Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 27. forduló

2019.06.12 - 18:00

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉVÉNYI BALÁZS, TÓTH IMRE
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

SIPOS ROBIN

 

0 - 2

10'

SIPOS ROBIN

 

0 - 3

20'

RÉZMŰVES TIBOR
BALOGH BÁLINT

25'

1 - 3

 

 

1 - 4

31'

SIPOS ROBIN
GERZSENYI ZSOLT TITÁN

32'

2 - 4

 

SÁFRÁNY PATRIK

36'

3 - 4

 

 

3 - 5

37'

RÉZMŰVES TIBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 26 21 3 2 179 72 107 66 8.7
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 25 18 3 4 145 66 79 57 8.7
3 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 25 18 2 5 164 60 104 56 8.5
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 25 17 2 6 164 66 98 53 8.1
5 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 26 15 5 6 170 79 91 50 8.3
6 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  25 14 5 6 164 87 77 47 8.3
7 ELTE SE ELTE SE 25 12 4 9 121 104 17 40 7.7
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 25 10 3 12 134 147 -13 33 8.2
9 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 26 9 4 13 103 99 4 31 7.9
10 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 25 9 2 14 110 148 -38 29 7.6
11 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 25 9 1 15 97 141 -44 28 7.8
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 25 9 0 16 155 184 -29 27 8.1
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 25 7 1 17 69 121 -52 22 7.4
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 25 2 1 22 79 216 -137 7 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 25 1 0 24 37 301 -264 0 7.4 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 12 11 0 1 44 8 36 33 13 8 2 3 29 15 14 26 25 19 2 4 73 23 50 59
2 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 8 2 2 39 16 23 26 14 10 2 2 37 14 23 32 26 18 4 4 76 30 46 58
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 13 5 7 1 30 15 15 22 12 10 1 1 37 15 22 31 25 15 8 2 67 30 37 53
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 13 8 4 1 39 17 22 28 13 7 3 3 37 14 23 24 26 15 7 4 76 31 45 52
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 12 8 2 2 31 15 16 26 13 7 3 3 37 17 20 24 25 15 5 5 68 32 36 50
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 13 8 1 4 49 17 32 25 12 4 3 5 29 22 7 15 25 12 4 9 78 39 39 40
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 13 6 2 5 28 33 -5 20 12 6 1 5 32 27 5 19 25 12 3 10 60 60 0 39
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 12 8 2 2 38 25 13 26 13 1 6 6 19 27 -8 9 25 9 8 8 57 52 5 35
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 6 1 6 52 31 21 19 12 4 2 6 30 42 -12 14 25 10 3 12 82 73 9 33
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 6 2 5 25 23 2 20 13 3 3 7 14 19 -5 12 26 9 5 12 39 42 -3 32
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 12 4 2 6 24 31 -7 14 13 3 2 8 16 45 -29 11 25 7 4 14 40 76 -36 25
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 14 3 4 7 17 23 -6 13 11 1 1 9 12 31 -19 4 25 4 5 16 29 54 -25 17
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 2 2 9 18 33 -15 8 12 2 2 8 22 34 -12 8 25 4 4 17 40 67 -27 16
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 12 3 1 8 21 28 -7 10 13 1 1 11 14 65 -51 4 25 4 2 19 35 93 -58 14
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 12 0 2 10 5 62 -57 2 13 2 2 9 12 73 -61 5 25 2 4 19 17 135 -118 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 11 1 0 78 28 50 34 14 10 2 2 101 44 57 32 26 21 3 2 179 72 107 66
2 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 13 8 2 3 73 40 33 26 12 10 1 1 72 26 46 31 25 18 3 4 145 66 79 57
3 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 12 10 1 1 106 20 86 31 13 8 1 4 58 40 18 25 25 18 2 5 164 60 104 56
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 12 10 0 2 86 29 57 30 13 7 2 4 78 37 41 23 25 17 2 6 164 66 98 53
5 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 13 9 3 1 96 31 65 30 13 6 2 5 74 48 26 20 26 15 5 6 170 79 91 50
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 13 8 3 2 88 38 50 27 12 6 2 4 76 49 27 20 25 14 5 6 164 87 77 47
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 12 7 3 2 73 42 31 24 13 5 1 7 48 62 -14 16 25 12 4 9 121 104 17 40
8 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 13 6 1 6 72 76 -4 19 12 4 2 6 62 71 -9 14 25 10 3 12 134 147 -13 33
9 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 69 48 21 17 13 4 2 7 34 51 -17 14 26 9 4 13 103 99 4 31
10 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 5 1 7 57 76 -19 16 12 4 1 7 53 72 -19 13 25 9 2 14 110 148 -38 29
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 12 6 0 6 53 53 0 18 13 3 1 9 44 88 -44 10 25 9 1 15 97 141 -44 28
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 5 0 8 94 89 5 15 12 4 0 8 61 95 -34 12 25 9 0 16 155 184 -29 27
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 14 6 0 8 47 52 -5 18 11 1 1 9 22 69 -47 4 25 7 1 17 69 121 -52 22
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 12 2 1 9 47 67 -20 7 13 0 0 13 32 149 -117 0 25 2 1 22 79 216 -137 7
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 12 0 0 12 17 146 -129 0 13 1 0 12 20 155 -135 0 25 1 0 24 37 301 -264 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 115 - 36 - 118 - 55 - 25 - 1-
ARAMIS SE
3 - 14 - 24 - 11-2 - 45 - 36 - 22 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 57 - 16 - 2-5 - 217 - 19 - 18 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 08 - 18 - 59 - 51 - 09 - 23 - 06 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2 - 52 - 42 - 103 - 29 - 510 - 4-3 - 77 - 4-6 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
1 - 80 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 13 - 79 - 33 - 29 - 134 - 63 - 33 - 0
ELTE SE
5 - 53 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 43 - 612 - 07 - 312 - 5-6 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 23 - 58 - 76 - 56 - 512 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 1-3 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 515 - 08 - 1-2 - 35 - 320 - 1
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 124 - 5-3 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 33 - 57 - 42 - 73 - 23 - 66 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 133 - 6-6 - 136 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 628 - 4
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 73 - 40 - 33 - 3-3 - 16 - 91 - 515 - 03 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 10 - 15 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 2-5 - 115 - 1
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 131 - 250 - 192 - 144 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

RUBEOLA FC

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 28. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
SZILÁGYI DSE
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 27. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 11. 10. 14:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 15. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 01. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
RUBEOLA FC
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 09. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 01. 26. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 02. 17. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
RUBEOLA FC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 10. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 31. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ARAMIS SE
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 14. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
RUBEOLA FC
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 15:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 05. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 14:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
RUBEOLA FC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 06. 01. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 08. 11:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 09. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 09. 16. 14:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 09. 30. 11:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 10. 14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 19. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 08. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 01. 05. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 12. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 19. 13:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 26. 17:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 02. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 02. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 16. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 18. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 03. 16. 16:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 06. 05. 20:50
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 07. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZILÁGYI DSE
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 05. 19. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 06. 12. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 02. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 06. 08. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 06. 15. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom