Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 8. forduló

2018.12.02 - 12:00

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ OTTÓ, BEDI TAMÁS
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

FORGÁCS BALÁZS
TÓTH MÁTÉ

4'

1 - 1

 

PÉTER ÁBRAHÁM

10'

2 - 1

 

NAGY KEVIN TAMÁS

13'

3 - 1

 

 

3 - 2

16'

BENCSIK GERGŐ
NAGY KEVIN TAMÁS

17'

4 - 2

 

 

4 - 3

19'

TIMON LEVENTE KOLOS
NAGY KEVIN TAMÁS

26'

5 - 3

 

NAGY KEVIN TAMÁS

27'

6 - 3

 

 

6 - 4

29'

BENCSIK GERGŐ
MÓD BENDEGÚZ ÁKOS

32'

7 - 4

 

SZAKASICS BALÁZS

36'

8 - 4

 

GERENCSÉR ANTAL

36'

9 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 8 6 1 1 47 24 23 19 8.1
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 7 6 0 1 55 16 39 18 9.9
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 0 1 36 13 23 18 7.9
4 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 5 0 2 43 37 6 15 7.9
5 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 4 2 2 43 25 18 14 8.6
6 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 4 0 3 30 29 1 12 8.1
7 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 8 4 0 4 35 42 -7 12 9.3
8 ELTE SE ELTE SE 8 3 3 2 38 34 4 12 6.8
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 8 3 2 3 45 27 18 11 8.3
10 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 3 0 4 32 22 10 9 6.6
11 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  7 2 2 3 37 34 3 8 7.3
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 7 2 0 5 17 33 -16 6 8.3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 8 2 0 6 33 63 -30 6 9.8
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 8 1 0 7 28 56 -28 3 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 7 0 0 7 11 75 -64 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 4 3 1 0 9 6 3 10 4 4 0 0 19 4 15 12 8 7 1 0 28 10 18 22
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 4 0 0 10 2 8 12 3 2 0 1 8 3 5 6 7 6 0 1 18 5 13 18
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 3 1 2 0 7 3 4 5 4 4 0 0 18 3 15 12 7 5 2 0 25 6 19 17
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 3 2 0 1 9 4 5 6 5 3 0 2 9 7 2 9 8 5 0 3 18 11 7 15
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 2 1 1 11 11 0 7 4 2 0 2 5 5 0 6 8 4 1 3 16 16 0 13
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 3 1 0 12 6 6 10 4 0 2 2 5 8 -3 2 8 3 3 2 17 14 3 12
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 18 6 12 9 3 0 1 2 3 8 -5 1 7 3 1 3 21 14 7 10
8 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 6 5 1 6 3 1 1 1 7 4 3 4 7 3 1 3 13 9 4 10
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 4 2 0 2 11 8 3 6 4 1 1 2 5 6 -1 4 8 3 1 4 16 14 2 10
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 2 1 1 9 9 0 7 4 1 0 3 5 16 -11 3 8 3 1 4 14 25 -11 10
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 1 1 2 12 11 1 4 7 2 1 4 16 17 -1 7
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 1 1 3 10 14 -4 4 2 1 0 1 2 6 -4 3 7 2 1 4 12 20 -8 7
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 4 0 0 4 2 13 -11 0 7 1 1 5 4 16 -12 4
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 7 9 -2 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 8 1 1 6 12 29 -17 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 3 17 -14 0 4 0 1 3 4 14 -10 1 7 0 1 6 7 31 -24 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 4 3 1 0 21 11 10 10 4 3 0 1 26 13 13 9 8 6 1 1 47 24 23 19
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 3 2 0 1 17 9 8 6 4 4 0 0 38 7 31 12 7 6 0 1 55 16 39 18
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 4 0 0 21 3 18 12 3 2 0 1 15 10 5 6 7 6 0 1 36 13 23 18
4 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 2 0 1 13 14 -1 6 4 3 0 1 30 23 7 9 7 5 0 2 43 37 6 15
5 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 3 2 1 0 20 5 15 7 5 2 1 2 23 20 3 7 8 4 2 2 43 25 18 14
6 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 5 3 0 2 22 20 2 9 2 1 0 1 8 9 -1 3 7 4 0 3 30 29 1 12
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 4 3 0 1 27 22 5 9 4 1 0 3 8 20 -12 3 8 4 0 4 35 42 -7 12
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 4 2 2 0 23 15 8 8 4 1 1 2 15 19 -4 4 8 3 3 2 38 34 4 12
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 4 3 0 1 34 14 20 9 4 0 2 2 11 13 -2 2 8 3 2 3 45 27 18 11
10 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 4 2 0 2 17 10 7 6 3 1 0 2 15 12 3 3 7 3 0 4 32 22 10 9
11 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 4 2 1 1 31 19 12 7 3 0 1 2 6 15 -9 1 7 2 2 3 37 34 3 8
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 3 2 0 1 8 5 3 6 4 0 0 4 9 28 -19 0 7 2 0 5 17 33 -16 6
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 1 0 3 21 32 -11 3 4 1 0 3 12 31 -19 3 8 2 0 6 33 63 -30 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 4 1 0 3 19 17 2 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 8 1 0 7 28 56 -28 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 3 0 0 3 7 33 -26 0 4 0 0 4 4 42 -38 0 7 0 0 7 11 75 -64 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3--5 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 2----
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 10-
DEBRECENI EGYETEMI AC
--------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 1-3 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
---5 - 11--5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 3--8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13------6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1--7 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
-2 - 5------3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
-------2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 7---8 - 2---
SZILÁGYI DSE
-1 - 7---------9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-----
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12-----2 - 8--

Meccsek

HALADÁS VSE

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom