Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 21. forduló

2019.02.11 - 20:45

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR (1980)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
REAC-SISE
TFSE
40'
20'

Gólok

ILLÉS KÁROLY

7'

1 - 0

 

ELEK DÁNIEL

9'

2 - 0

 

 

2 - 1

9'

OLÁH LÓRÁNT

 

2 - 2

13'

SIMON ÁDÁM

 

2 - 3

32'

DEMETER VIKTOR LÁSZLÓ

 

2 - 4

37'

OLÁH LÓRÁNT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 21 14 3 4 112 60 52 45 7
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 21 13 4 4 117 60 57 43 6.7
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 21 12 1 8 102 86 16 37 6.8
4 TFSE TFSE 21 11 3 7 92 65 27 36 6.8
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 21 11 2 8 92 74 18 35 6.8
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 21 11 1 9 82 74 8 34 6.8
7 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 21 10 2 9 95 79 16 32 6.3
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 21 9 5 7 75 68 7 32 6.5
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 21 7 2 12 84 132 -48 23 6
10 REAC-SISE REAC-SISE 21 6 4 11 105 129 -24 22 6.1
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 21 5 4 12 80 88 -8 19 6.3
12 UTE UTE 21 1 1 19 65 186 -121 1 5.9 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 5 4 1 28 16 12 19 11 7 0 4 22 18 4 21 21 12 4 5 50 34 16 40
2 UTE TFSE 10 5 4 1 19 9 10 19 11 5 4 2 23 12 11 19 21 10 8 3 42 21 21 38
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 6 2 3 24 16 8 20 10 4 4 2 20 17 3 16 21 10 6 5 44 33 11 36
4 UTE ELTE-BEAC 10 5 1 4 20 10 10 16 11 5 4 2 29 18 11 19 21 10 5 6 49 28 21 35
5 UTE TIHANYI FC 11 5 3 3 14 9 5 18 10 5 2 3 16 15 1 17 21 10 5 6 30 24 6 35
6 UTE MAGLÓDI TC 10 4 2 4 23 21 2 14 11 6 2 3 19 19 0 20 21 10 4 7 42 40 2 34
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 5 4 2 24 17 7 19 10 3 3 4 14 18 -4 12 21 8 7 6 38 35 3 31
8 UTE AIRNERGY FC 11 4 4 3 16 13 3 16 10 2 5 3 17 13 4 11 21 6 9 6 33 26 7 27
9 UTE REAC-SISE 11 2 3 6 21 30 -9 9 10 4 3 3 26 29 -3 15 21 6 6 9 47 59 -12 24
10 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 2 7 2 20 21 -1 13 10 2 4 4 13 17 -4 10 21 4 11 6 33 38 -5 23
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 0 7 22 24 -2 9 11 2 2 7 18 33 -15 8 21 5 2 14 40 57 -17 17
12 UTE UTE 10 0 0 10 15 44 -29 0 11 1 1 9 13 37 -24 1 21 1 1 19 28 81 -53 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 10 8 0 2 61 28 33 24 11 6 3 2 51 32 19 21 21 14 3 4 112 60 52 45
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 11 9 2 0 67 23 44 29 10 4 2 4 50 37 13 14 21 13 4 4 117 60 57 43
3 UTE MAGLÓDI TC 10 6 0 4 54 39 15 18 11 6 1 4 48 47 1 19 21 12 1 8 102 86 16 37
4 UTE TFSE 10 5 2 3 43 35 8 17 11 6 1 4 49 30 19 19 21 11 3 7 92 65 27 36
5 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 7 2 2 55 40 15 23 10 4 0 6 37 34 3 12 21 11 2 8 92 74 18 35
6 UTE AIRNERGY FC 11 6 0 5 47 44 3 18 10 5 1 4 35 30 5 16 21 11 1 9 82 74 8 34
7 UTE PTE PEAC R-BUS 11 6 2 3 60 38 22 20 10 4 0 6 35 41 -6 12 21 10 2 9 95 79 16 32
8 UTE TIHANYI FC 11 6 2 3 40 25 15 20 10 3 3 4 35 43 -8 12 21 9 5 7 75 68 7 32
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 3 2 5 40 53 -13 11 11 4 0 7 44 79 -35 12 21 7 2 12 84 132 -48 23
10 UTE REAC-SISE 11 3 2 6 51 66 -15 11 10 3 2 5 54 63 -9 11 21 6 4 11 105 129 -24 22
11 UTE ELTE-BEAC 10 2 2 6 34 33 1 8 11 3 2 6 46 55 -9 11 21 5 4 12 80 88 -8 19
12 UTE UTE 10 0 0 10 32 93 -61 0 11 1 1 9 33 93 -60 1 21 1 1 19 65 186 -121 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 42 - 45 - 27 - 42 - 73 - 101 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
3 - 46 - 30 - 13 - 50 - 21 - 32 - 46 - 6-2 - 211 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 33 - 25 - 23 - 62 - 14 - 46 - 410 - 69 - 52 - 34 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 30 - 74 - 55 - 41 - 45 - 32 - 45 - 85 - 34 - 1
MAGLÓDI TC
10 - 34 - 35 - 36 - 24 - 65 - 81 - 25 - 65 - 3-9 - 3
TFSE
2 - 42 - 3-1 - 65 - 39 - 43 - 25 - 43 - 32 - 211 - 4
PAFC
5 - 19 - 14 - 6-5 - 23 - 18 - 38 - 43 - 22 - 414 - 4
PTE PEAC R-BUS
11 - 54 - 63 - 22 - 44 - 55 - 54 - 4-4 - 27 - 213 - 3
REAC-SISE
9 - 1410 - 75 - 45 - 73 - 32 - 43 - 03 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 02 - 27 - 32 - 11 - 18 - 28 - 55 - 314 - 3
TIHANYI FC
12 - 12 - 23 - 23 - 11 - 32 - 41 - 64 - 05 - 22 - 25 - 2
UTE
1 - 63 - 133 - 61 - 85 - 93 - 140 - 7-8 - 113 - 105 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom