Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 5. forduló

2018.10.24 - 19:30

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KISS II. GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA GÁBOR, CZÁR KRISZTIÁN
MUN SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

BALOGH BÁLINT

 

0 - 2

40'

ABLONCZY GERJÉN

 

0 - 3

42'

NAGY KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 4 1 0 21 5 16 13 11
2 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 5 4 1 0 17 2 15 13 8.4
3 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 4 0 1 11 6 5 12 8.6
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ II. THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 5 3 2 0 11 5 6 11 9.2
5 TF SE TF SE 5 3 1 1 8 8 0 10 7.6
6 MLTC MLTC 5 3 0 2 9 8 1 9 8.6
7 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 5 2 2 1 11 11 0 8 8
8 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 5 2 1 2 10 7 3 7 8.8
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 5 2 1 2 10 9 1 7 9.4
10 MUN SE MUN SE 5 2 0 3 9 12 -3 6 8.2
11 II. KER. UFC II. KER. UFC 5 1 2 2 8 14 -6 5 8.4
12 KELEN SC II. KELEN SC II. 5 1 1 3 6 11 -5 4 8
13 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 5 1 0 4 12 17 -5 3 7.4
14 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 5 1 0 4 8 16 -8 3 8.6
15 TÖRÖKBÁLINTI FC TÖRÖKBÁLINTI FC 5 0 1 4 5 12 -7 1 7.2
16 KISE KISE 5 0 1 4 3 16 -13 1 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE PÉNZÜGYŐR SE II. 2 1 1 0 2 1 1 4 3 3 0 0 6 0 6 9 5 4 1 0 8 1 7 13
2 KISE HIDEGKÚTI SC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7 5 4 1 0 5 1 4 13
3 KISE MLTC 3 3 0 0 5 0 5 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 3 1 1 5 1 4 10
4 KISE BVSC-ZUGLÓ 4 1 2 1 7 3 4 5 1 1 0 0 5 0 5 3 5 2 2 1 12 3 9 8
5 KISE TF SE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 4 2 2 8
6 KISE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 3 1 2 8
7 KISE KÖZTERÜLET SK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 5 3 2 7
8 KISE MŰEGYETEMI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 1 2 4 3 1 7
9 KISE PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 3 2 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 4 3 1 6
10 KISE KELEN SC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 2 6 -4 6
11 KISE II. KER. UFC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 7 -7 1 5 1 2 2 2 8 -6 5
12 KISE Szent Pál Akadémia - HSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 1 1 3 5 8 -3 4
13 KISE RTK-VASLÓ 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 7 -3 4
14 KISE TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 3 4 -1 2 5 0 3 2 4 7 -3 3
15 KISE MUN SE 3 0 2 1 1 4 -3 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 2 7 -5 3
16 KISE KISE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 0 1 4 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 14 5 9 10 1 1 0 0 7 0 7 3 5 4 1 0 21 5 16 13
2 KISE PÉNZÜGYŐR SE II. 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 10 1 9 7 5 4 1 0 17 2 15 13
3 KISE HIDEGKÚTI SC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 2 0 1 6 3 3 6 5 4 0 1 11 6 5 12
4 KISE THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 6 2 4 7 5 3 2 0 11 5 6 11
5 KISE TF SE 2 2 0 0 5 2 3 6 3 1 1 1 3 6 -3 4 5 3 1 1 8 8 0 10
6 KISE MLTC 3 3 0 0 6 3 3 9 2 0 0 2 3 5 -2 0 5 3 0 2 9 8 1 9
7 KISE PESTSZENTIMREI SK II. 3 1 1 1 6 7 -1 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 11 11 0 8
8 KISE KÖZTERÜLET SK 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 8 4 4 6 5 2 1 2 10 7 3 7
9 KISE MŰEGYETEMI FC 3 1 0 2 5 7 -2 3 2 1 1 0 5 2 3 4 5 2 1 2 10 9 1 7
10 KISE MUN SE 3 2 0 1 6 4 2 6 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 2 0 3 9 12 -3 6
11 KISE II. KER. UFC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 1 2 3 10 -7 1 5 1 2 2 8 14 -6 5
12 KISE KELEN SC II. 3 0 1 2 2 10 -8 1 2 1 0 1 4 1 3 3 5 1 1 3 6 11 -5 4
13 KISE Szent Pál Akadémia - HSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 0 0 3 8 12 -4 0 5 1 0 4 12 17 -5 3
14 KISE RTK-VASLÓ 3 1 0 2 6 8 -2 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 5 1 0 4 8 16 -8 3
15 KISE TÖRÖKBÁLINTI FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 0 3 4 8 -4 0 5 0 1 4 5 12 -7 1
16 KISE KISE 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 0 1 4 3 16 -13 1
 
BVSC-Zugló
------------------------------
BVSC-ZUGLÓ
---7 - 1------------------5 - 3----0 - 0-2 - 1
HIDEGKÚTI SC
-----------3 - 2-----------------2 - 1
www.hidegkuti-sc.hu
------------------------------
II. KER. UFC
-------------------3 - 3--2 - 1-------
www.keruletufc.hu
------------------------------
Kelen SC II.
------------------------------
KELEN SC II.
-0 - 7-----1 - 1-------------------1 - 2--
KISE
---------------1 - 4-0 - 6------------
KÖZTERÜLET SK
-----------------1 - 1-1 - 2----------
Közterület SK.
------------------------------
MLTC
------------------------------
MLTC
----3 - 2---2 - 11 - 0--------------------
MUN SE
------------------------------
MUN SE
-------1 - 0---------0 - 3---5 - 1--------
www.eeda.hu
------------------------------
MŰEGYETEMI FC
-------0 - 4------4 - 1---------1 - 2-----
www.penzugyorse.hu
------------------------------
PÉNZÜGYŐR SE II.
--3 - 1---------------------4 - 0-----
www.psk.hu
------------------------------
PESTSZENTIMREI SK II.
--0 - 2-------------------5 - 4-1 - 1-----
www.rakosmentitk.hu
------------------------------
RTK-VASLÓ
--------3 - 02 - 4-----------------1 - 4--
Szent Pál Akadémia - HSE
--0 - 3--------------------------4 - 2
Szent Pál Akadémia - HSE
------------------------------
TF SE
------------2 - 1---------3 - 1-------
TFSE
------------------------------
THSE-Szabadkikötő II.
------------------------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
--------------4 - 2-1 - 1-------------
www.tfc.gportal.hu
------------------------------
TÖRÖKBÁLINTI FC
----0 - 0----1 - 4--------------------

Meccsek

MUN SE

2018. 08. 19. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
MUN SE
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KELEN SC II.
2018. 09. 01. 16:00
Goldball Park
2018. 09. 01. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
MUN SE
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
RTK-VASLÓ
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
FÉLBESZAKADT
MUN SE
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
MLTC
2018. 09. 29. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 29. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
MUN SE
2018. 10. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
TÖRÖKBÁLINTI FC
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
MUN SE
2018. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
II. KER. UFC
2018. 10. 28. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 28. 13:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
MUN SE
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KÖZTERÜLET SK
2018. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
MUN SE
2018. 11. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
KISE
2018. 11. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 02. 24. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
2019. 03. 02. 18:00
Kelen SC
KELEN SC II.
MUN SE
2019. 03. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
MŰEGYETEMI FC
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 16. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
MUN SE
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
MUN SE
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
2019. 03. 31. 15:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MUN SE
2019. 04. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PESTSZENTIMREI SK II.
2019. 04. 14. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
MUN SE
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 04. 27. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
INFO
MUN SE
2019. 05. 05. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
05. 05. 17:00
HIDEGKÚTI SC
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
05. 12. 11:00
MUN SE
2019. 05. 19. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
05. 19. 17:00
TF SE
2019. 05. 26. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 26. 13:00
Ikarus BSE
KISE
05. 26. 13:00
MUN SE
2019. 05. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 05. 31. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
05. 31. 19:00
MUN SE

PÉNZÜGYŐR SE II.

2018. 10. 17. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 17. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
HIDEGKÚTI SC
2018. 08. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 08. 26. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 26. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 26. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
TF SE
2018. 09. 08. 10:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 08. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
FÉLBESZAKADT
MUN SE
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 24. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 22. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 09. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 30. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KELEN SC II.
2018. 10. 06. 16:00
Goldball Park
2018. 10. 06. 16:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
RTK-VASLÓ
2018. 10. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 27. 11:00
Mátyásföldi LTC
2018. 10. 27. 11:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 11. 06. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 06. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2018. 11. 11. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
TÖRÖKBÁLINTI FC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2018. 11. 18. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 18. 18:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 11. 24. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 14:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 02. 22. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 02. 22. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 03. 02. 14:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 02. 14:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KÖZTERÜLET SK
2019. 03. 08. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 08. 20:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 03. 17. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
KISE
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 24. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
MUN SE
2019. 03. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
INFO
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
2019. 04. 04. 19:45
Kelen SC
2019. 04. 04. 19:45
Kelen SC
KELEN SC II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 04. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 14. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
MŰEGYETEMI FC
2019. 04. 20. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 04. 26. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 26. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
INFO
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 05. 05. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 05. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
05. 05. 19:00
MLTC
2019. 05. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
05. 11. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 05. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
05. 19. 19:00
TÖRÖKBÁLINTI FC
2019. 05. 26. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 26. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
05. 26. 15:00
PÉNZÜGYŐR SE II.
2019. 06. 02. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 06. 02. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
06. 02. 19:00
II. KER. UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol