Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 17. forduló

2019.01.14 - 21:00

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SURIN SOM, SCHRANZ AMBRUS DÁNIEL
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

RÁBOLD RICHÁRD

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

SZINI LÁSZLÓ

 

1 - 2

20'

SZINI LÁSZLÓ
RÁBOLD RICHÁRD

26'

2 - 2

 

RÁBOLD RICHÁRD

31'

3 - 2

 

 

3 - 3

31'

APPL KRISTÓF
HOLLAUER BALÁZS

35'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 17 13 2 2 91 45 46 41 7.2
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 17 12 2 3 104 48 56 38 6.8
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 17 11 1 5 83 64 19 34 6.8
4 TFSE TFSE 17 8 3 6 78 55 23 27 6.5
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 17 8 2 7 76 60 16 26 6.9
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 17 7 4 6 55 56 -1 25 6.5
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 17 8 0 9 64 63 1 24 6.5
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 17 7 2 8 68 67 1 23 6.1
9 REAC-SISE REAC-SISE 17 5 4 8 87 105 -18 19 6.7
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 17 5 2 10 70 110 -40 17 6.2
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 17 4 3 10 63 78 -15 15 6.2
12 UTE UTE 17 1 1 15 54 142 -88 1 5.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 6 1 1 22 12 10 19 9 4 4 1 19 14 5 16 17 10 5 2 41 26 15 35
2 UTE PAFC 7 4 3 0 20 9 11 15 10 6 0 4 21 18 3 18 17 10 3 4 41 27 14 33
3 UTE MAGLÓDI TC 8 4 2 2 19 13 6 14 9 5 2 2 17 12 5 17 17 9 4 4 36 25 11 31
4 UTE TFSE 9 5 3 1 17 7 10 18 8 3 3 2 15 8 7 12 17 8 6 3 32 15 17 30
5 UTE TIHANYI FC 10 4 3 3 10 9 1 15 7 4 2 1 14 13 1 14 17 8 5 4 24 22 2 29
6 UTE ELTE-BEAC 8 4 1 3 19 9 10 13 9 4 3 2 19 16 3 15 17 8 4 5 38 25 13 28
7 UTE AIRNERGY FC 9 3 3 3 14 13 1 12 8 2 3 3 15 11 4 9 17 5 6 6 29 24 5 21
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 2 4 2 16 16 0 10 9 3 2 4 14 18 -4 11 17 5 6 6 30 34 -4 21
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 2 6 1 18 18 0 12 8 1 3 4 7 14 -7 6 17 3 9 5 25 32 -7 18
10 UTE REAC-SISE 9 2 1 6 17 26 -9 7 8 2 3 3 20 25 -5 9 17 4 4 9 37 51 -14 16
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 15 20 -5 6 9 2 1 6 16 27 -11 7 17 4 1 12 31 47 -16 13
12 UTE UTE 9 0 0 9 14 35 -21 0 8 1 1 6 10 25 -15 1 17 1 1 15 24 60 -36 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 7 7 0 0 41 14 27 21 10 6 2 2 50 31 19 20 17 13 2 2 91 45 46 41
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 8 8 0 0 56 15 41 24 9 4 2 3 48 33 15 14 17 12 2 3 104 48 56 38
3 UTE MAGLÓDI TC 8 6 0 2 45 27 18 18 9 5 1 3 38 37 1 16 17 11 1 5 83 64 19 34
4 UTE TFSE 9 5 2 2 41 31 10 17 8 3 1 4 37 24 13 10 17 8 3 6 78 55 23 27
5 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 2 1 49 32 17 20 8 2 0 6 27 28 -1 6 17 8 2 7 76 60 16 26
6 UTE TIHANYI FC 10 5 2 3 28 24 4 17 7 2 2 3 27 32 -5 8 17 7 4 6 55 56 -1 25
7 UTE AIRNERGY FC 9 4 0 5 38 40 -2 12 8 4 0 4 26 23 3 12 17 8 0 9 64 63 1 24
8 UTE PTE PEAC R-BUS 8 3 2 3 36 31 5 11 9 4 0 5 32 36 -4 12 17 7 2 8 68 67 1 23
9 UTE REAC-SISE 9 3 2 4 44 55 -11 11 8 2 2 4 43 50 -7 8 17 5 4 8 87 105 -18 19
10 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 2 4 31 45 -14 8 9 3 0 6 39 65 -26 9 17 5 2 10 70 110 -40 17
11 UTE ELTE-BEAC 8 2 1 5 32 29 3 7 9 2 2 5 31 49 -18 8 17 4 3 10 63 78 -15 15
12 UTE UTE 9 0 0 9 29 80 -51 0 8 1 1 6 25 62 -37 1 17 1 1 15 54 142 -88 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4-5 - 2-2 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 5-1 - 32 - 46 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 2-5 - 81 - 2-5 - 3-9 - 3
TFSE
-2 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 1--5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4---3 - 0
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 4-3 - 3-3 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 32 - 1-8 - 2-5 - 314 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 6-3 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TIHANYI FC

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom