Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 5. forduló

2018.10.01 - 18:30

Nagykáta, Nagykáta Városi Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETŐ TAMÁS, FEIGL GÁBOR
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
90'
45'

Gólok

BALOGH ILLÉS

12'

1 - 0

 

BALOGH ZSOLT

45'

2 - 0

 

 

2 - 1

52'

SZAPU ENDRE
BALOGH ILLÉS

62'

3 - 1

 

KELEMEN ISTVÁN

63'

4 - 1

 

KISS F. LÁSZLÓ

70'

5 - 1

 

NYAKOCZA RÓBERT CSABA

78'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 5 5 0 0 22 6 16 15 5.2
2 FC Dabas FC Dabas 5 4 0 1 37 10 27 12 6.4
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 4 0 1 31 9 22 12 6.2
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 3 0 2 24 12 12 9 5.6
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 5 2 1 2 17 22 -5 7 5.4
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 5 2 0 3 14 23 -9 6 4.6
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 5 2 0 3 6 17 -11 6 7.4
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 5 1 0 4 12 25 -13 3 5.6
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 1 0 4 11 30 -19 3 5
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 5 0 1 4 5 25 -20 1 3.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC FC Dabas 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 11 2 9 7 5 4 1 0 18 3 15 13
2 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 5 1 4 3 4 3 1 0 11 2 9 10 5 4 1 0 16 3 13 13
3 Vasadi RSC Albertirsa SE 3 2 0 1 5 2 3 6 2 1 0 1 3 3 0 3 5 3 0 2 8 5 3 9
4 Vasadi RSC Monori SE 3 1 2 0 6 3 3 5 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 3 0 8 3 5 9
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 2 1 1 0 5 0 5 4 3 1 1 1 5 8 -3 4 5 2 2 1 10 8 2 8
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 3 2 0 1 5 4 1 6 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 2 0 3 6 10 -4 6
7 Vasadi RSC Kakucs KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 1 1 4 3 1 4 5 1 1 3 5 9 -4 4
8 Vasadi RSC Táborfalva KSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 4 -4 1 5 0 2 3 0 6 -6 2
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 4 0 2 2 2 8 -6 2 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 0 2 3 2 13 -11 2
10 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 3 0 1 2 2 10 -8 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 0 2 3 2 15 -13 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Monori SE 3 3 0 0 15 6 9 9 2 2 0 0 7 0 7 6 5 5 0 0 22 6 16 15
2 Vasadi RSC FC Dabas 2 2 0 0 15 3 12 6 3 2 0 1 22 7 15 6 5 4 0 1 37 10 27 12
3 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 11 2 9 3 4 3 0 1 20 7 13 9 5 4 0 1 31 9 22 12
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 3 2 0 1 16 4 12 6 2 1 0 1 8 8 0 3 5 3 0 2 24 12 12 9
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 3 1 1 1 8 16 -8 4 5 2 1 2 17 22 -5 7
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 3 2 0 1 12 9 3 6 2 0 0 2 2 14 -12 0 5 2 0 3 14 23 -9 6
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 0 2 3 12 -9 3 5 2 0 3 6 17 -11 6
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 2 0 0 2 3 14 -11 0 3 1 0 2 9 11 -2 3 5 1 0 4 12 25 -13 3
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 3 1 0 2 7 19 -12 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 5 1 0 4 11 30 -19 3
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 4 0 1 3 4 16 -12 1 1 0 0 1 1 9 -8 0 5 0 1 4 5 25 -20 1
 
Albertirsa SE
--2 - 3---8 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
--11 - 2------
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2----
Dömsödi SE
--9 - 3--0 - 3---
FC Dabas
6 - 2-------9 - 1
Kakucs KSE
2 - 6---1 - 8----
Monori SE
-4 - 2--5 - 3-6 - 1--
Nagykáta SE
-1 - 5---5 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
--2 - 1--1 - 4---
Vasadi RSC
-1 - 7-3 - 3--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Nagykáta SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Kakucs KSE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Nagykáta SE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
FC Dabas
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dömsödi SE
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Monori SE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Vasadi RSC
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Nagykáta SE
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
Dömsödi SE
Nagykáta SE

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom