Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 15. forduló

2019.01.07 - 20:00

Nagykáta, Nagykáta Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, JÓZAN CSABA
Jászberényi SE
SK Tóalmás
40'
20'

Gólok

NAGY FERENC

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

5'

KUN TAMÁS

 

1 - 2

9'

MURAKÖZY MARCELL
NAGY FERENC

10'

2 - 2

 

VASZICSKU ZOLTÁN

17'

3 - 2

 

NAGY SZABOLCS

23'

4 - 2

 

NAGY FERENC

28'

5 - 2

 

SZENTMIKLÓSI DÁNIEL

31'

6 - 2

 

 

6 - 3

32'

NAGY ROLAND
KASZAB ÁDÁM

34'

7 - 3

 

DANCSA MÁTÉ

40'

8 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 13 9 3 1 75 44 31 30 8
2 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 13 9 1 3 81 59 22 28 7.9
3 Jászberényi SE Jászberényi SE 13 9 0 4 91 55 36 27 7.8
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 13 8 3 2 65 51 14 27 7.8
5 Üllői DSE Üllői DSE 13 8 1 4 83 57 26 25 7.7
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 13 8 1 4 70 66 4 25 7.6
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 13 6 1 6 60 59 1 19 7.5
8 Csakacsel SE Csakacsel SE 13 5 2 6 74 57 17 17 7.5
9 SK Tóalmás SK Tóalmás 13 5 2 6 60 69 -9 17 7.4
10 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 13 5 1 7 66 66 0 16 7.3
11 Tolna VFC Tolna VFC 13 4 0 9 63 66 -3 12 7.2
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 13 4 0 9 60 74 -14 12 7.2
13 FC Dabas FC Dabas 13 2 3 8 55 85 -30 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 13 0 0 13 32 127 -95 0 7
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 4 1 1 19 10 9 13 7 5 1 1 24 13 11 16 13 9 2 2 43 23 20 29
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 5 0 1 18 12 6 15 7 4 1 2 20 9 11 13 13 9 1 3 38 21 17 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 6 2 0 4 12 14 -2 6 13 8 1 4 38 21 17 25
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 4 1 1 18 10 8 13 7 3 2 2 14 10 4 11 13 7 3 3 32 20 12 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 20 9 11 16 7 1 3 3 13 16 -3 6 13 6 4 3 33 25 8 22
6 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 6 2 0 4 14 15 -1 6 13 6 1 6 30 23 7 19
7 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 1 3 21 15 6 10 6 3 0 3 12 12 0 9 13 6 1 6 33 27 6 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 6 4 1 1 18 11 7 13 13 5 4 4 27 28 -1 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 2 0 4 6 17 -11 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 13 5 1 7 24 36 -12 16
10 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 6 2 1 3 14 14 0 7 13 4 3 6 27 28 -1 15
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 7 2 2 3 13 16 -3 8 13 4 2 7 26 34 -8 14
12 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 2 2 2 18 11 7 8 7 1 2 4 14 24 -10 5 13 3 4 6 32 35 -3 13
13 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 2 2 3 12 17 -5 8 6 1 2 3 8 15 -7 5 13 3 4 6 20 32 -12 13
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 1 6 12 32 -20 1 6 0 0 6 3 33 -30 0 13 0 1 12 15 65 -50 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 6 4 1 1 41 26 15 13 7 5 2 0 34 18 16 17 13 9 3 1 75 44 31 30
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 6 5 1 0 43 23 20 16 7 4 0 3 38 36 2 12 13 9 1 3 81 59 22 28
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 6 2 0 4 33 36 -3 6 13 9 0 4 91 55 36 27
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 5 1 0 33 20 13 16 7 3 2 2 32 31 1 11 13 8 3 2 65 51 14 27
5 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 6 3 1 2 40 27 13 10 7 5 0 2 43 30 13 15 13 8 1 4 83 57 26 25
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 6 3 0 3 30 37 -7 9 13 8 1 4 70 66 4 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 6 3 1 2 36 24 12 10 7 3 0 4 24 35 -11 9 13 6 1 6 60 59 1 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 0 4 47 30 17 9 6 2 2 2 27 27 0 8 13 5 2 6 74 57 17 17
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 6 1 1 4 25 38 -13 4 13 5 2 6 60 69 -9 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 6 3 0 3 36 31 5 9 13 5 1 7 66 66 0 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 7 3 0 4 41 36 5 9 13 4 0 9 63 66 -3 12
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 7 3 0 4 38 42 -4 9 6 1 0 5 22 32 -10 3 13 4 0 9 60 74 -14 12
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 6 1 1 4 22 37 -15 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 13 2 3 8 55 85 -30 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 7 0 0 7 21 56 -35 0 6 0 0 6 11 71 -60 0 13 0 0 13 32 127 -95 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7--0 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3-6 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
---12 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 8---4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 7---5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 4---9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 4-
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5---9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

Jászberényi SE

2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Jászberényi SE
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 10. 22. 17:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Jászberényi SE
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
PAFC-mitre II.
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Csakacsel SE
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Zebegény-Garvittax
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 11. 05. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Jászberényi SE
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Jászberényi SE
2019. 01. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Jászberényi SE
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Jászberényi SE
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 03. 12. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Jászberényi SE
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Jászberényi SE
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Vác Futsal SE
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Üllői DSE
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Jászberényi SE
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.

SK Tóalmás

2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 09. 17. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 25. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
SK Tóalmás
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 10. 09. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
SK Tóalmás
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
SK Tóalmás
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 11. 12. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
SK Tóalmás
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 03. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 01. 07. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
SK Tóalmás
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 21. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
SK Tóalmás
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
SK Tóalmás
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 05. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
SK Tóalmás
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 11. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 02. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Vác Futsal SE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 04. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 03. 11. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
AC Villám
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 25. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Csakacsel SE
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 04. 08. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
PAFC-mitre II.
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom