Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 21. forduló

2019.04.07 - 14:15

Budapest, NKE Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
CSETE CSONGOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉNOSZT ÉVA NOÉMI, KIS PATRIK
ELTE SE
HALADÁS VSE
40'
20'

Gólok

MÓD BENDEGÚZ ÁKOS

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

4'

PÉTER ÁBRAHÁM
BOROS ROLAND

10'

2 - 1

 

SOÓS ATTILA GÁBOR

12'

3 - 1

 

LUGOSI MÁRK

13'

4 - 1

 

 

4 - 2

14'

MÓD BENDEGÚZ ÁKOS
LUGOSI MÁRK

24'

5 - 2

 

 

5 - 3

31'

PÉTER ÁBRAHÁM
FARKAS BENEDEK

38'

6 - 3

 

 

6 - 4

38'

SZAKASICS BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 20 15 3 2 116 56 60 48 8.5
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 20 14 3 3 124 48 76 45 9.2
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 19 13 2 4 109 47 62 41 7.7
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 20 13 1 6 126 53 73 40 7.6
5 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 20 12 4 4 136 64 72 40 8.1
6 ELTE SE ELTE SE 20 11 3 6 95 77 18 36 7.7
7 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  19 9 5 5 111 75 36 32 8
8 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 19 9 1 9 96 106 -10 28 8.5
9 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 20 8 3 9 110 115 -5 27 8.4
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 20 7 3 10 76 80 -4 24 8
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 20 7 0 13 104 151 -47 21 8.2
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 19 6 1 12 55 88 -33 19 7.8
13 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 19 5 0 14 54 118 -64 15 7.1
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 20 2 1 17 72 154 -82 7 7.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 19 1 0 18 28 180 -152 0 7.7 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 4 6 0 23 7 16 18 10 9 0 1 34 14 20 27 20 13 6 1 57 21 36 45
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 9 0 0 29 6 23 27 10 5 2 3 19 11 8 17 19 14 2 3 48 17 31 44
3 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 6 1 2 28 14 14 19 11 7 2 2 18 10 8 23 20 13 3 4 46 24 22 42
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 6 3 1 33 16 17 21 10 6 2 2 33 11 22 20 20 12 5 3 66 27 39 41
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 6 2 2 22 11 11 20 10 5 3 2 26 12 14 18 20 11 5 4 48 23 25 38
6 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 5 1 4 23 25 -2 16 10 6 0 4 29 18 11 18 20 11 1 8 52 43 9 34
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 27 18 9 20 11 1 6 4 17 21 -4 9 20 7 8 5 44 39 5 29
8 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 1 4 34 15 19 16 9 3 3 3 16 16 0 12 19 8 4 7 50 31 19 28
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 5 1 4 27 22 5 16 10 3 1 6 24 38 -14 10 20 8 2 10 51 60 -9 26
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 17 20 -3 13 10 2 3 5 11 16 -5 9 20 6 4 10 28 36 -8 22
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 2 1 7 15 25 -10 7 9 2 2 5 18 20 -2 8 19 4 3 12 33 45 -12 15
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 3 1 7 19 25 -6 10 9 1 1 7 11 43 -32 4 20 4 2 14 30 68 -38 14
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 3 4 4 16 15 1 13 8 0 0 8 7 24 -17 0 19 3 4 12 23 39 -16 13
14 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 2 2 5 14 22 -8 8 10 1 1 8 9 42 -33 4 19 3 3 13 23 64 -41 12
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 2 7 5 40 -35 2 10 2 2 6 9 36 -27 5 19 2 4 13 14 76 -62 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 9 8 1 0 58 22 36 25 11 7 2 2 58 34 24 23 20 15 3 2 116 56 60 48
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 10 6 2 2 59 25 34 20 10 8 1 1 65 23 42 25 20 14 3 3 124 48 76 45
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 8 1 0 69 16 53 25 10 5 1 4 40 31 9 16 19 13 2 4 109 47 62 41
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 10 8 0 2 66 24 42 24 10 5 1 4 60 29 31 16 20 13 1 6 126 53 73 40
5 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 10 7 3 0 76 28 48 24 10 5 1 4 60 36 24 16 20 12 4 4 136 64 72 40
6 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 9 6 2 1 53 31 22 20 11 5 1 5 42 46 -4 16 20 11 3 6 95 77 18 36
7 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 10 5 3 2 66 34 32 18 9 4 2 3 45 41 4 14 19 9 5 5 111 75 36 32
8 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 5 0 5 50 58 -8 15 9 4 1 4 46 48 -2 13 19 9 1 9 96 106 -10 28
9 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 10 4 1 5 55 59 -4 13 10 4 2 4 55 56 -1 14 20 8 3 9 110 115 -5 27
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 10 4 1 5 48 41 7 13 10 3 2 5 28 39 -11 11 20 7 3 10 76 80 -4 24
11 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 4 0 6 57 66 -9 12 10 3 0 7 47 85 -38 9 20 7 0 13 104 151 -47 21
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 11 6 0 5 39 34 5 18 8 0 1 7 16 54 -38 1 19 6 1 12 55 88 -33 19
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 9 4 0 5 32 39 -7 12 10 1 0 9 22 79 -57 3 19 5 0 14 54 118 -64 15
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 11 2 1 8 43 62 -19 7 9 0 0 9 29 92 -63 0 20 2 1 17 72 154 -82 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 9 0 0 9 14 88 -74 0 10 1 0 9 14 92 -78 0 19 1 0 18 28 180 -152 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 1-6 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1---2 - 45 - 3-2 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 5---5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 0-8 - 5-1 - 09 - 2-6 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
-2 - 42 - 103 - 2---3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 1-9 - 33 - 29 - 134 - 6-3 - 0
ELTE SE
-3 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 4--7 - 312 - 5-6 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 2--6 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 5-8 - 1--5 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 12--3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 4-3 - 2-6 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 13---6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 6-
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 7-0 - 3--3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2---
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 13---4 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC

HALADÁS VSE

2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 09. 29. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 06. 11:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 11. 25. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
HALADÁS VSE
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 01. 19. 18:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HALADÁS VSE
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 23. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 09. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 14. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZILÁGYI DSE
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 15:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
KINCSEM LOVASPARK SE
HALADÁS VSE
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 06. 02. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom