Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 12. forduló

2018.11.19 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁPAI ZOLTÁN, MILAVECZ PÉTER
PTE PEAC R-BUS
PAFC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

AMBRUS TAMÁS
VÉNOSZ SOMA

20'

1 - 1

 

MÁTÉ GYŐZŐ

23'

2 - 1

 

 

2 - 2

24'

CALVO RODRIGUEZ JUAN
SZENTES KRISZTIÁN

26'

3 - 2

 

 

3 - 3

30'

CALVO RODRIGUEZ JUAN
VÉNOSZ SOMA

32'

4 - 3

 

 

4 - 4

37'

FEHÉR KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 12 10 2 0 63 27 36 32 7.1
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 12 9 2 1 79 27 52 29 7.3
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 12 8 1 3 66 47 19 25 7.3
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 7 0 5 51 42 9 21 6.7
5 TFSE TFSE 12 6 2 4 51 34 17 20 6.8
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 12 4 3 5 47 47 0 15 6.3
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 12 4 2 6 46 45 1 14 6.8
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 12 4 1 7 42 48 -6 13 5.9
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 12 3 4 5 36 44 -8 13 6.2
10 REAC-SISE REAC-SISE 12 2 4 6 52 71 -19 10 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 12 2 2 8 39 75 -36 8 5.8
12 UTE UTE 12 1 1 10 34 99 -65 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 5 0 1 19 10 9 15 6 3 3 0 13 8 5 12 12 8 3 1 32 18 14 27
2 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 7 5 0 2 17 8 9 15 12 8 2 2 31 15 16 26
3 UTE MAGLÓDI TC 5 3 1 1 16 10 6 10 7 5 1 1 14 8 6 16 12 8 2 2 30 18 12 26
4 UTE TFSE 6 2 3 1 7 6 1 9 6 3 2 1 13 5 8 11 12 5 5 2 20 11 9 20
5 UTE ELTE-BEAC 6 3 1 2 18 8 10 10 6 2 3 1 12 10 2 9 12 5 4 3 30 18 12 19
6 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 5 3 1 1 10 11 -1 10 12 5 4 3 15 17 -2 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 5 2 3 0 13 6 7 9 12 4 5 3 24 17 7 17
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 6 2 0 4 10 15 -5 6 12 3 3 6 20 28 -8 12
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 4 0 13 11 2 10 6 0 2 4 5 13 -8 2 12 2 6 4 18 24 -6 12
10 UTE REAC-SISE 6 1 1 4 10 14 -4 4 6 1 3 2 14 18 -4 6 12 2 4 6 24 32 -8 10
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 0 5 11 15 -4 3 6 1 1 4 7 18 -11 4 12 2 1 9 18 33 -15 7
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 6 0 1 5 7 20 -13 -2 12 0 1 11 13 44 -31 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 7 5 2 0 36 16 20 17 12 10 2 0 63 27 36 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 49 11 38 18 6 3 2 1 30 16 14 11 12 9 2 1 79 27 52 29
3 UTE MAGLÓDI TC 5 4 0 1 35 19 16 12 7 4 1 2 31 28 3 13 12 8 1 3 66 47 19 25
4 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 5 3 0 2 17 14 3 9 12 7 0 5 51 42 9 21
5 UTE TFSE 6 3 2 1 20 17 3 11 6 3 0 3 31 17 14 9 12 6 2 4 51 34 17 20
6 UTE ELTE-BEAC 6 2 1 3 27 21 6 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 12 4 3 5 47 47 0 15
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 2 0 32 20 12 14 6 0 0 6 14 25 -11 0 12 4 2 6 46 45 1 14
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 6 2 0 4 22 27 -5 6 12 4 1 7 42 48 -6 13
9 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 5 1 2 2 21 25 -4 5 12 3 4 5 36 44 -8 13
10 UTE REAC-SISE 6 1 2 3 22 34 -12 5 6 1 2 3 30 37 -7 5 12 2 4 6 52 71 -19 10
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 2 3 23 33 -10 5 6 1 0 5 16 42 -26 3 12 2 2 8 39 75 -36 8
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 6 1 1 4 19 46 -27 1 12 1 1 10 34 99 -65 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3--3 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

PTE PEAC R-BUS

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
2018. 09. 17. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 09. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 03. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

PAFC

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
PAFC
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PAFC
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
PAFC
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom