Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 20. forduló

2019.04.18 - 17:00

Gyula, Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
ZAHORÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR, SZÁNTÓ SIMON PÉTER
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 20 17 2 1 147 11 136 53 6.1
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 20 17 1 2 219 10 209 52 6.2
3 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 20 17 1 2 130 32 98 52 5.9
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 20 14 0 6 92 46 46 42 5.9
5 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 20 8 0 12 50 84 -34 24 5.2
6 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 20 8 0 12 49 112 -63 24 5.6
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 20 7 0 13 46 99 -53 21 5.3
8 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 20 5 1 14 43 123 -80 16 5.1
9 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 20 4 1 15 36 109 -73 13 5.1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 20 0 0 20 12 198 -186 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 10 8 2 0 42 2 40 26 10 9 1 0 29 2 27 28 20 17 3 0 71 4 67 54
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 10 9 0 1 49 3 46 27 10 8 1 1 57 2 55 25 20 17 1 2 106 5 101 52
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 10 9 0 1 33 7 26 27 10 4 4 2 21 6 15 16 20 13 4 3 54 13 41 43
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10 6 3 1 30 7 23 21 10 6 1 3 28 11 17 19 20 12 4 4 58 18 40 40
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 10 3 3 4 8 12 -4 12 10 4 2 4 13 16 -3 14 20 7 5 8 21 28 -7 26
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 10 3 0 7 6 23 -17 9 10 3 2 5 13 25 -12 11 20 6 2 12 19 48 -29 20
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 10 2 1 7 8 27 -19 7 10 3 2 5 10 31 -21 11 20 5 3 12 18 58 -40 18
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 9 2 3 4 11 28 -17 9 11 2 2 7 9 39 -30 8 20 4 5 11 20 67 -47 17
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 11 2 3 6 12 24 -12 9 9 1 0 8 5 22 -17 3 20 3 3 14 17 46 -29 12
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10 1 0 9 2 52 -50 3 10 0 0 10 0 47 -47 0 20 1 0 19 2 99 -97 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 10 8 2 0 73 6 67 26 10 9 0 1 74 5 69 27 20 17 2 1 147 11 136 53
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 10 9 0 1 105 4 101 27 10 8 1 1 114 6 108 25 20 17 1 2 219 10 209 52
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 10 9 0 1 75 18 57 27 10 8 1 1 55 14 41 25 20 17 1 2 130 32 98 52
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10 8 0 2 41 17 24 24 10 6 0 4 51 29 22 18 20 14 0 6 92 46 46 42
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 10 4 0 6 23 44 -21 12 10 4 0 6 27 40 -13 12 20 8 0 12 50 84 -34 24
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 10 3 0 7 20 57 -37 9 10 5 0 5 29 55 -26 15 20 8 0 12 49 112 -63 24
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 10 3 0 7 17 47 -30 9 10 4 0 6 29 52 -23 12 20 7 0 13 46 99 -53 21
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 9 3 0 6 25 65 -40 9 11 2 1 8 18 58 -40 7 20 5 1 14 43 123 -80 16
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 11 2 1 8 24 58 -34 7 9 2 0 7 12 51 -39 6 20 4 1 15 36 109 -73 13
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10 0 0 10 5 100 -95 0 10 0 0 10 7 98 -91 0 20 0 0 20 12 198 -186 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
3 - 41 - 81 - 32 - 01 - 50 - 115 - 01 - 101 - 6
DAFC SZEGED
3 - 41 - 24 - 14 - 53 - 00 - 45 - 30 - 170 - 12
Gyulasport Nonprofit Kft.
2 - 64 - 10 - 26 - 24 - 11 - 76 - 10 - 100 - 6
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 - 15 - 05 - 12 - 17 - 30 - 25 - 11 - 73 - 1
MAROS-MENTI UFC
1 - 33 - 53 - 61 - 82 - 11 - 410 - 10 - 140 - 7
MÓRAHALOM VSE
6 - 22 - 46 - 30 - 15-2 - 88 - 10 - 111 - 6
OMTK-ULE 1913
7 - 311 - 25 - 29 - 212 - 110 - 413 - 04 - 20 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
1 - 92 - 30 - 20 - 101 - 21 - 30 - 90 - 210 - 19
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
11 - 08 - 15 - 112 - 117 - 07 - 08 - 025 - 00 - 1
SZEOL SC KFT.
7 - 115 - 15 - 22 - 03 - 020 - 02 - 210 - 00 - 0

Meccsek

Gyulasport Nonprofit Kft.

2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 08. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 22. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 04. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 10. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 10. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
DAFC SZEGED
2018. 11. 24. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 24. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 23. 13:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 04. 06. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 21. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 21. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 23. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
INFO
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 15. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 15. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 30. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 30. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
05. 30. 17:00
MAROS-MENTI UFC

OMTK-ULE 1913

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 11. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 18. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 12. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
INFO
OMTK-ULE 1913
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 02. 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 29. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
INFO
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol