Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 13. forduló

2019.01.20 - 14:00

Mátraháza, Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
DAJKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LUCIÁN JÁNOS, PALÁSTI KRISZTIÁN
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

12'

TÓTH DEZSŐ
HALÁSZ TAMÁS

16'

1 - 1

 

 

1 - 2

18'

TÓTH DEZSŐ
FORGÁCS BALÁZS

21'

2 - 2

 

LUDÁNYI ÁDÁM

24'

3 - 2

 

TIMON LEVENTE KOLOS

26'

4 - 2

 

HALÁSZ TAMÁS

29'

5 - 2

 

KONCZ ALEX

31'

6 - 2

 

LUDÁNYI ÁDÁM

37'

7 - 2

 

BENCSIK GERGŐ

38'

8 - 2

 

BENCSIK GERGŐ

39'

9 - 2

 

 

9 - 3

40'

TÓTH DEZSŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 13 9 3 1 88 39 49 30 8.9
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 12 9 2 1 63 20 43 29 7.9
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 8 2 2 70 40 30 26 9.1
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 12 8 0 4 73 32 41 24 8.2
5 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 12 7 1 4 70 63 7 22 8.2
6 ARAMIS SE ARAMIS SE 12 6 3 3 66 34 32 21 8.3
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  12 5 4 3 77 52 25 19 8.1
8 ELTE SE ELTE SE 12 5 3 4 50 46 4 18 7.7
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 57 49 8 17 8.2
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 12 5 2 5 60 67 -7 17 8.1
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 12 5 0 7 42 48 -6 15 7.8
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 12 3 0 9 30 59 -29 9 7.5
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 3 0 9 49 85 -36 9 8.2
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 12 2 0 10 44 86 -42 6 6.6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 12 0 0 12 14 133 -119 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 1 1 13 11 2 13 7 6 1 0 30 5 25 19 13 10 2 1 43 16 27 32
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 6 0 0 13 3 10 18 6 4 1 1 13 4 9 13 12 10 1 1 26 7 19 31
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 1 5 0 8 4 4 8 6 5 0 1 20 9 11 15 12 6 5 1 28 13 15 23
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 7 4 1 2 11 7 4 13 12 7 1 4 28 16 12 22
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 14 14 0 10 6 4 0 2 11 7 4 12 12 7 1 4 25 21 4 22
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 6 3 1 2 10 7 3 10 6 3 2 1 15 6 9 11 12 6 3 3 25 13 12 21
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 6 4 0 2 29 8 21 12 6 2 1 3 10 13 -3 7 12 6 1 5 39 21 18 19
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 14 8 6 11 7 1 3 3 10 12 -2 6 12 4 5 3 24 20 4 17
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 6 1 2 3 7 10 -3 5 13 4 3 6 21 21 0 15
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 2 1 3 12 14 -2 7 6 2 1 3 10 19 -9 7 12 4 2 6 22 33 -11 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 2 2 3 12 15 -3 8 5 1 1 3 5 13 -8 4 12 3 3 6 17 28 -11 12
12 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 2 0 4 9 13 -4 6 6 1 1 4 12 14 -2 4 12 3 1 8 21 27 -6 10
13 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 12 18 -6 6 5 1 1 3 7 21 -14 4 12 3 1 8 19 39 -20 10
14 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 2 2 2 5 5 0 8 6 0 0 6 5 19 -14 0 12 2 2 8 10 24 -14 8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 3 31 -28 0 6 0 1 5 5 26 -21 1 12 0 1 11 8 57 -49 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 6 4 2 0 36 19 17 14 7 5 1 1 52 20 32 16 13 9 3 1 88 39 49 30
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 5 1 0 32 7 25 16 6 4 1 1 31 13 18 13 12 9 2 1 63 20 43 29
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 7 4 1 2 34 26 8 13 12 8 2 2 70 40 30 26
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 6 4 0 2 28 16 12 12 6 4 0 2 45 16 29 12 12 8 0 4 73 32 41 24
5 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 4 0 2 34 30 4 12 6 3 1 2 36 33 3 10 12 7 1 4 70 63 7 22
6 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 6 2 2 2 22 16 6 8 6 4 1 1 44 18 26 13 12 6 3 3 66 34 32 21
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 6 3 2 1 50 21 29 11 6 2 2 2 27 31 -4 8 12 5 4 3 77 52 25 19
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 5 3 2 0 27 17 10 11 7 2 1 4 23 29 -6 7 12 5 3 4 50 46 4 18
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 6 1 2 3 18 23 -5 5 13 5 2 6 57 49 8 17
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 1 2 37 36 1 10 6 2 1 3 23 31 -8 7 12 5 2 5 60 67 -7 17
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 7 4 0 3 28 25 3 12 5 1 0 4 14 23 -9 3 12 5 0 7 42 48 -6 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 6 3 0 3 18 14 4 9 6 0 0 6 12 45 -33 0 12 3 0 9 30 59 -29 9
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 6 1 0 5 30 47 -17 3 6 2 0 4 19 38 -19 6 12 3 0 9 49 85 -36 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 7 2 0 5 32 38 -6 6 5 0 0 5 12 48 -36 0 12 2 0 10 44 86 -42 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 6 0 0 6 8 70 -62 0 6 0 0 6 6 63 -57 0 12 0 0 12 14 133 -119 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0-------
ARAMIS SE
----2 - 45 - 3-2 - 2-10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 1-8 - 5----17 - 1--3 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
---3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2----
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 2-8 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 136 - 64 - 8----6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 1--8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 5-
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3---3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 9--8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1----9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 12--0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom