Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-Keleti csoport 1. forduló

2018.10.31 - 16:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
VOLENTICS ERIK JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ZSOLT, MÁKOS MÁRK DÁVID
GÖDÖLLŐI SK
KISE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

BAZAN BENCE LAJOS
MOLNÁR MIKLÓS

48'

1 - 1

 

 

1 - 2

80'

KONTA LEVENTE

 

1 - 3

90'

JAKAB FERENC KRISZTÓFER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 12
2 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 11
3 KISE KISE 1 1 0 0 3 1 2 3 9
4 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 2 0 2 3 10
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 4 3 1 3 7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 8
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 5
8 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
9 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 3
10 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
11 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 KISTARCSAI VSC KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 KISTARCSAI VSC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 KISTARCSAI VSC KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
6 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
8 KISTARCSAI VSC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
FC DABAS
-----------
GÖDÖLLŐI SK
-----1 - 3-----
GYÖNGYÖSI AK
------2 - 0----
MERCEDES KLC
----5 - 0------
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
----------0 - 4
KISTARCSAI VSC
-----------
KISE
-----------
AIRNERGY FC
-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2 - 1----------
REAC SPORTISKOLA SE
---------4 - 3-
TESTVÉRISÉG SE
-----------
TISZAKÉCSKEI VSE
-----------

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 31. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 31. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 08. 16:00
Goldball Park
2018. 09. 08. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 23. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 23. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 30. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 07. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 07. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 21. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 21. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 28. 10:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 10. 28. 10:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 11. 11. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 12:30
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 12:30
Merkapt Maraton SE
KISE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 31. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC
2019. 04. 07. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 07. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 12. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2019. 04. 12. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MERCEDES KLC
2019. 04. 28. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 28. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 05. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 05. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 19. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 19. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISTARCSAI VSC
2019. 05. 25. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE

KISE

2018. 10. 31. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 31. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 09. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 09. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISE
2018. 09. 23. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 23. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MERCEDES KLC
2018. 09. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
KISE
2018. 10. 07. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
KISE
2018. 10. 21. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 21. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
KISTARCSAI VSC
2018. 10. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KISE
2018. 11. 03. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 03. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 10. 12:00
Goldball Park
2018. 11. 10. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISE
2019. 03. 24. 12:30
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 12:30
Merkapt Maraton SE
KISE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 31. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
KISE
2019. 05. 01. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 01. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
KISE
2019. 04. 17. 12:00
Merkapt Maraton SE
2019. 04. 17. 12:00
Merkapt Maraton SE
KISE
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISE
2019. 05. 05. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 05. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 12. 10:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 05. 12. 10:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
KISE
2019. 05. 19. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 19. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC DABAS
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
2019. 06. 02. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 02. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom