Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 11. forduló

2019.01.05 - 13:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
DÁVID JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FELLNER GERGŐ, TÖREKY ROLAND
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

17'

MOGA EDVIN

 

0 - 2

18'

TÖMÖRI PATRIK MIHÁLY

 

0 - 3

19'

SIPOS ROBIN

 

0 - 4

21'

NÉMETH KRISZTOFER

 

0 - 5

31'

SIPOS ROBIN

 

0 - 6

34'

TÖMÖRI PATRIK MIHÁLY

 

0 - 7

36'

TÓTH SÁNDOR

 

0 - 8

38'

RÉZMŰVES TIBOR

 

0 - 9

39'

RÉZMŰVES TIBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 11 8 2 1 76 29 47 26 8.6
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 10 8 1 1 53 17 36 25 8
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 7 2 2 64 36 28 23 8.7
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 10 6 1 3 63 31 32 19 8.9
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 6 1 3 58 53 5 19 7.8
6 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 0 4 56 29 27 18 7.7
7 ELTE SE ELTE SE 11 5 3 3 49 43 6 18 7.5
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  10 5 2 3 70 45 25 17 8.4
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 0 5 48 55 -7 15 8.9
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 11 4 2 5 51 41 10 14 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 10 4 0 6 38 43 -5 12 6.8
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 3 0 7 41 73 -32 9 9.4
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 10 2 0 8 25 50 -25 6 7.4
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 10 1 0 9 34 74 -40 3 6.3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 10 0 0 10 13 120 -107 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 13 8 5 13 6 5 1 0 28 4 24 16 11 9 2 0 41 12 29 29
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 5 0 0 11 2 9 15 5 4 0 1 13 4 9 12 10 9 0 1 24 6 18 27
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 0 1 15 5 10 9 7 4 1 2 11 7 4 13 11 7 1 3 26 12 14 22
4 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 29 7 22 12 5 2 1 2 9 10 -1 7 10 6 1 3 38 17 21 19
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 1 4 0 8 4 4 7 5 4 0 1 19 9 10 12 10 5 4 1 27 13 14 19
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 6 1 3 2 10 11 -1 6 11 4 5 2 24 19 5 17
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 5 2 1 2 11 13 -2 7 5 3 0 2 8 7 1 9 10 5 1 4 19 20 -1 16
8 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 2 1 2 8 7 1 7 5 2 2 1 13 6 7 8 10 4 3 3 21 13 8 15
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 1 2 2 6 7 -1 5 11 3 3 5 19 18 1 12
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 2 1 2 11 12 -1 7 5 1 1 3 6 17 -11 4 10 3 2 5 17 29 -12 11
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 0 3 8 11 -3 6 5 1 1 3 12 12 0 4 10 3 1 6 20 23 -3 10
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 1 2 3 11 15 -4 5 4 1 1 2 5 11 -6 4 10 2 3 5 16 26 -10 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 5 0 0 5 4 17 -13 0 10 1 2 7 7 22 -15 5
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 6 1 0 5 9 17 -8 3 4 0 1 3 5 20 -15 1 10 1 1 8 14 37 -23 4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 5 0 0 5 3 29 -26 0 5 0 1 4 5 25 -20 1 10 0 1 9 8 54 -46 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 5 4 1 0 30 13 17 13 6 4 1 1 46 16 30 13 11 8 2 1 76 29 47 26
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 1 0 24 6 18 13 5 4 0 1 29 11 18 12 10 8 1 1 53 17 36 25
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 4 3 1 0 30 10 20 10 7 4 1 2 34 26 8 13 11 7 2 2 64 36 28 23
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 5 2 1 2 20 14 6 7 5 4 0 1 43 17 26 12 10 6 1 3 63 31 32 19
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 0 2 25 27 -2 9 5 3 1 1 33 26 7 10 10 6 1 3 58 53 5 19
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 5 3 0 2 21 13 8 9 5 3 0 2 35 16 19 9 10 6 0 4 56 29 27 18
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 6 2 1 3 22 26 -4 7 11 5 3 3 49 43 6 18
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 5 3 1 1 49 20 29 10 5 2 1 2 21 25 -4 7 10 5 2 3 70 45 25 17
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 5 3 0 2 31 30 1 9 5 2 0 3 17 25 -8 6 10 5 0 5 48 55 -7 15
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 6 3 0 3 36 25 11 9 5 1 2 2 15 16 -1 5 11 4 2 5 51 41 10 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 6 3 0 3 25 24 1 9 4 1 0 3 13 19 -6 3 10 4 0 6 38 43 -5 12
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 26 41 -15 3 5 2 0 3 15 32 -17 6 10 3 0 7 41 73 -32 9
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 5 2 0 3 14 13 1 6 5 0 0 5 11 37 -26 0 10 2 0 8 25 50 -25 6
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 6 1 0 5 25 35 -10 3 4 0 0 4 9 39 -30 0 10 1 0 9 34 74 -40 3
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 5 0 0 5 8 60 -52 0 5 0 0 5 5 60 -55 0 10 0 0 10 13 120 -107 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 3-4 - 35 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3---10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
---8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2--1 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 6-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1--3 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 13-4 - 8----6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1-------
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 1-0 - 5-
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 3---2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2---
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7------1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 4-4 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
-1 - 13---4 - 12--0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

ZALAEGERSZEGI USC

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 11. 25. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 12. 13:30
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 19. 13:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 06. 12. 14:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 05. 11. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
2019. 05. 25. 20:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 02. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom