Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 28. forduló

2019.06.13 - 17:30

Nyírbátor, Nyírbátori Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
KISS PETRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP FERENC, KISS PÁL
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
40'
20'

Gólok

MIZSEI SZABOLCS

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

KANALAS ÁRMIN

 

1 - 2

10'

FORGÁCS BALÁZS
FEKETE MÁTÉ

17'

2 - 2

 

MIZSEI SZABOLCS

22'

3 - 2

 

 

3 - 3

25'

PAPP MÁTÉ
FEKETE MÁTÉ

26'

4 - 3

 

 

4 - 4

32'

BENCSIK GERGŐ
MIZSEI SZABOLCS

33'

5 - 4

 

 

5 - 5

33'

LUDÁNYI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 26 21 3 2 179 72 107 66 8.7
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 26 19 2 5 169 62 107 59 8.3
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 26 18 3 5 147 71 76 57 8.5
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 26 18 2 6 181 66 115 56 8.3
5 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 27 16 5 6 175 80 95 53 8.5
6 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  26 15 5 6 177 89 88 50 8.3
7 ELTE SE ELTE SE 26 13 4 9 128 107 21 43 7.7
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 26 10 3 13 136 160 -24 33 8.2
9 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 26 10 1 15 106 148 -42 31 8.1
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 27 9 4 14 106 106 0 31 7.7
11 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 26 9 3 14 115 153 -38 30 7.7
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 26 9 0 17 156 189 -33 27 8
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 26 7 1 18 76 130 -54 22 7.5
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 26 2 2 22 84 221 -137 8 7.1
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 26 1 0 25 37 318 -281 0 7.3 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 12 0 1 46 9 37 36 13 8 2 3 29 15 14 26 26 20 2 4 75 24 51 62
2 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 8 2 2 39 16 23 26 14 10 2 2 37 14 23 32 26 18 4 4 76 30 46 58
3 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 14 9 4 1 41 17 24 31 13 7 3 3 37 14 23 24 27 16 7 4 78 31 47 55
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 9 2 2 41 15 26 29 13 7 3 3 37 17 20 24 26 16 5 5 78 32 46 53
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 13 5 7 1 30 15 15 22 13 10 1 2 38 17 21 31 26 15 8 3 68 32 36 53
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 14 9 1 4 53 18 35 28 12 4 3 5 29 22 7 15 26 13 4 9 82 40 42 43
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 13 6 2 5 28 33 -5 20 13 6 1 6 33 31 2 19 26 12 3 11 61 64 -3 39
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 13 9 2 2 42 26 16 29 13 1 6 6 19 27 -8 9 26 10 8 8 61 53 8 38
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 6 1 6 52 31 21 19 13 4 2 7 30 44 -14 14 26 10 3 13 82 75 7 33
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 6 2 5 25 23 2 20 14 3 3 8 15 23 -8 12 27 9 5 13 40 46 -6 32
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 4 2 7 26 34 -8 14 13 3 2 8 16 45 -29 11 26 7 4 15 42 79 -37 25
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 14 3 4 7 17 23 -6 13 12 2 1 9 15 33 -18 7 26 5 5 16 32 56 -24 20
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 2 2 9 18 33 -15 8 13 2 3 8 24 36 -12 9 26 4 5 17 42 69 -27 17
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 13 3 2 8 23 30 -7 11 13 1 1 11 14 65 -51 4 26 4 3 19 37 95 -58 15
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 12 0 2 10 5 62 -57 2 14 2 2 10 12 83 -71 5 26 2 4 20 17 145 -128 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 12 11 1 0 78 28 50 34 14 10 2 2 101 44 57 32 26 21 3 2 179 72 107 66
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 11 1 1 111 22 89 34 13 8 1 4 58 40 18 25 26 19 2 5 169 62 107 59
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 13 8 2 3 73 40 33 26 13 10 1 2 74 31 43 31 26 18 3 5 147 71 76 57
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 11 0 2 103 29 74 33 13 7 2 4 78 37 41 23 26 18 2 6 181 66 115 56
5 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 14 10 3 1 101 32 69 33 13 6 2 5 74 48 26 20 27 16 5 6 175 80 95 53
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 14 9 3 2 101 40 61 30 12 6 2 4 76 49 27 20 26 15 5 6 177 89 88 50
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 13 8 3 2 80 45 35 27 13 5 1 7 48 62 -14 16 26 13 4 9 128 107 21 43
8 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 13 6 1 6 72 76 -4 19 13 4 2 7 64 84 -20 14 26 10 3 13 136 160 -24 33
9 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 7 0 6 62 60 2 21 13 3 1 9 44 88 -44 10 26 10 1 15 106 148 -42 31
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 69 48 21 17 14 4 2 8 37 58 -21 14 27 9 4 14 106 106 0 31
11 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 5 1 7 57 76 -19 16 13 4 2 7 58 77 -19 14 26 9 3 14 115 153 -38 30
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 13 5 0 8 94 89 5 15 13 4 0 9 62 100 -38 12 26 9 0 17 156 189 -33 27
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 14 6 0 8 47 52 -5 18 12 1 1 10 29 78 -49 4 26 7 1 18 76 130 -54 22
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 13 2 2 9 52 72 -20 8 13 0 0 13 32 149 -117 0 26 2 2 22 84 221 -137 8
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 12 0 0 12 17 146 -129 0 14 1 0 13 20 172 -152 0 26 1 0 25 37 318 -281 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 115 - 36 - 118 - 55 - 25 - 117 - 0
ARAMIS SE
3 - 14 - 24 - 11-2 - 45 - 36 - 22 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 57 - 16 - 213 - 25 - 217 - 19 - 18 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 08 - 18 - 59 - 51 - 09 - 23 - 06 - 41 - 1-10 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2 - 52 - 42 - 103 - 29 - 510 - 4-3 - 77 - 49 - 76 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
1 - 80 - 96 - 105 - 116 - 3-5 - 13 - 79 - 33 - 29 - 134 - 63 - 33 - 0
ELTE SE
5 - 53 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 43 - 612 - 07 - 312 - 57 - 36 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 7-6 - 23 - 58 - 76 - 56 - 512 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 15 - 23 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 515 - 08 - 1-2 - 35 - 320 - 1
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 124 - 55 - 53 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
-0 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 33 - 57 - 42 - 73 - 23 - 66 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 133 - 6-6 - 136 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 628 - 4
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 73 - 40 - 33 - 3-3 - 16 - 91 - 515 - 03 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 10 - 15 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 25 - 15 - 115 - 1
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 131 - 250 - 192 - 144 - 121 - 34 - 120 - 9--2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

NYÍRGYULAJ KSK

2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ARAMIS SE
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 16. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 29. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 10. 07. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 03. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
HALADÁS VSE
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 03. 30. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 16. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 12. 02. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSK
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
SZILÁGYI DSE
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 27. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 03. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 02. 09. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 02. 16. 17:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 13:00
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 03. 10. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 03. 16. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
2019. 04. 17. 14:00
Gizella utcai sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 04. 14. 13:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
2019. 04. 27. 15:00
Nyírbátor Báthory István Katolikus Általános iskola, Gimnázium és Szakkgimnázium
NYÍRGYULAJ KSK
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 05. 05. 16:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 09. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 06. 08. 17:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 15. 13:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
RUBEOLA FC

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom