Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport 10. forduló

2018.11.04 - 10:00

Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület (KISE)

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
AGÓCS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, DÓSA-RÁCZ KITTI
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
90'
45'

Gólok

MAUROVICS MÁRK

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

40'

SÜTŐ BOTOND

 

1 - 2

90'

YOKO JUNIOR ZIDANE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 10 9 0 1 38 9 29 27 6.9
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 10 8 2 0 30 13 17 26 6.9
3 FC DABAS FC DABAS 10 7 0 3 33 16 17 21 6.9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 10 7 0 3 27 19 8 21 6.2
5 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 10 5 0 5 27 29 -2 15 6.4
6 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 10 4 2 4 27 24 3 14 6.9
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 10 4 1 5 17 22 -5 13 6.9
8 KISE KISE 10 3 2 5 23 25 -2 11 6.9
9 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 10 2 3 5 17 21 -4 9 6.4
10 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 10 2 1 7 23 36 -13 7 5.7
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 10 1 2 7 19 40 -21 5 5.7
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 10 0 3 7 11 38 -27 3 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 5 4 1 0 10 0 10 13 5 3 2 0 6 2 4 11 10 7 3 0 16 2 14 24
2 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 5 4 1 0 9 2 7 13 5 2 1 2 4 4 0 7 10 6 2 2 13 6 7 20
3 KISTARCSAI VSC FC DABAS 4 3 1 0 11 1 10 10 6 3 0 3 7 7 0 9 10 6 1 3 18 8 10 19
4 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 6 2 2 2 14 12 2 8 10 4 3 3 18 14 4 15
5 KISTARCSAI VSC KISE 5 2 2 1 4 2 2 8 5 1 2 2 5 10 -5 5 10 3 4 3 9 12 -3 13
6 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 2 3 1 9 7 2 9 4 1 0 3 3 6 -3 3 10 3 3 4 12 13 -1 12
7 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 4 2 2 0 5 3 2 8 6 1 1 4 3 15 -12 4 10 3 3 4 8 18 -10 12
8 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 6 2 2 2 6 5 1 8 4 0 3 1 2 6 -4 3 10 2 5 3 8 11 -3 11
9 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 5 2 1 2 6 6 0 7 5 0 3 2 3 5 -2 3 10 2 4 4 9 11 -2 10
10 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 4 2 2 0 7 3 4 8 6 0 2 4 4 13 -9 2 10 2 4 4 11 16 -5 10
11 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 6 3 0 3 9 9 0 9 4 0 0 4 0 7 -7 0 10 3 0 7 9 16 -7 9
12 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 6 2 1 3 13 12 1 7 4 0 1 3 1 6 -5 1 10 2 2 6 14 18 -4 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 5 4 0 1 20 6 14 12 5 5 0 0 18 3 15 15 10 9 0 1 38 9 29 27
2 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 5 5 0 0 18 4 14 15 5 3 2 0 12 9 3 11 10 8 2 0 30 13 17 26
3 KISTARCSAI VSC FC DABAS 4 4 0 0 17 4 13 12 6 3 0 3 16 12 4 9 10 7 0 3 33 16 17 21
4 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 5 0 1 19 13 6 15 4 2 0 2 8 6 2 6 10 7 0 3 27 19 8 21
5 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 0 2 9 8 1 6 6 3 0 3 18 21 -3 9 10 5 0 5 27 29 -2 15
6 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 4 3 0 1 13 5 8 9 6 1 2 3 14 19 -5 5 10 4 2 4 27 24 3 14
7 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 5 3 0 2 9 11 -2 9 5 1 1 3 8 11 -3 4 10 4 1 5 17 22 -5 13
8 KISTARCSAI VSC KISE 5 2 2 1 12 7 5 8 5 1 0 4 11 18 -7 3 10 3 2 5 23 25 -2 11
9 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 6 2 2 2 11 11 0 8 4 0 1 3 6 10 -4 1 10 2 3 5 17 21 -4 9
10 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 6 1 1 4 16 24 -8 4 4 1 0 3 7 12 -5 3 10 2 1 7 23 36 -13 7
11 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 6 1 2 3 15 23 -8 5 4 0 0 4 4 17 -13 0 10 1 2 7 19 40 -21 5
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 4 0 1 3 6 11 -5 1 6 0 2 4 5 27 -22 2 10 0 3 7 11 38 -27 3
 
FC DABAS
-5 - 22 - 1-5 - 05 - 1-----
GÖDÖLLŐI SK
1 - 6--2 - 0-3 - 2-2 - 0--1 - 3
GYÖNGYÖSI AK
-3 - 3--4 - 1-2 - 81 - 53 - 42 - 2-
MERCEDES KLC
-4 - 23 - 1-1 - 1-0 - 21 - 32 - 2--
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2 - 4--4 - 2-2 - 31 - 5--4 - 43 - 6
KISTARCSAI VSC
-0 - 2--2 - 4---1 - 1-3 - 4
KISE
--5 - 02 - 2-1 - 1--1 - 23 - 2-
AIRNERGY FC
3 - 12 - 0---7 - 1--2 - 3-6 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
4 - 2---4 - 2-4 - 30 - 1-3 - 24 - 3
REAC SPORTISKOLA SE
1 - 0---4 - 1---2 - 07 - 24 - 1
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 1-2 - 1-9 - 1-0 - 2---
TISZAKÉCSKEI VSE
1 - 3-4 - 1---4 - 2---0 - 2

Meccsek

KISE

2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISE
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MERCEDES KLC
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
KISE
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
KISE
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
KISTARCSAI VSC
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KISE
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
INFO
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
03. 31. 12:15
KISE
2019. 04. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 04. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 07. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
04. 13. 12:00
KISE
2019. 04. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 04. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 21. 10:00
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 04. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 27. 12:00
KISE
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 05. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 12. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2019. 05. 12. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
05. 12. 12:00
KISE
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 19. 10:00
FC DABAS
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 25. 10:00
KISE
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
06. 02. 10:00
AIRNERGY FC

REAC SPORTISKOLA SE

2018. 11. 14. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 14. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 23. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 07. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 07. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 14. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 21. 13:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FC DABAS
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 23. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 23. 13:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 29. 16:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 07. 10:00
MERCEDES KLC
2019. 04. 14. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 14. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
04. 14. 13:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 19. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 27. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 27. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 27. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 05. 10:00
KISTARCSAI VSC
2019. 05. 10. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 10. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 16:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 17. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 17. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 17. 17:00
AIRNERGY FC
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 25. 10:00
KISE
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
06. 01. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol