Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 25. forduló

2018.12.22 - 12:30

Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok (Aramis Csarnok)

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, PUSKELY GÁBOR ZSOLT
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 24 19 3 2 157 61 96 60 8.7
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 23 16 3 4 140 64 76 51 8.9
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 23 16 2 5 139 56 83 50 8.1
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 24 15 5 4 165 72 93 50 8.8
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 23 15 2 6 151 63 88 47 7.9
6 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  23 13 5 5 153 82 71 44 8.4
7 ELTE SE ELTE SE 24 11 4 9 109 104 5 37 7.4
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 23 9 3 11 123 133 -10 30 8.6
9 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 23 9 2 12 104 131 -27 29 7.5
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 24 8 4 12 86 94 -8 28 7.7
11 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 24 9 0 15 149 171 -22 27 8.5
12 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 23 7 1 15 65 107 -42 22 7.6
13 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 23 7 1 15 74 134 -60 22 7.3
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 23 2 1 20 79 189 -110 7 6.9
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 23 1 0 22 34 267 -233 0 7.3 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 10 0 1 35 8 27 30 12 7 2 3 26 15 11 23 23 17 2 4 61 23 38 53
2 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 7 2 2 31 14 17 23 13 9 2 2 33 13 20 29 24 16 4 4 64 27 37 52
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 12 8 3 1 39 17 22 27 12 7 3 2 36 12 24 24 24 15 6 3 75 29 46 51
4 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 12 4 7 1 27 14 13 19 11 10 0 1 37 15 22 30 23 14 7 2 64 29 35 49
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 11 7 2 2 29 14 15 23 12 6 3 3 33 17 16 21 23 13 5 5 62 31 31 44
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 12 7 1 4 42 16 26 22 11 4 3 4 28 19 9 15 23 11 4 8 70 35 35 37
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 12 5 2 5 26 32 -6 17 11 6 1 4 30 19 11 19 23 11 3 9 56 51 5 36
8 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 6 1 5 51 27 24 19 12 4 2 6 30 42 -12 14 24 10 3 11 81 69 12 33
9 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 11 7 2 2 33 25 8 23 13 1 6 6 19 27 -8 9 24 8 8 8 52 52 0 32
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 12 5 2 5 21 23 -2 17 12 3 3 6 13 17 -4 12 24 8 5 11 34 40 -6 29
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 3 2 6 18 27 -9 11 12 2 2 8 13 45 -32 8 23 5 4 14 31 72 -41 19
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 13 3 4 6 17 20 -3 13 10 1 1 8 11 24 -13 4 23 4 5 14 28 44 -16 17
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 12 2 2 8 18 29 -11 8 11 2 2 7 18 28 -10 8 23 4 4 15 36 57 -21 16
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 12 3 1 8 21 28 -7 10 11 1 1 9 14 56 -42 4 23 4 2 17 35 84 -49 14
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 11 0 2 9 5 59 -54 2 12 2 2 8 12 64 -52 5 23 2 4 17 17 123 -106 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 11 10 1 0 69 23 46 31 13 9 2 2 88 38 50 29 24 19 3 2 157 61 96 60
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 12 7 2 3 69 38 31 23 11 9 1 1 71 26 45 28 23 16 3 4 140 64 76 51
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 11 9 1 1 86 19 67 28 12 7 1 4 53 37 16 22 23 16 2 5 139 56 83 50
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 12 9 3 0 96 30 66 30 12 6 2 4 69 42 27 20 24 15 5 4 165 72 93 50
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 11 9 0 2 81 27 54 27 12 6 2 4 70 36 34 20 23 15 2 6 151 63 88 47
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 12 7 3 2 79 37 42 24 11 6 2 3 74 45 29 20 23 13 5 5 153 82 71 44
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 11 6 3 2 61 42 19 21 13 5 1 7 48 62 -14 16 24 11 4 9 109 104 5 37
8 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 12 5 1 6 66 71 -5 16 11 4 2 5 57 62 -5 14 23 9 3 11 123 133 -10 30
9 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 12 5 1 6 56 68 -12 16 11 4 1 6 48 63 -15 13 23 9 2 12 104 131 -27 29
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 12 4 2 6 54 48 6 14 12 4 2 6 32 46 -14 14 24 8 4 12 86 94 -8 28
11 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 5 0 7 88 76 12 15 12 4 0 8 61 95 -34 12 24 9 0 15 149 171 -22 27
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 13 6 0 7 44 47 -3 18 10 1 1 8 21 60 -39 4 23 7 1 15 65 107 -42 22
13 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 11 5 0 6 44 48 -4 15 12 2 1 9 30 86 -56 7 23 7 1 15 74 134 -60 22
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 12 2 1 9 47 67 -20 7 11 0 0 11 32 122 -90 0 23 2 1 20 79 189 -110 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 11 0 0 11 15 132 -117 0 12 1 0 11 19 135 -116 0 23 1 0 22 34 267 -233 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 115 - 36 - 118 - 5-5 - 1-
ARAMIS SE
3 - 1-4 - 11-2 - 45 - 36 - 22 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 57 - 16 - 2-5 - 217 - 1-8 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 08 - 18 - 5-1 - 09 - 23 - 06 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2 - 52 - 42 - 103 - 2-10 - 4-3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-0 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 13 - 79 - 33 - 29 - 134 - 63 - 33 - 0
ELTE SE
5 - 53 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 43 - 6-7 - 312 - 5-6 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 23 - 58 - 76 - 5-12 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 515 - 08 - 1-2 - 35 - 3-
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 124 - 5-3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 3-7 - 42 - 73 - 23 - 66 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 133 - 6--6 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 628 - 4
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 73 - 40 - 33 - 3-3 - 16 - 91 - 5-3 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 1-5 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2-5 - 115 - 1
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 131 - 250 - 19-4 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ARAMIS SE

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 09. 30. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ARAMIS SE
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Répce Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ARAMIS SE
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 02. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ARAMIS SE
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 08. 13:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 05. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 01. 13. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ARAMIS SE
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 01. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 03. 15:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 16. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SZILÁGYI DSE
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 03. 24. 13:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 09. 17:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 16:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ARAMIS SE
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 24. 12:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 06. 09. 11:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 16. 14:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ARAMIS SE

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 31. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 09. 30. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 12. 13:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZILÁGYI DSE
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 12. 01. 16:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 11. 25. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 03. 12:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 13. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 04. 26. 19:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 10. 30. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 04. 27. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 22. 12:30
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 09. 23. 13:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 02. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
HALADÁS VSE
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 05. 26. 14:15
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ETO SZC FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom