 10 9 8
2 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 11 3 8 9 9.3
3 UTE UTE 3 2 1 0 9 3 6 7 7.7
4 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 4 1 4 9
5 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 1 1 1 5 8 -3 4 6.3
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 10 5 5 3 5.7
7 KELEN SC KELEN SC 3 1 0 2 6 6 0 3 5.7
8 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 0 2 6 10 -4 3 4.7
9 SOROKSÁR SPORT CLUB SOROKSÁR SPORT CLUB 3 1 0 2 5 9 -4 3 4.7
10 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 3 0 2 1 1 8 -7 2 3.3
11 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 0 2 1 3 11 -8 2 7
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 0 1 2 3 7 -4 1 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VASAS KUBALA AKADÉMIA UTE 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 VASAS KUBALA AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 6 1 5 9
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 4 -3 3 3 2 0 1 2 4 -2 6
4 VASAS KUBALA AKADÉMIA VIADUKT SE BIATORBÁGY 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 2 0 7 4 3 5
5 VASAS KUBALA AKADÉMIA BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 1 4 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 5 2 3 4
6 VASAS KUBALA AKADÉMIA DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 3 1 2 4
7 VASAS KUBALA AKADÉMIA DOROGI FC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 4 6 -2 4
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 1 0 2 3 3 0 3
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA SOROKSÁR SPORT CLUB 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
11 VASAS KUBALA AKADÉMIA REAC SPORTISKOLA SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VASAS KUBALA AKADÉMIA VIADUKT SE BIATORBÁGY 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 7 4 3 6 3 3 0 0 14 4 10 9
2 VASAS KUBALA AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 3 3 0 0 11 3 8 9
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA UTE 2 2 0 0 7 1 6 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 9 3 6 7
4 VASAS KUBALA AKADÉMIA DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 4 1 4
5 VASAS KUBALA AKADÉMIA DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 1 1 1 5 8 -3 4
6 VASAS KUBALA AKADÉMIA BVSC-ZUGLÓ 2 1 0 1 9 2 7 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 10 5 5 3
7 VASAS KUBALA AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA DOROGI FC 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 6 10 -4 3
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA SOROKSÁR SPORT CLUB 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 VASAS KUBALA AKADÉMIA REAC SPORTISKOLA SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 2 1 1 8 -7 2
11 VASAS KUBALA AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 1 9 -8 1 3 0 2 1 3 11 -8 2
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 3 7 -4 1
 
BUDAÖRS
--------2 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
8 - 0---------1 - 2
DOROGI FC
-------3 - 1--3 - 5
DUNAHARASZTI MTK
--4 - 0--------
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
-3 - 1---------
FERENCVÁROSI TC
-----4 - 2-----
KELEN SC
---------4 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
---0 - 01 - 1------
SOROKSÁR SPORT CLUB
---4 - 1-0 - 5-----
UTE
----6 - 1-1 - 0----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
1 - 1----1 - 2-----
VIADUKT SE BIATORBÁGY
-------7 - 0---

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2018. 09. 01. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 01. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 08. 15:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2018. 09. 08. 15:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
VIADUKT SE BIATORBÁGY
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 16. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 16. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 09. 22. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 27. 17:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 27. 17:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KELEN SC
2018. 10. 06. 09:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2018. 10. 06. 09:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 20. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 20. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 27. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 27. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 31. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 31. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
SOROKSÁR SPORT CLUB
2018. 11. 11. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2018. 11. 11. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 02. 15:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 02. 15:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 03. 20. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 03. 20. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
INFO
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 24. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 24. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
INFO
BUDAÖRS
2019. 03. 30. 10:00
Kelen SC
2019. 03. 30. 10:00
Kelen SC
KELEN SC
03. 30. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 06. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 06. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 06. 12:00
FERENCVÁROSI TC
2019. 04. 12. 15:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 12. 15:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 12. 15:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 04. 19. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 19. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 19. 12:00
UTE
2019. 04. 28. 13:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 28. 13:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
04. 28. 13:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 04. 09:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 04. 09:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SPORT CLUB
05. 04. 09:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 11. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 11. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 11. 10:00
DOROGI FC

DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE

2018. 09. 01. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 01. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 09. 09. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 16. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 16. 11:30
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 09. 22. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2018. 09. 22. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
DOROGI FC
2018. 09. 30. 10:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 10. 06. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2018. 10. 06. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2018. 10. 14. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SPORT CLUB
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 11. 14. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 11. 14. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 10. 27. 17:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2018. 10. 27. 17:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
KELEN SC
2018. 11. 07. 16:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2018. 11. 07. 16:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 11. 10. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2018. 11. 10. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 03. 02. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 03. 02. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
UTE
2019. 03. 10. 09:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 10. 09:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BVSC-ZUGLÓ
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2019. 03. 20. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 03. 20. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
INFO
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 27. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 03. 27. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
03. 27. 15:00
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2019. 03. 30. 10:00
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
03. 30. 10:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 06. 15:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2019. 04. 06. 15:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
VIADUKT SE BIATORBÁGY
04. 06. 15:00
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2019. 04. 13. 15:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 04. 13. 15:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
04. 13. 15:30
SOROKSÁR SPORT CLUB
2019. 04. 17. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 04. 17. 16:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
04. 17. 16:30
BUDAÖRS
2019. 04. 28. 15:00
Kelen SC
2019. 04. 28. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
04. 28. 15:00
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2019. 05. 04. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 05. 04. 11:30
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
05. 04. 11:30
FERENCVÁROSI TC
2019. 05. 11. 09:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 11. 09:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
05. 11. 09:00
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol