Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport 2. forduló

2018.11.09 - 15:00

Tóalmás, Tóalmási Sporttelep

Pest

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
FICSOR MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN
SK Tóalmás
Újlengyel DSE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

12'

HORVÁTH BENCE

 

0 - 2

23'

HORVÁTH BENCE

 

0 - 3

29'

HORVÁTH BENCE

 

0 - 4

44'

HORVÁTH BENCE
MOSONYI MÁRK ERIK

47'

1 - 4

 

ZSIGÁR BALÁZS

49'

2 - 4

 

 

2 - 5

62'

VOLTER ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 2 2 0 0 37 0 37 6 7.5
2 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 2 2 0 0 9 1 8 6 4
3 Ferihegy-Vecsés Ferihegy-Vecsés 2 1 0 1 10 6 4 3 4
4 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 5 1 3 6.5
5 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 4 4 0 3 3
6 Jászkarajenői SC Jászkarajenői SC 2 1 0 1 10 11 -1 3 5
7 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 0 0 2 1 19 -18 0 3.5
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 0 0 2 2 33 -31 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 22 0 22 6
2 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 SK Tóalmás Üllő SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
4 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 0 1 5 3 2 3
5 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
6 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 2 0 0 2 0 10 -10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 2 0 0 2 0 20 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 28 0 28 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 37 0 37 6
2 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 1 8 6
3 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 10 6 4 3
4 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
5 SK Tóalmás Üllő SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
6 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 1 0 1 10 11 -1 3
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 2 0 0 2 1 19 -18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 19 -18 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 0 28 -28 0 2 0 0 2 2 33 -31 0
 
Albertirsa SE
-1 - 100 - 9----
Ferihegy-Vecsés
-10 - 0-----
Jászkarajenői SC
-------
Nagykáta SE
---28 - 0---
SK Tóalmás
-----2 - 5-
Sülysápi Gyerekfoci
-6 - 0-----
Újlengyel DSE
------1 - 3
Üllő SE
-----1 - 3-

Meccsek

SK Tóalmás

2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
SK Tóalmás
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Újlengyel DSE
2018. 10. 27. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 10. 27. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
SK Tóalmás
2018. 10. 30.
Tóalmási Sporttelep
2018. 10. 30.
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Üllő SE
2018. 11. 02. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
2018. 11. 02. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
SK Tóalmás
2018. 12. 31.
Vecsési Városi Sporttelep
2018. 12. 31.
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
ELMARDT
SK Tóalmás
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
SK Tóalmás
2018. 12. 02. 10:00
Tóalmási Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Jászkarajenői SC
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Nagykáta SE
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 29. 16:00
Tóalmási Sporttelep
2019. 03. 29. 16:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 13. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
SK Tóalmás
2019. 05. 28. 17:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 28. 17:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
SK Tóalmás
2019. 05. 31. 17:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 31. 17:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
SK Tóalmás
2019. 05. 07. 18:00
Tóalmási Sporttelep
2019. 05. 07. 18:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Ferihegy-Vecsés
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási Sporttelep
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Albertirsa SE
2019. 06. 02.
Jászkarajenő FC Sportpálya
2019. 06. 02.
Jászkarajenő FC Sportpálya
Jászkarajenői SC
SK Tóalmás

Újlengyel DSE

2018. 10. 17. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 17. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Újlengyel DSE
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Albertirsa SE
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
Jászkarajenői SC
Újlengyel DSE
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Nagykáta SE
2018. 10. 25. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 25. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ferihegy-Vecsés
2019. 04. 10. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 10. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Újlengyel DSE
2019. 03. 10. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
SK Tóalmás
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Jászkarajenői SC
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Újlengyel DSE
2019. 05. 19. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
Újlengyel DSE
2019. 06. 01.
Újlengyeli Sporttelep
2019. 06. 01.
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Sülysápi Gyerekfoci
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom