Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 3. forduló

2018.10.02 - 20:00

Dunakeszi, Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
SURIN SOM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, MOLNÁR CSABA
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

KOSZTOLÁNYI BALÁZS

 

0 - 2

8'

LIPTÁK GÁBOR BÉLA
JÓNÁS DOMINIK

18'

1 - 2

 

SKULKA BOTOND GYULA

20'

2 - 2

 

VERHOCZKI LÁSZLÓ

23'

3 - 2

 

VELEZ DONÁT

23'

4 - 2

 

SKULKA BOTOND GYULA

24'

5 - 2

 

FICZA DOMONKOS

26'

6 - 2

 

FICZA DOMONKOS

38'

7 - 2

 

SIMON VIKTOR

40'

8 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 3 3 0 0 27 6 21 9 13
2 Üllői DSE Üllői DSE 3 3 0 0 26 10 16 9 12.3
3 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 3 2 1 0 21 13 8 7 8
4 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 3 2 0 1 16 11 5 6 9.3
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 8 5 6 9
6 FC Dabas FC Dabas 3 2 0 1 18 14 4 6 10.3
7 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 3 2 0 1 20 17 3 6 8.7
8 Jászberényi SE Jászberényi SE 2 1 0 1 10 11 -1 3 3.5
9 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 5.7
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 3 0 1 2 12 20 -8 1 6
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 1 0 0 1 4 5 -1 0 4
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4
13 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 3 0 0 3 9 22 -13 0 3.3
14 AC Villám AC Villám 3 0 0 3 9 33 -24 0 3
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 17 4 13 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 13 1 12 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 7 6 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6
4 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 8 5 3 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 6 0 3
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 7 -2 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 3 0 6 6 0 3
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
12 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 1 1 4 7 -3 1
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 1 2 5 13 -8 1
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 5 20 -15 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 11 6 5 6 3 3 0 0 27 6 21 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 16 9 7 6 3 3 0 0 26 10 16 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 1 0 1 0 4 4 0 1 3 2 1 0 21 13 8 7
4 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 16 11 5 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 6 5 1 3 2 2 0 0 13 8 5 6
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 8 4 4 3 2 1 0 1 10 10 0 3 3 2 0 1 18 14 4 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 9 4 5 3 2 1 0 1 11 13 -2 3 3 2 0 1 20 17 3 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 1 0 1 10 11 -1 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 1 0 0 1 4 9 -5 0 3 0 1 2 12 20 -8 1
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 9 22 -13 0
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 3 0 0 3 9 33 -24 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0--------------
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
-----------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3-----------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
----------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1---------
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
----7 - 3----------

Meccsek

Dunakeszi Kinizsi FK

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 24. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 27. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 12. 11. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Vác Futsal SE
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 01. 22. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Csakacsel SE
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
SK Tóalmás
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 18. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
PAFC-mitre II.
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Jászberényi SE
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16.
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
AC Villám

Kincsem Lovaspark SE II.

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 09. 24. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 02. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 18. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 20. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 01. 07. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 14. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
PAFC-mitre II.
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
AC Villám
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 25. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Csakacsel SE
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 25. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 08. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom