Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-13 I. osztály Dél-Kelet 4. forduló

2018.09.23 - 10:00

Törökszentmiklós , Törökszentmiklósi FC

MLSZ

U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
CSÍKOS ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁN JÁNOS, PEREDI TIBOR
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

6'

MUSZKA HUNOR BENDEGÚZ

 

0 - 2

21'

VARGA ZOLTÁN LAJOS
MEDGYESSY MÁTÉ

31'

1 - 2

 

FÖLDI DÁVID

34'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 4 0 0 33 2 31 12 6.8
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 3 0 0 19 4 15 9 11
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4 3 0 1 16 10 6 9 7.8
4 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4 3 0 1 8 3 5 9 9
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 1 1 10 8 2 7 9.3
6 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 2 0 2 8 12 -4 6 5
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 4 9 -5 6 4.5
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 1 1 7 8 -1 4 5.3
9 GYULASPORT GYULASPORT 3 1 1 1 5 6 -1 4 10.3
10 LUA BAJA LUA BAJA 4 1 0 3 6 9 -3 3 7.3
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 0 1 3 4 20 -16 1 4.8
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 0 0 4 3 12 -9 0 5
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 2 0 0 7 0 7 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 10 0 10 12
2 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 8 1 7 9
3 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 2 3 -1 7
4 KARCAGI SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 3 2 6
5 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
6 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 KARCAGI SE GYULASPORT 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 2 2 5
8 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 2 1 5
9 KARCAGI SE LUA BAJA 3 1 0 2 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 1 3 -2 3
10 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 2 5 -3 3
11 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 2 0 0 20 2 18 6 2 2 0 0 13 0 13 6 4 4 0 0 33 2 31 12
2 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 2 0 0 13 4 9 6 1 1 0 0 6 0 6 3 3 3 0 0 19 4 15 9
3 KARCAGI SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2 1 0 1 2 10 -8 3 2 2 0 0 14 0 14 6 4 3 0 1 16 10 6 9
4 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 8 3 5 9
5 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 10 8 2 7
6 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 2 0 2 8 12 -4 6
7 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 2 0 2 4 9 -5 6
8 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 4 7 -3 1 3 1 1 1 7 8 -1 4
9 KARCAGI SE GYULASPORT 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 5 6 -1 4
10 KARCAGI SE LUA BAJA 3 1 0 2 6 8 -2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 6 9 -3 3
11 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 1 16 -15 0 4 0 1 3 4 20 -16 1
12 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 0 4 3 12 -9 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 2 13 -11 0 3 0 0 3 2 22 -20 0
 
LUA BAJA
-----5 - 0--1 - 30 - 5--
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-7 - 1---------13 - 1
BÉKÉSCSABA UFC
1 - 0------1 - 0----
CEGLÉDI VSE
------1 - 2---0 - 6-
GYULASPORT
---2 - 1--------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----3 - 1-------
KARCAGI SE
---------0 - 9--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----2 - 2-----3 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
---2 - 1----4 - 0---
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-0 - 4-----5 - 3----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
-0 - 92 - 1---------
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-----5 - 28 - 2-----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
----2 - 2---1 - 2---

Meccsek

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2018. 09. 01. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 01. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
2018. 09. 30. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 30. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 10. 13. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 13. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 10. 21. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 10. 21. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 11:30
Karcag Se
2018. 10. 28. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 11. 03. 11:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 03. 11:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 11. 11. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 11. 11. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 18. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
2018. 11. 18. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 11. 25. 11:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 11. 25. 11:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
LUA BAJA
2019. 03. 03. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 03. 03. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 17. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 03. 17. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 24. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 30. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 03. 30. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 04. 10. 17:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 04. 10. 17:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 20. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 20. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 04. 28. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 04. 28. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KARCAGI SE
2019. 05. 05. 15:30
Törökszentmiklósi FC
2019. 05. 05. 15:30
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 05. 11. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 11. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 05. 19. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 05. 19. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 25. 12:30
Baja Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 12:30
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

GYULASPORT

2018. 09. 12. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 12. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT
2018. 09. 15. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
2018. 09. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 10. 06. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 06. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT
2018. 10. 14. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 20. 14:00
Baja Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT
2018. 10. 25. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 25. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT
2018. 11. 11. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 30. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 30. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KARCAGI SE
2018. 11. 24. 09:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 24. 09:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
GYULASPORT
2019. 03. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 16. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 16. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYULASPORT
2019. 03. 24. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 29. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 29. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT
2019. 04. 07. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 14. 15:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 14. 15:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
GYULASPORT
2019. 04. 18. 17:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 17:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
LUA BAJA
2019. 05. 08. 15:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 08. 15:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 19. 12:00
Karcag Se
2019. 05. 19. 12:00
Karcag Se
KARCAGI SE
GYULASPORT
2019. 05. 26. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 26. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
SZOLNOKI MÁV UP. FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom