Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 3. forduló

2018.09.17 - 18:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
PÁLINKÁS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
80'
40'

Gólok

MÜLLER GÁBOR

14'

1 - 0

 

HANK JÁNOS

20'

2 - 0

 

SZUDA JÁNOS

48'

3 - 0

 

SZUDA JÁNOS

57'

4 - 0

 

TABÁNYI ZSOLT

63'

5 - 0

 

TABÁNYI ZSOLT

67'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 3 0 0 20 3 17 9 7.3
2 Monori SE Monori SE 3 3 0 0 12 5 7 9 5.3
3 FC Dabas FC Dabas 3 2 0 1 23 7 16 6 5.3
4 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 2 0 1 18 7 11 6 6
5 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 3 2 0 1 4 7 -3 6 5
6 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 1 0 2 7 15 -8 3 6
7 Nagykáta SE Nagykáta SE 3 1 0 2 7 16 -9 3 5
8 Vasadi RSC Vasadi RSC 3 0 1 2 4 14 -10 1 5.7
9 Dömsödi SE Dömsödi SE 3 0 1 2 5 17 -12 1 4.7
10 Kakucs KSE Kakucs KSE 3 0 0 3 7 16 -9 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kakucs KSE Albertirsa SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 6 1 5 9
2 Kakucs KSE FC Dabas 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 7 2 5 4 3 2 1 0 12 2 10 7
3 Kakucs KSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 9 3 6 7
4 Kakucs KSE Nagykáta SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
5 Kakucs KSE Monori SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
6 Kakucs KSE Táborfalva KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
7 Kakucs KSE Dömsödi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 0 2 1 3 7 -4 2
8 Kakucs KSE Dabas-Gyón FC 2 0 1 1 2 7 -5 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 2 7 -5 2
9 Kakucs KSE Vasadi RSC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 2 1 2 7 -5 2
10 Kakucs KSE Kakucs KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kakucs KSE Albertirsa SE 2 2 0 0 14 1 13 6 1 1 0 0 6 2 4 3 3 3 0 0 20 3 17 9
2 Kakucs KSE Monori SE 2 2 0 0 9 5 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 12 5 7 9
3 Kakucs KSE FC Dabas 1 1 0 0 9 1 8 3 2 1 0 1 14 6 8 3 3 2 0 1 23 7 16 6
4 Kakucs KSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 11 2 9 3 2 1 0 1 7 5 2 3 3 2 0 1 18 7 11 6
5 Kakucs KSE Táborfalva KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 2 0 1 4 7 -3 6
6 Kakucs KSE Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 6 13 -7 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 7 15 -8 3
7 Kakucs KSE Nagykáta SE 2 1 0 1 6 8 -2 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 1 0 2 7 16 -9 3
8 Kakucs KSE Vasadi RSC 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 0 1 2 4 14 -10 1
9 Kakucs KSE Dömsödi SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 5 14 -9 1 3 0 1 2 5 17 -12 1
10 Kakucs KSE Kakucs KSE 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 0 2 5 10 -5 0 3 0 0 3 7 16 -9 0
 
Albertirsa SE
------8 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
--11 - 2------
Dabas-Gyón FC
---1 - 115 - 2----
Dömsödi SE
-----0 - 3---
FC Dabas
--------9 - 1
Kakucs KSE
2 - 6--------
Monori SE
-4 - 2--5 - 3----
Nagykáta SE
-1 - 5---5 - 3---
Táborfalva KSE
--2 - 1------
Vasadi RSC
---3 - 3----0 - 2

Meccsek

Albertirsa SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Albertirsa SE
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Albertirsa SE
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Kakucs KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Vasadi RSC
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom