Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport 2. forduló

2018.09.30 - 10:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
CSOKNYAI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Albertirsa SE
Nagykáta SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

9'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 2

10'

IVÁNFY BENCE

 

0 - 3

13'

LENGYEL DÁVID

 

0 - 4

21'

RADA ÁDÁM

 

0 - 5

38'

IVÁNFY BENCE

 

0 - 6

42'

RADA ÁDÁM

 

0 - 7

50'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 8

67'

UDVARI TAMÁS

 

0 - 9

78'

VIDOR BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 2 2 0 0 37 0 37 6 7.5
2 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 2 2 0 0 9 1 8 6 4
3 Ferihegy-Vecsés Ferihegy-Vecsés 2 1 0 1 10 6 4 3 4
4 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 5 1 3 6.5
5 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 4 4 0 3 3
6 Jászkarajenői SC Jászkarajenői SC 2 1 0 1 10 11 -1 3 5
7 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 0 0 2 1 19 -18 0 3.5
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 0 0 2 2 33 -31 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 22 0 22 6
2 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 SK Tóalmás Üllő SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
4 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 0 1 5 3 2 3
5 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
6 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 2 0 0 2 0 10 -10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 0 20 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 28 0 28 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 37 0 37 6
2 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 1 8 6
3 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 10 6 4 3
4 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
5 SK Tóalmás Üllő SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
6 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 1 0 1 10 11 -1 3
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 2 0 0 2 1 19 -18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 19 -18 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 0 28 -28 0 2 0 0 2 2 33 -31 0
 
Albertirsa SE
-1 - 100 - 9----
Ferihegy-Vecsés
-10 - 0-----
Jászkarajenői SC
-------
Nagykáta SE
---28 - 0---
SK Tóalmás
-----2 - 5-
Sülysápi Gyerekfoci
-6 - 0-----
Újlengyel DSE
------1 - 3
Üllő SE
-----1 - 3-

Meccsek

Albertirsa SE

2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Jászkarajenői SC
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Albertirsa SE
2018. 10. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 11. 04. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Albertirsa SE
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
SK Tóalmás
2018. 10. 26. 17:00
Vecsés Városi Sporttelep
2018. 10. 26. 17:00
Vecsés Városi Sporttelep
Albertirsa SE
Ferihegy-Vecsés
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Albertirsa SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 04. 13. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 13. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2019. 05. 05. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 05. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Üllő SE
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási sportpálya
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás
Albertirsa SE
2019. 06. 02. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 06. 02. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Ferihegy-Vecsés
Albertirsa SE

Nagykáta SE

2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
SK Tóalmás
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Jászkarajenői SC
2018. 10. 12. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 12. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Ferihegy-Vecsés
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykáta SE
2018. 11. 16. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 11. 24. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Nagykáta SE
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási sportpálya
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás
Nagykáta SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Nagykáta SE
2019. 04. 14. 10:00
Vecsés Városi Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Vecsés Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
Nagykáta SE
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Újlengyel DSE
2019. 05. 19. 10:00
Kókai sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Kókai sportpálya
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom