Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I.osztály U20 29. forduló

2019.06.09 - 18:30

Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös

MLSZ

Fiú Futsal I.osztály U20

Játékvezető
LOVAS NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOREN TIBOR, LUCIÁN JÁNOS
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
40'
20'

Gólok

HALÁSZ TAMÁS

8'

1 - 0

 

HALÁSZ TAMÁS

10'

2 - 0

 

 

2 - 1

10'

KUPÁS VENDEL PÉTER

 

2 - 2

20'

BOROS ROLAND
HALÁSZ TAMÁS

25'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 27 22 3 2 181 72 109 69 8.6
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 27 20 2 5 177 62 115 62 8.3
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 27 19 3 5 156 74 82 60 8.5
4 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 27 18 2 7 182 68 114 56 8.5
5 ETO SZC FUTSAL CLUB  ETO SZC FUTSAL CLUB  27 16 5 6 184 91 93 53 8.5
6 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 28 16 5 7 175 82 93 53 8.1
7 ELTE SE ELTE SE 27 13 4 10 130 110 20 43 7.8
8 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 27 10 3 14 136 168 -32 33 7.9
9 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 27 10 3 14 118 155 -37 33 7.8
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 27 10 1 16 109 157 -48 31 7.9
11 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 27 9 4 14 106 106 0 31 7.7
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 27 9 0 18 158 196 -38 27 7.9
13 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 27 8 1 18 78 131 -53 25 7.4
14 NYÍRGYULAJ KSK NYÍRGYULAJ KSK 27 3 2 22 89 224 -135 11 7.4
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 27 1 0 26 40 323 -283 0 7.5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 12 0 1 46 9 37 36 14 9 2 3 33 15 18 29 27 21 2 4 79 24 55 65
2 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 13 9 2 2 40 16 24 29 14 10 2 2 37 14 23 32 27 19 4 4 77 30 47 61
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 14 6 7 1 33 16 17 25 13 10 1 2 38 17 21 31 27 16 8 3 71 33 38 56
4 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 14 9 4 1 41 17 24 31 14 7 3 4 37 15 22 24 28 16 7 5 78 32 46 55
5 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 9 2 2 41 15 26 29 14 7 3 4 37 18 19 24 27 16 5 6 78 33 45 53
6 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 14 9 1 4 53 18 35 28 13 5 3 5 31 22 9 18 27 14 4 9 84 40 44 46
7 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 14 6 2 6 28 37 -9 20 13 6 1 6 33 31 2 19 27 12 3 12 61 68 -7 39
8 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 13 9 2 2 42 26 16 29 14 1 7 6 21 29 -8 10 27 10 9 8 63 55 8 39
9 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 14 6 1 7 52 33 19 19 13 4 2 7 30 44 -14 14 27 10 3 14 82 77 5 33
10 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 6 2 5 25 23 2 20 14 3 3 8 15 23 -8 12 27 9 5 13 40 46 -6 32
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 4 2 7 26 34 -8 14 14 3 2 9 17 48 -31 11 27 7 4 16 43 82 -39 25
12 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 15 4 4 7 18 23 -5 16 12 2 1 9 15 33 -18 7 27 6 5 16 33 56 -23 23
13 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 2 3 9 20 35 -15 9 13 2 3 8 24 36 -12 9 27 4 6 17 44 71 -27 18
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 13 3 2 8 23 30 -7 11 14 1 1 12 15 68 -53 4 27 4 3 20 38 98 -60 15
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 13 1 2 10 8 63 -55 5 14 2 2 10 12 83 -71 5 27 3 4 20 20 146 -126 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEMI AC 13 12 1 0 80 28 52 37 14 10 2 2 101 44 57 32 27 22 3 2 181 72 109 69
2 ZALAEGERSZEGI USC MVFC BERETTYÓÚJFALU 13 11 1 1 111 22 89 34 14 9 1 4 66 40 26 28 27 20 2 5 177 62 115 62
3 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 14 9 2 3 82 43 39 29 13 10 1 2 74 31 43 31 27 19 3 5 156 74 82 60
4 ZALAEGERSZEGI USC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 13 11 0 2 103 29 74 33 14 7 2 5 79 39 40 23 27 18 2 7 182 68 114 56
5 ZALAEGERSZEGI USC ETO SZC FUTSAL CLUB 14 9 3 2 101 40 61 30 13 7 2 4 83 51 32 23 27 16 5 6 184 91 93 53
6 ZALAEGERSZEGI USC HALADÁS VSE 14 10 3 1 101 32 69 33 14 6 2 6 74 50 24 20 28 16 5 7 175 82 93 53
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE SE 13 8 3 2 80 45 35 27 14 5 1 8 50 65 -15 16 27 13 4 10 130 110 20 43
8 ZALAEGERSZEGI USC KINCSEM LOVASPARK SE 14 6 1 7 72 84 -12 19 13 4 2 7 64 84 -20 14 27 10 3 14 136 168 -32 33
9 ZALAEGERSZEGI USC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 14 6 1 7 60 78 -18 19 13 4 2 7 58 77 -19 14 27 10 3 14 118 155 -37 33
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 13 7 0 6 62 60 2 21 14 3 1 10 47 97 -50 10 27 10 1 16 109 157 -48 31
11 ZALAEGERSZEGI USC SZILÁGYI DSE 13 5 2 6 69 48 21 17 14 4 2 8 37 58 -21 14 27 9 4 14 106 106 0 31
12 ZALAEGERSZEGI USC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 14 5 0 9 96 96 0 15 13 4 0 9 62 100 -38 12 27 9 0 18 158 196 -38 27
13 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC 15 7 0 8 49 53 -4 21 12 1 1 10 29 78 -49 4 27 8 1 18 78 131 -53 25
14 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSK 13 2 2 9 52 72 -20 8 14 1 0 13 37 152 -115 3 27 3 2 22 89 224 -135 11
15 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 13 0 0 13 20 151 -131 0 14 1 0 13 20 172 -152 0 27 1 0 26 40 323 -283 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-7 - 14 - 61 - 37 - 34 - 35 - 09 - 115 - 36 - 118 - 55 - 25 - 117 - 0
ARAMIS SE
3 - 14 - 24 - 119 - 32 - 45 - 36 - 22 - 27 - 510 - 21 - 37 - 02 - 220 - 3
ETO SZC FUTSAL CLUB
2 - 21 - 11 - 48 - 57 - 16 - 213 - 25 - 217 - 19 - 18 - 53 - 33 - 1018 - 1
DEBRECENI EGYETEMI AC
6 - 310 - 5-7 - 08 - 18 - 59 - 51 - 09 - 23 - 06 - 41 - 12 - 010 - 2
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2 - 52 - 42 - 103 - 29 - 510 - 4-3 - 77 - 49 - 76 - 13 - 43 - 63 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
1 - 80 - 96 - 105 - 116 - 33 - 25 - 13 - 79 - 33 - 29 - 134 - 63 - 33 - 0
ELTE SE
5 - 53 - 55 - 53 - 34 - 25 - 08 - 43 - 612 - 07 - 312 - 57 - 36 - 4-
KINCSEM LOVASPARK SE
2 - 93 - 136 - 64 - 86 - 24 - 56 - 70 - 86 - 23 - 58 - 76 - 56 - 512 - 2
MVFC BERETTYÓÚJFALU
6 - 15 - 23 - 05 - 123 - 13 - 37 - 19 - 515 - 08 - 1-2 - 35 - 320 - 1
NYÍRGYULAJ KSK
3 - 142 - 53 - 52 - 124 - 55 - 53 - 46 - 63 - 6-14 - 17 - 30 - 50 - 1
RUBEOLA FC
2 - 10 - 34 - 52 - 34 - 16 - 52 - 42 - 33 - 57 - 42 - 73 - 23 - 66 - 4
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2 - 133 - 62 - 76 - 136 - 58 - 103 - 75 - 93 - 614 - 78 - 24 - 14 - 628 - 4
SZILÁGYI DSE
1 - 61 - 73 - 40 - 33 - 3-3 - 16 - 91 - 515 - 03 - 39 - 27 - 517 - 0
HALADÁS VSE
4 - 10 - 15 - 35 - 514 - 09 - 44 - 46 - 64 - 216 - 19 - 25 - 15 - 115 - 1
ZALAEGERSZEGI USC
0 - 101 - 131 - 250 - 192 - 144 - 121 - 34 - 120 - 93 - 5-2 - 81 - 31 - 18

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 03. 03. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 09. 30. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
RUBEOLA FC
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 07. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 04. 18:30
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 11. 11:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 10. 21. 15:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 12. 02. 12:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2018. 12. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 12. 22. 14:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 01. 13. 16:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
2019. 01. 20. 14:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 02. 03. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZILÁGYI DSE
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
2019. 02. 17.
Gyöngyös, Kálváriaparti Általános Iskola
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZALAEGERSZEGI USC
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 05. 15. 17:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 03. 10. 18:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ARAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 17. 19:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 23. 10:00
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 01. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 04. 28. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HALADÁS VSE
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 05. 05. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
2019. 05. 27. 19:00
Gyöngyös Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 19. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 05. 26. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 06. 13. 17:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 06. 16. 12:00
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS

ELTE SE

2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 29. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
RUBEOLA FC
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
2018. 09. 16. 12:45
Hermann Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE SE
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 30. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
KINCSEM LOVASPARK SE
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 10. 07. 12:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
ELTE SE
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 11. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 16. 14:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 01. 10. 18:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE SE
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 02. 05. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
ELTE SE
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2019. 01. 05. 14:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSK
ELTE SE
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 02. 20. 17:00
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI DSE
ELTE SE
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 26. 13:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2019. 02. 02. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE SE
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 03. 13. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ELTE SE
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 17. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ARAMIS SE
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 24. 20:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
ELTE SE
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 31. 15:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2019. 03. 17. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEMI AC
ELTE SE
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
2019. 04. 07. 14:15
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2019. 04. 14. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE SE
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 28. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 05. 04. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ELTE SE
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 23. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 19. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
NYÍRGYULAJ KSK
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 02. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
SZILÁGYI DSE
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
2019. 06. 09. 18:30
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ELTE SE
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2019. 06. 06. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ZALAEGERSZEGI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom