Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 5. forduló

2018.11.04 - 18:30

Gyöngyös, Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
DAJKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS NORBERT, PALÁSTI KRISZTIÁN
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
40'
20'

Gólok

BENCSIK GERGŐ

18'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

LACZHÁZI MÁRTON LÁSZLÓ
FORGÁCS BALÁZS

24'

2 - 1

 

TÓTH LEVENTE

32'

3 - 1

 

LUDÁNYI ÁDÁM

33'

4 - 1

 

HALÁSZ TAMÁS

39'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 5 5 0 0 29 9 20 15 9.2
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 5 4 0 1 32 11 21 12 8.4
3 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 4 0 0 24 9 15 12 9.3
4 ELTE SE ELTE SE 5 3 1 1 28 18 10 10 8.6
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 30 13 17 9 9.2
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 3 0 1 17 8 9 9 7.8
7 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 2 1 2 21 17 4 7 7.4
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 2 0 3 34 18 16 6 10.2
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 4 2 0 2 11 12 -1 6 7.5
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 2 0 3 20 24 -4 6 8.2
11 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 5 2 0 3 17 25 -8 6 6.4
12 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 5 1 0 4 20 26 -6 3 7
13 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  4 1 0 3 12 25 -13 3 5.5
14 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 0 0 5 9 49 -40 0 7.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 5 45 -40 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 3 0 0 14 3 11 9 5 4 1 0 17 5 12 13
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 3 0 0 12 1 11 9 5 3 2 0 15 4 11 11
3 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 3 0 0 10 4 6 9 2 0 2 0 4 4 0 2 5 3 2 0 14 8 6 11
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 5 3 2 6 2 1 1 0 6 1 5 4 5 3 1 1 11 4 7 10
5 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 4 6 9
6 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 4 1 3 3 4 2 0 2 4 5 -1 6 5 3 0 2 8 6 2 9
7 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 10 3 7 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 5 2 1 2 14 8 6 7
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 7 3 4 4 4 2 1 1 9 4 5 7
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
10 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 7 6 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 11 -3 3
12 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 1 0 3 7 11 -4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 0 4 7 16 -9 3
14 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 2 14 -12 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 1 3 2 18 -16 1
15 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 0 0 3 2 15 -13 0 5 0 1 4 4 22 -18 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 3 3 0 0 21 6 15 9 5 5 0 0 29 9 20 15
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 3 3 0 0 25 4 21 9 5 4 0 1 32 11 21 12
3 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 16 6 10 6 4 4 0 0 24 9 15 12
4 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 3 2 1 0 18 10 8 7 2 1 0 1 10 8 2 3 5 3 1 1 28 18 10 10
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 3 2 0 1 16 7 9 6 2 1 0 1 14 6 8 3 5 3 0 2 30 13 17 9
6 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 9 7 2 3 4 3 0 1 17 8 9 9
7 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 1 1 0 0 9 2 7 3 4 1 1 2 12 15 -3 4 5 2 1 2 21 17 4 7
8 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 3 2 0 1 27 9 18 6 2 0 0 2 7 9 -2 0 5 2 0 3 34 18 16 6
9 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 4 2 0 2 15 16 -1 6 1 0 0 1 5 8 -3 0 5 2 0 3 20 24 -4 6
11 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 2 2 0 0 12 7 5 6 3 0 0 3 5 18 -13 0 5 2 0 3 17 25 -8 6
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 3 1 0 2 16 11 5 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 5 1 0 4 20 26 -6 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 15 -4 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 1 0 3 12 25 -13 3
14 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 5 20 -15 0 3 0 0 3 4 29 -25 0 5 0 0 5 9 49 -40 0
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 2 0 0 2 5 25 -20 0 2 0 0 2 0 20 -20 0 4 0 0 4 5 45 -40 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 6---5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3--------
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5--------3 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2-----
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 7--6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
------5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
---3 - 3--8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
--------6 - 2--6 - 5--
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--3 - 05 - 1----------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5--------14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
-----------3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13-----3 - 7-------
SZILÁGYI DSE
-1 - 7---------9 - 2-17 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-------4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12--------

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom