Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Dél-Kelet 8. forduló

2018.10.20 - 12:00

Baja, Baja Városi Sporttelep

MLSZ

U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
FARKAS KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KASI CSABA FERENC
LUA BAJA
GYULASPORT
60'
30'

Gólok

VINCZE ÁDÁM

5'

1 - 0

 

JUHÁSZ BALÁZS ISTVÁN

32'

2 - 0

 

KOSZTOLÁNYI ANDRÁS

55'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 8 8 0 0 63 3 60 24 7.6
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 7 0 0 30 8 22 21 8.9
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 8 6 1 1 41 5 36 19 7.6
4 LUA BAJA LUA BAJA 8 6 0 2 29 18 11 18 7.6
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 4 1 2 15 9 6 13 7.4
6 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7 4 0 3 17 15 2 12 7.3
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7 4 0 3 16 25 -9 12 7
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 2 1 5 14 17 -3 7 6
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 7 1 1 5 9 21 -12 4 5.4
10 GYULASPORT GYULASPORT 7 1 1 5 4 27 -23 4 6.7
11 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 8 1 1 6 9 42 -33 4 5.6
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 0 1 6 5 21 -16 1 6.7
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 0 1 6 2 43 -41 1 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 5 0 0 17 1 16 15 3 2 1 0 12 1 11 7 8 7 1 0 29 2 27 22
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4 2 1 1 9 2 7 7 4 4 0 0 12 1 11 12 8 6 1 1 21 3 18 19
3 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 6 2 4 7 4 4 0 0 13 1 12 12 7 6 1 0 19 3 16 19
4 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 3 1 0 4 1 3 10 3 2 1 0 2 0 2 7 7 5 2 0 6 1 5 17
5 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 5 3 1 1 6 3 3 10 3 1 1 1 5 5 0 4 8 4 2 2 11 8 3 14
6 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 0 2 3 4 -1 6 7 4 0 3 9 8 1 12
7 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 0 1 3 0 4 -4 1 3 2 1 0 5 1 4 7 7 2 2 3 5 5 0 8
8 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 0 3 2 6 -4 3 8 2 2 4 6 10 -4 8
9 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 4 1 0 3 2 5 -3 3 7 2 0 5 5 9 -4 6
10 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT 3 0 0 3 0 9 -9 0 4 1 1 2 1 4 -3 4 7 1 1 5 1 13 -12 4
11 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 0 0 5 1 21 -20 0 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 1 0 7 3 25 -22 3
12 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 3 10 -7 2 7 0 3 4 3 11 -8 3
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 1 3 0 14 -14 1 7 0 1 6 0 20 -20 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 5 0 0 42 2 40 15 3 3 0 0 21 1 20 9 8 8 0 0 63 3 60 24
2 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 3 3 0 0 9 4 5 9 4 4 0 0 21 4 17 12 7 7 0 0 30 8 22 21
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4 2 1 1 16 4 12 7 4 4 0 0 25 1 24 12 8 6 1 1 41 5 36 19
4 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 5 4 0 1 16 9 7 12 3 2 0 1 13 9 4 6 8 6 0 2 29 18 11 18
5 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 4 0 0 13 4 9 12 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 4 1 2 15 9 6 13
6 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 2 0 2 5 9 -4 6 3 2 0 1 12 6 6 6 7 4 0 3 17 15 2 12
7 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 11 7 4 6 4 2 0 2 5 18 -13 6 7 4 0 3 16 25 -9 12
8 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 1 1 2 8 8 0 4 4 1 0 3 6 9 -3 3 8 2 1 5 14 17 -3 7
9 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 4 0 1 3 5 13 -8 1 7 1 1 5 9 21 -12 4
10 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT 3 0 0 3 0 19 -19 0 4 1 1 2 4 8 -4 4 7 1 1 5 4 27 -23 4
11 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 0 1 4 4 34 -30 1 3 1 0 2 5 8 -3 3 8 1 1 6 9 42 -33 4
12 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 0 1 4 5 16 -11 1 7 0 1 6 5 21 -16 1
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 1 2 1 12 -11 1 4 0 0 4 1 31 -30 0 7 0 1 6 2 43 -41 1
 
LUA BAJA
---3 - 0-3 - 1-4 - 05 - 21 - 6--
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
8 - 112 - 0---5 - 02 - 1----15 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
0 - 8--1 - 1---0 - 3----
CEGLÉDI VSE
----5 - 2-3 - 2---1 - 0-
GYULASPORT
---0 - 6----0 - 60 - 7--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----0 - 2------0 - 3
KARCAGI SE
---0 - 2-4 - 0---0 - 6--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
1 - 4-4 - 0--2 - 2-----1 - 2
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
-0 - 13-1 - 9--2 - 2-1 - 40 - 6--
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-0 - 6---1 - 0-1 - 2--3 - 1-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
-1 - 211 - 0----3 - 1--1 - 1-
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--4 - 1--4 - 13 - 2----2 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
---3 - 44 - 1---4 - 2---

Meccsek

LUA BAJA

2018. 09. 01. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 09. 08. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 08. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
LUA BAJA
2018. 09. 15. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 09. 22. 12:00
Baja Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
KARCAGI SE
2018. 09. 29. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 29. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
LUA BAJA
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 10. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
LUA BAJA
2018. 10. 20. 12:00
Baja Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT
2018. 10. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
LUA BAJA
2018. 11. 10. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 10. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
LUA BAJA
2018. 11. 18. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2018. 11. 25. 11:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
LUA BAJA
2019. 03. 02. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 02. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
LUA BAJA
2019. 03. 09. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 16. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
LUA BAJA
2019. 03. 24. 11:00
Karcag Se
2019. 03. 24. 11:00
Karcag Se
KARCAGI SE
LUA BAJA
2019. 03. 30. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 03. 30. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 04. 13. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 18. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
LUA BAJA
2019. 04. 27. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 05. 12. 10:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 18. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 18. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
LUA BAJA
2019. 05. 25. 11:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

GYULASPORT

2018. 09. 12. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 12. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT
2018. 09. 15. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2018. 09. 23. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT
2018. 09. 30. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 10. 06. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT
2018. 10. 14. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 20. 12:00
Baja Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT
2018. 10. 25. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 25. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT
2018. 11. 11. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 30. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 30. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KARCAGI SE
2018. 11. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
GYULASPORT
2019. 03. 10. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYULASPORT
2019. 03. 24. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 29. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 29. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT
2019. 04. 07. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
GYULASPORT
2019. 04. 18. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
LUA BAJA
2019. 04. 27. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 27. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 01. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 01. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 19. 10:30
Karcag Se
2019. 05. 19. 10:30
Karcag Se
KARCAGI SE
GYULASPORT
2019. 05. 26. 15:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 26. 15:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
SZOLNOKI MÁV UP. FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom