Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Dél-Kelet 12. forduló

2018.11.17 - 09:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya (UP Centerpálya)

MLSZ

U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
ZAHORECZ SOMA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BRLÁS ZSOLT, RÉVÉSZ NORBERT
BÉKÉSCSABA UFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

8'

TOMPA BENCE ZSOLT

 

0 - 2

48'

AMBRUS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 11 10 1 0 80 3 77 31 8
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 9 2 0 46 12 34 29 8
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 11 8 2 1 50 7 43 26 7.6
4 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11 7 1 3 27 17 10 22 7.6
5 LUA BAJA LUA BAJA 11 7 0 4 36 26 10 21 7.1
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 11 6 2 3 25 13 12 20 6.8
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 6 1 5 32 21 11 19 7
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 11 4 1 6 18 36 -18 13 7.1
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 11 3 1 7 15 27 -12 10 6.3
10 GYULASPORT GYULASPORT 11 1 2 8 9 50 -41 5 6.8
11 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 11 1 2 8 11 55 -44 5 6.2
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 11 1 1 9 7 37 -30 4 6.2
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 11 0 2 9 4 56 -52 2 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 6 1 0 21 1 20 19 4 3 1 0 17 1 16 10 11 9 2 0 38 2 36 29
2 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 5 2 2 1 7 4 3 8 6 5 1 0 18 1 17 16 11 7 3 1 25 5 20 24
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 3 2 1 11 2 9 11 5 4 1 0 13 2 11 13 11 7 3 1 24 4 20 24
4 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 4 1 1 6 3 3 13 5 2 3 0 3 1 2 9 11 6 4 1 9 4 5 22
5 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 6 3 2 1 6 3 3 11 5 3 1 1 10 5 5 10 11 6 3 2 16 8 8 21
6 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 3 3 1 11 5 6 12 5 2 0 3 8 8 0 6 12 5 3 4 19 13 6 18
7 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 1 1 3 4 4 0 4 6 4 2 0 7 1 6 14 11 5 3 3 11 5 6 18
8 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 3 0 1 7 4 3 9 7 2 2 3 3 8 -5 8 11 5 2 4 10 12 -2 17
9 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT 6 1 0 5 3 20 -17 3 5 2 1 2 3 5 -2 7 11 3 1 7 6 25 -19 10
10 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 5 1 2 2 3 4 -1 5 6 1 0 5 2 9 -7 3 11 2 2 7 5 13 -8 8
11 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 1 2 2 4 -2 4 7 0 2 5 3 16 -13 2 11 1 3 7 5 20 -15 6
12 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6 0 0 6 2 23 -21 0 5 1 0 4 2 9 -7 3 11 1 0 10 4 32 -28 3
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 0 0 5 0 12 -12 0 6 0 1 5 0 17 -17 1 11 0 1 10 0 29 -29 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 6 1 0 49 2 47 19 4 4 0 0 31 1 30 12 11 10 1 0 80 3 77 31
2 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 5 3 2 0 12 7 5 11 6 6 0 0 34 5 29 18 11 9 2 0 46 12 34 29
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 4 1 1 23 4 19 13 5 4 1 0 27 3 24 13 11 8 2 1 50 7 43 26
4 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 3 0 2 11 10 1 9 6 4 1 1 16 7 9 13 11 7 1 3 27 17 10 22
5 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 6 4 0 2 17 14 3 12 5 3 0 2 19 12 7 9 11 7 0 4 36 26 10 21
6 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 6 0 0 22 6 16 18 5 0 2 3 3 7 -4 2 11 6 2 3 25 13 12 20
7 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 4 1 2 19 10 9 13 5 2 0 3 13 11 2 6 12 6 1 5 32 21 11 19
8 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 1 1 12 8 4 7 7 2 0 5 6 28 -22 6 11 4 1 6 18 36 -18 13
9 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 5 2 0 3 5 9 -4 6 6 1 1 4 10 18 -8 4 11 3 1 7 15 27 -12 10
10 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT 6 0 0 6 3 40 -37 0 5 1 2 2 6 10 -4 5 11 1 2 8 9 50 -41 5
11 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6 0 2 4 6 36 -30 2 5 1 0 4 5 19 -14 3 11 1 2 8 11 55 -44 5
12 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 0 3 2 10 -8 3 7 0 1 6 5 27 -22 1 11 1 1 9 7 37 -30 4
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 0 1 4 1 22 -21 1 6 0 1 5 3 34 -31 1 11 0 2 9 4 56 -52 2
 
LUA BAJA
--1 - 53 - 0-3 - 1-4 - 05 - 21 - 6--
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
8 - 112 - 0--7 - 05 - 02 - 1---0 - 015 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
0 - 8-0 - 81 - 1---0 - 30 - 2---
CEGLÉDI VSE
----5 - 2-3 - 2-1 - 12 - 21 - 0-
GYULASPORT
-0 - 10-0 - 6-1 - 42 - 7-0 - 60 - 7--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 4-2 - 1-0 - 2------0 - 3
KARCAGI SE
---0 - 2-4 - 0--0 - 10 - 6-1 - 0
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
1 - 4-4 - 0--2 - 24 - 15 - 0--2 - 11 - 2
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
-0 - 13-1 - 92 - 2-2 - 2-1 - 40 - 6--
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-0 - 6---1 - 0-1 - 2--3 - 16 - 1
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
-1 - 211 - 0--4 - 0-3 - 1--1 - 13 - 0
SZOLNOKI MÁV UP. FC
3 - 2-4 - 1--4 - 13 - 2-6 - 0--2 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--1 - 13 - 44 - 1---4 - 2---

Meccsek

BÉKÉSCSABA UFC

2018. 09. 01. 10:00
Tápé ESK Sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Tápé ESK Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 08. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 08. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
LUA BAJA
2018. 09. 12. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 12. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 22. 12:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 22. 12:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 06. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT
2018. 10. 14. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 27. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 27. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 03. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 03. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2018. 11. 11. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 17. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 11. 17. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:30
Karcag Se
2018. 11. 25. 10:30
Karcag Se
KARCAGI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 03. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 03. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 09. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 30. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 30. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 07. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 13. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 13. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 04. 27. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 27. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 11. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 11. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 05. 17. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 05. 17. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 25. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 25. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KARCAGI SE

OROSHÁZI MTK-ULE 1913

2018. 09. 01. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 09. 06. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2018. 09. 06. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 10. 31. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 31. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 30. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 10. 06. 10:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 06. 10:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 10. 25. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2018. 10. 25. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 11. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 11. 11. 10:00
Karcag Se
2018. 11. 11. 10:00
Karcag Se
KARCAGI SE
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 11. 17. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 11. 17. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 02. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 02. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
LUA BAJA
2019. 03. 09. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 09. 09:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 03. 16. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 24. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 24. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 03. 29. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 29. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT
2019. 04. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 04. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 04. 18. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 18. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 04. 27. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 05. 15:30
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 05. 05. 15:30
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 05. 11. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 05. 11. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KARCAGI SE
2019. 05. 17. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 05. 17. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 26. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 05. 26. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom