Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 18. forduló

2019.02.24 - 20:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, MOLNÁR PÉTER
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 17 12 3 2 93 49 44 39 8.1
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 17 12 2 3 85 37 48 38 7.6
3 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 17 11 4 2 115 52 63 37 8.2
4 ARAMIS SE ARAMIS SE 17 11 3 3 92 45 47 36 8.5
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 17 11 0 6 110 49 61 33 8.2
6 ELTE SE ELTE SE 17 9 3 5 72 60 12 30 8.2
7 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 16 8 1 7 82 80 2 25 8.7
8 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  16 7 4 5 94 68 26 25 7.3
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 17 7 3 7 69 64 5 24 8.3
10 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 17 6 3 8 85 100 -15 21 7.9
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 17 5 1 11 49 81 -32 16 7.7
12 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 17 5 0 12 51 85 -34 15 7.4
13 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 17 5 0 12 82 129 -47 15 8.1
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 17 2 1 14 66 121 -55 7 7.8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 16 1 0 15 17 142 -125 0 7.6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 8 0 0 20 6 14 24 9 5 2 2 18 8 10 17 17 13 2 2 38 14 24 41
2 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 5 3 1 26 15 11 18 8 6 1 1 31 7 24 19 17 11 4 2 57 22 35 37
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 3 6 0 14 6 8 15 8 7 0 1 28 13 15 21 17 10 6 1 42 19 23 36
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 6 0 2 25 11 14 18 9 5 2 2 14 9 5 17 17 11 2 4 39 20 19 35
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 8 5 1 2 19 10 9 16 9 4 3 2 24 12 12 15 17 9 4 4 43 22 21 31
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 5 1 3 22 22 0 16 8 4 0 4 15 17 -2 12 17 9 1 7 37 39 -2 28
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 1 3 34 13 21 16 7 2 2 3 12 15 -3 8 16 7 3 6 46 28 18 24
8 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 8 4 1 3 16 12 4 13 9 2 3 4 10 13 -3 9 17 6 4 7 26 25 1 22
9 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 7 4 2 1 18 12 6 14 10 1 5 4 14 18 -4 8 17 5 7 5 32 30 2 22
10 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 4 1 4 24 21 3 13 8 2 1 5 14 28 -14 7 17 6 2 9 38 49 -11 20
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 9 3 0 6 17 21 -4 9 8 1 1 6 10 36 -26 4 17 4 1 12 27 57 -30 13
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 9 3 4 2 14 11 3 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 17 3 4 10 21 35 -14 13
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 2 1 5 10 15 -5 7 8 1 2 5 15 19 -4 5 16 3 3 10 25 34 -9 12
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 2 2 4 14 19 -5 8 9 1 1 7 9 33 -24 4 17 3 3 11 23 52 -29 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 2 6 5 33 -28 2 8 1 2 5 6 26 -20 2 16 1 4 11 11 59 -48 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 8 7 1 0 50 17 33 22 9 5 2 2 43 32 11 17 17 12 3 2 93 49 44 39
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 0 46 15 31 22 9 5 1 3 39 22 17 16 17 12 2 3 85 37 48 38
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 9 6 3 0 60 27 33 21 8 5 1 2 55 25 30 16 17 11 4 2 115 52 63 37
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 9 5 2 2 39 22 17 17 8 6 1 1 53 23 30 19 17 11 3 3 92 45 47 36
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 8 6 0 2 52 22 30 18 9 5 0 4 58 27 31 15 17 11 0 6 110 49 61 33
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 7 4 2 1 35 22 13 14 10 5 1 4 37 38 -1 16 17 9 3 5 72 60 12 30
7 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 5 0 3 41 36 5 15 8 3 1 4 41 44 -3 10 16 8 1 7 82 80 2 25
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 9 5 2 2 64 32 32 17 7 2 2 3 30 36 -6 8 16 7 4 5 94 68 26 25
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 8 4 1 3 42 29 13 13 9 3 2 4 27 35 -8 11 17 7 3 7 69 64 5 24
10 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 9 4 1 4 51 54 -3 13 8 2 2 4 34 46 -12 8 17 6 3 8 85 100 -15 21
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 9 5 0 4 33 27 6 15 8 0 1 7 16 54 -38 1 17 5 1 11 49 81 -32 16
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 0 4 30 29 1 12 9 1 0 8 21 56 -35 3 17 5 0 12 51 85 -34 15
13 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 9 3 0 6 53 65 -12 9 8 2 0 6 29 64 -35 6 17 5 0 12 82 129 -47 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 9 2 1 6 38 45 -7 7 8 0 0 8 28 76 -48 0 17 2 1 14 66 121 -55 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 76 -66 0 8 1 0 7 7 66 -59 0 16 1 0 15 17 142 -125 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 0--6 - 118 - 5---
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 2-
ETO SZC FUTSAL CLUB
-1 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0---1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 4-3 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
--6 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 2-4 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 3----
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 2-6 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 1-3 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 5----3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
--4 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-3 - 0
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 2-4 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7----3 - 1-1 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 2-9 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 3-0 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

KINCSEM LOVASPARK SE

2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 07. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZILÁGYI DSE
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 18. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 12. 16. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 19. 17:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
2019. 02. 02. 14:00
Újlak utcai Ált. Isk. sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 10. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 06. 16:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 05. 12. 16:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 06. 06. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 15. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KINCSEM LOVASPARK SE

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom