Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 15. forduló

2019.02.03 - 18:30

Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LUCIÁN JÁNOS, HORVÁTH MARIANNA
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
40'
20'

Gólok

BENCSIK GERGŐ

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

ERDŐSI PÉTER MÁTÉ

 

1 - 2

19'

FÜLÖP CSONGOR
LUDÁNYI ÁDÁM

27'

2 - 2

 

 

2 - 3

28'

SZENTES ROLAND

 

2 - 4

34'

SZENTES ROLAND

 

2 - 5

36'

ILLÉS BÁLINT
KONCZ ALEX

40'

3 - 5

 

LUDÁNYI ÁDÁM

40'

4 - 5

 

 

4 - 6

40'

VARGA ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 14 11 2 1 78 28 50 35 8.5
2 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 14 9 4 1 93 44 49 31 8.4
3 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 14 9 3 2 79 46 33 30 8.4
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 14 9 0 5 80 36 44 27 8.3
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 14 8 3 3 73 37 36 27 8.2
6 ELTE SE ELTE SE 14 7 3 4 58 47 11 24 8.1
7 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 7 1 6 74 74 0 22 8.1
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  14 6 4 4 86 61 25 22 8
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 14 6 2 6 63 53 10 20 7.9
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 14 6 2 6 71 78 -7 20 7.9
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 14 5 0 9 46 58 -12 15 7.8
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 14 4 0 10 38 69 -31 12 7.7
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 14 3 0 11 57 99 -42 9 7.6
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 14 2 0 12 48 94 -46 6 7.6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 14 1 0 13 16 136 -120 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 7 0 0 18 5 13 21 7 5 1 1 16 5 11 16 14 12 1 1 34 10 24 37
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 2 1 15 13 2 14 7 6 1 0 30 5 25 19 14 10 3 1 45 18 27 33
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 7 1 6 0 9 5 4 9 7 6 0 1 24 11 13 18 14 7 6 1 33 16 17 27
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 3 0 2 17 9 8 9 9 5 2 2 14 9 5 17 14 8 2 4 31 18 13 26
5 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 7 4 1 2 17 15 2 13 7 4 0 3 13 12 1 12 14 8 1 5 30 27 3 25
6 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 4 1 2 13 8 5 13 7 3 3 1 16 7 9 12 14 7 4 3 29 15 14 25
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 5 0 3 32 11 21 15 6 2 1 3 10 13 -3 7 14 7 1 6 42 24 18 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 16 8 8 14 8 1 4 3 11 13 -2 7 14 5 6 3 27 21 6 21
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 3 1 3 14 11 3 10 7 2 2 3 9 11 -2 8 14 5 3 6 23 22 1 18
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 7 2 1 4 13 17 -4 7 7 2 1 4 12 22 -10 7 14 4 2 8 25 39 -14 14
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 6 1 1 4 6 16 -10 4 14 3 3 8 20 35 -15 12
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 7 3 2 2 9 6 3 11 7 0 0 7 6 22 -16 0 14 3 2 9 15 28 -13 11
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 2 0 5 10 15 -5 6 7 1 1 5 12 16 -4 4 14 3 1 10 22 31 -9 10
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 12 19 -7 6 6 1 1 4 8 25 -17 4 14 3 1 10 20 44 -24 10
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 7 0 1 6 4 32 -28 1 7 1 1 5 6 26 -20 4 14 1 2 11 10 58 -48 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 1 0 41 12 29 19 7 5 1 1 37 16 21 16 14 11 2 1 78 28 50 35
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 7 4 3 0 41 24 17 15 7 5 1 1 52 20 32 16 14 9 4 1 93 44 49 31
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 5 4 1 0 36 14 22 13 9 5 2 2 43 32 11 17 14 9 3 2 79 46 33 30
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 7 5 0 2 34 17 17 15 7 4 0 3 46 19 27 12 14 9 0 5 80 36 44 27
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 7 3 2 2 25 17 8 11 7 5 1 1 48 20 28 16 14 8 3 3 73 37 36 27
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 6 4 2 0 32 17 15 14 8 3 1 4 26 30 -4 10 14 7 3 4 58 47 11 24
7 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 7 4 0 3 38 36 2 12 7 3 1 3 36 38 -2 10 14 7 1 6 74 74 0 22
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 8 4 2 2 59 30 29 14 6 2 2 2 27 31 -4 8 14 6 4 4 86 61 25 22
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 7 4 0 3 39 26 13 12 7 2 2 3 24 27 -3 8 14 6 2 6 63 53 10 20
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 7 4 1 2 43 38 5 13 7 2 1 4 28 40 -12 7 14 6 2 6 71 78 -7 20
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 6 1 0 5 16 29 -13 3 14 5 0 9 46 58 -12 15
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 7 4 0 3 25 18 7 12 7 0 0 7 13 51 -38 0 14 4 0 10 38 69 -31 12
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 7 1 0 6 33 53 -20 3 7 2 0 5 24 46 -22 6 14 3 0 11 57 99 -42 9
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 8 2 0 6 32 39 -7 6 6 0 0 6 16 55 -39 0 14 2 0 12 48 94 -46 6
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 7 0 0 7 9 73 -64 0 7 1 0 6 7 63 -56 3 14 1 0 13 16 136 -120 3
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 1----
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 2-10 - 21 - 3-2 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5----17 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
-10 - 5------9 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6--
ELTE SE
--5 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
-3 - 136 - 64 - 86 - 2---6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1----
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 4-3 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 1--2 - 3-7 - 4-3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13----8 - 103 - 75 - 93 - 6-8 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5--9 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1--5 - 5-9 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 8-1 - 18

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS

SZILÁGYI DSE

2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 21. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 14. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
SZILÁGYI DSE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 04. 07. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 01. 06. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 17. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 05. 19. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom