Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2018.10.22 - 19:30

Budapest, Gyulai István Általános Iskola

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, DOBÓ GÁBOR
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

HARNISCH ÁKOS

 

0 - 2

11'

PÜSPÖK PÉTER
CSENDES PÉTER MÁRTON

14'

1 - 2

 

ZÁVODSZKY ÁDÁM

15'

2 - 2

 

 

2 - 3

16'

VIDÁK BALÁZS

 

2 - 4

20'

BOGYÓ KÁROLY

 

2 - 5

22'

VIDÁK BALÁZS
SZABÓ MARCELL

29'

3 - 5

 

DÉVÉNYI DÁNIEL

30'

4 - 5

 

 

4 - 6

36'

VIDÁK BALÁZS

 

4 - 7

38'

PÜSPÖK PÉTER

 

4 - 8

39'

PÜSPÖK PÉTER
DÉVÉNYI DÁNIEL

40'

5 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 8 7 1 0 45 20 25 22 7.4
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 2 0 52 19 33 20 7.5
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 8 5 1 2 46 33 13 16 6.9
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 5 0 3 37 29 8 15 6.9
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 8 3 3 2 29 27 2 12 6.5
6 TFSE TFSE 8 3 2 3 36 23 13 11 6.3
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 8 3 2 3 29 28 1 11 6.5
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 8 3 0 5 25 29 -4 9 6.8
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 2 4 30 31 -1 8 6.1
10 REAC-SISE REAC-SISE 8 0 4 4 36 51 -15 4 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 0 2 6 21 55 -34 2 5.1
12 UTE UTE 8 1 1 6 25 66 -41 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 3 1 0 12 5 7 10 4 3 0 1 11 6 5 9 8 6 1 1 23 11 12 19
2 UTE MAGLÓDI TC 4 2 1 1 13 8 5 7 4 4 0 0 10 4 6 12 8 6 1 1 23 12 11 19
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 3 2 0 1 8 5 3 6 5 3 2 0 11 6 5 11 8 5 2 1 19 11 8 17
4 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 4 3 1 0 10 6 4 10 8 5 2 1 13 9 4 17
5 UTE AIRNERGY FC 4 2 1 1 9 7 2 7 4 1 3 0 9 4 5 6 8 3 4 1 18 11 7 13
6 UTE TFSE 4 1 2 1 5 5 0 5 4 2 1 1 11 4 7 7 8 3 3 2 16 9 7 12
7 UTE ELTE-BEAC 5 2 1 2 11 7 4 7 3 1 2 0 8 6 2 5 8 3 3 2 19 13 6 12
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 10 8 2 8 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 3 3 11 16 -5 9
9 UTE REAC-SISE 4 1 0 3 7 9 -2 3 4 1 1 2 11 15 -4 4 8 2 1 5 18 24 -6 7
10 UTE PTE PEAC R-BUS 4 0 3 1 6 8 -2 3 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 1 3 4 11 17 -6 6
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 0 5 6 15 -9 0 3 0 0 3 3 13 -10 0 8 0 0 8 9 28 -19 0
12 UTE UTE 3 0 0 3 4 16 -12 0 5 0 1 4 6 13 -7 -2 8 0 1 7 10 29 -19 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 4 4 0 0 24 9 15 12 4 3 1 0 21 11 10 10 8 7 1 0 45 20 25 22
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 3 3 0 0 24 6 18 9 5 3 2 0 28 13 15 11 8 6 2 0 52 19 33 20
3 UTE MAGLÓDI TC 4 3 0 1 30 16 14 9 4 2 1 1 16 17 -1 7 8 5 1 2 46 33 13 16
4 UTE AIRNERGY FC 4 3 0 1 24 17 7 9 4 2 0 2 13 12 1 6 8 5 0 3 37 29 8 15
5 UTE TIHANYI FC 4 2 1 1 10 10 0 7 4 1 2 1 19 17 2 5 8 3 3 2 29 27 2 12
6 UTE TFSE 4 1 2 1 10 10 0 5 4 2 0 2 26 13 13 6 8 3 2 3 36 23 13 11
7 UTE ELTE-BEAC 5 1 1 3 16 18 -2 4 3 2 1 0 13 10 3 7 8 3 2 3 29 28 1 11
8 UTE PTE PEAC R-BUS 4 2 0 2 14 13 1 6 4 1 0 3 11 16 -5 3 8 3 0 5 25 29 -4 9
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 23 16 7 8 4 0 0 4 7 15 -8 0 8 2 2 4 30 31 -1 8
10 UTE REAC-SISE 4 0 2 2 14 21 -7 2 4 0 2 2 22 30 -8 2 8 0 4 4 36 51 -15 4
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 0 2 3 15 31 -16 2 3 0 0 3 6 24 -18 0 8 0 2 6 21 55 -34 2
12 UTE UTE 3 0 0 3 9 31 -22 0 5 1 1 3 16 35 -19 1 8 1 1 6 25 66 -41 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 8--
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6---
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--5 - 2--4 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 4---5 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3--6 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3----3 - 2-3 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 2-4 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
--3 - 0-7 - 3-----14 - 3
TIHANYI FC
--3 - 2---1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
---1 - 8-3 - 14----5 - 9

Meccsek

AIRNERGY FC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC

ETO SZC FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 03. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 19. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom