Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 15. forduló

2018.12.07 - 17:30

Alsóörs, Alsóörsi Sportcsarnok (.)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, BOROS RÓBERT
TIHANYI FC
UTE
40'
20'

Gólok

BOROMISZA GÁBOR

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

ROSTA LEVENTE

 

1 - 2

20'

ROSTA LEVENTE
CSERNAY DÁVID

21'

2 - 2

 

BOROMISZA GÁBOR

32'

3 - 2

 

HOFFER DÁVID

34'

4 - 2

 

IMREH MÁRTON

37'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 15 12 2 1 82 34 48 38 7.5
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 15 10 2 3 89 42 47 32 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 15 10 1 4 77 56 21 31 6.6
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 15 8 0 7 63 53 10 24 6.9
5 TFSE TFSE 15 7 2 6 64 46 18 23 6.5
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 15 7 1 7 59 56 3 22 6.5
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 15 6 4 5 49 50 -1 22 7
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 15 6 2 7 63 56 7 20 6.7
9 REAC-SISE REAC-SISE 15 4 4 7 67 83 -16 16 6.3
10 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 15 4 3 8 57 70 -13 15 5.9
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 15 3 2 10 52 98 -46 11 5.3
12 UTE UTE 15 1 1 13 43 121 -78 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 4 2 0 19 8 11 14 9 6 0 3 21 13 8 18 15 10 2 3 40 21 19 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 6 0 1 20 10 10 18 8 3 4 1 16 12 4 13 15 9 4 2 36 22 14 31
3 UTE MAGLÓDI TC 7 4 2 1 18 11 7 14 8 5 1 2 16 11 5 16 15 9 3 3 34 22 12 30
4 UTE TFSE 8 4 3 1 12 7 5 15 7 3 2 2 13 6 7 11 15 7 5 3 25 13 12 26
5 UTE TIHANYI FC 9 3 3 3 8 8 0 12 6 4 1 1 12 11 1 13 15 7 4 4 20 19 1 25
6 UTE ELTE-BEAC 7 3 1 3 18 9 9 10 8 3 3 2 17 15 2 12 15 6 4 5 35 24 11 22
7 UTE AIRNERGY FC 8 3 2 3 14 13 1 11 7 2 3 2 14 9 5 9 15 5 5 5 28 22 6 20
8 UTE PTE PEAC R-BUS 7 2 3 2 14 14 0 9 8 3 1 4 11 15 -4 10 15 5 4 6 25 29 -4 19
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 2 5 1 15 15 0 11 7 1 2 4 7 14 -7 5 15 3 7 5 22 29 -7 16
10 UTE REAC-SISE 8 2 1 5 13 18 -5 7 7 1 3 3 14 20 -6 6 15 3 4 8 27 38 -11 13
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 7 1 1 5 8 22 -14 4 15 3 1 11 23 42 -19 10
12 UTE UTE 7 0 0 7 7 26 -19 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 15 1 1 13 17 51 -34 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 6 6 0 0 36 12 24 18 9 6 2 1 46 22 24 20 15 12 2 1 82 34 48 38
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 7 7 0 0 51 12 39 21 8 3 2 3 38 30 8 11 15 10 2 3 89 42 47 32
3 UTE MAGLÓDI TC 7 5 0 2 41 24 17 15 8 5 1 2 36 32 4 16 15 10 1 4 77 56 21 31
4 UTE AIRNERGY FC 8 4 0 4 38 33 5 12 7 4 0 3 25 20 5 12 15 8 0 7 63 53 10 24
5 UTE TFSE 8 4 2 2 32 27 5 14 7 3 0 4 32 19 13 9 15 7 2 6 64 46 18 23
6 UTE PTE PEAC R-BUS 7 3 1 3 31 26 5 10 8 4 0 4 28 30 -2 12 15 7 1 7 59 56 3 22
7 UTE TIHANYI FC 9 4 2 3 25 23 2 14 6 2 2 2 24 27 -3 8 15 6 4 5 49 50 -1 22
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 5 2 1 43 28 15 17 7 1 0 6 20 28 -8 3 15 6 2 7 63 56 7 20
9 UTE REAC-SISE 8 3 2 3 35 41 -6 11 7 1 2 4 32 42 -10 5 15 4 4 7 67 83 -16 16
10 UTE ELTE-BEAC 7 2 1 4 29 25 4 7 8 2 2 4 28 45 -17 8 15 4 3 8 57 70 -13 15
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 7 1 0 6 21 53 -32 3 15 3 2 10 52 98 -46 11
12 UTE UTE 7 0 0 7 18 59 -41 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 15 1 1 13 43 121 -78 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3-4 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1---3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
-10 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

TIHANYI FC

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PAFC
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 05. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 17. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TIHANYI FC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol