Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 2. forduló

2019.03.03 - 13:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
EGYED PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ GERGŐ, NAGY KRISZTIÁN
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

BENCSIK GERGŐ
NÉMETH KRISZTOFER

6'

1 - 1

 

 

1 - 2

8'

FORGÁCS BALÁZS

 

1 - 3

13'

TIMON LEVENTE KOLOS
KOCSMÁR KEVIN

16'

2 - 3

 

 

2 - 4

17'

TIMON LEVENTE KOLOS

 

2 - 5

18'

HALÁSZ TAMÁS

 

2 - 6

19'

FORGÁCS BALÁZS
NÉMETH KRISZTOFER

21'

3 - 6

 

 

3 - 7

23'

KANALAS ÁRMIN

 

3 - 8

24'

KANALAS ÁRMIN

 

3 - 9

26'

TIMON LEVENTE KOLOS
NÉMETH KRISZTOFER

30'

4 - 9

 

 

4 - 10

31'

FORGÁCS BALÁZS

 

4 - 11

35'

BENCSIK GERGŐ

 

4 - 12

39'

KANALAS ÁRMIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 2 2 0 0 18 2 16 6 11.5
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 2 2 0 0 14 5 9 6 10.5
3 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 12.5
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 2 2 0 0 10 5 5 6 9.5
5 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 2 1 0 1 19 3 16 3 12.5
6 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1 1 0 0 12 4 8 3 15
7 ELTE SE ELTE SE 2 1 0 1 10 8 2 3 7
8 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 1 0 1 7 5 2 3 6.5
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 6.5
10 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 2 1 0 1 6 9 -3 3 6
11 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 2 0 0 2 3 8 -5 0 5.5
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 2 0 0 2 4 11 -7 0 6.5
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  1 0 0 1 3 10 -7 0 2
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 3 19 -16 0 2
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 4 29 -25 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
2 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 4 2 4
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
6 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 2 3 3
7 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 1 0 1 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 13 2 11 3 2 2 0 0 18 2 16 6
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 3 7 3 2 2 0 0 14 5 9 6
3 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 2 2 0 0 9 3 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 3 6 6
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 10 5 5 6
5 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 19 3 16 3
6 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 4 8 3 1 1 0 0 12 4 8 3
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 1 1 0 0 7 3 4 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 10 8 2 3
8 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 7 5 2 3
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 6 9 -3 3
11 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 3 10 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 10 -7 0
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 13 -11 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 19 -16 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 4 12 -8 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 4 29 -25 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
------5 - 0-------
ARAMIS SE
-----5 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
------------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------------
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2------6 - 1---
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--------------
ELTE SE
---------7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2-----
MVFC BERETTYÓÚJFALU
---5 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5------------
RUBEOLA FC
-----------3 - 2--
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-------------
SZILÁGYI DSE
-------------17 - 0
HALADÁS VSE
--------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-----4 - 12--------

Meccsek

ZALAEGERSZEGI USC

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom