Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 1. forduló

2018.12.09 - 10:45

Dabas, Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
FERENCZI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN
FC Dabas
Ikarus BSE III.
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

8'

SKRAVANEK LÁZÁR TAMÁS
LADICS DOMINIK

28'

1 - 1

 

LADICS DOMINIK

30'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kakucs KSE Kakucs KSE 2 2 0 0 16 1 15 6 6.5
2 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 2 2 0 0 14 5 9 6 6.5
3 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 10 3 7 6 6.5
4 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 2 1 0 1 24 2 22 3 5
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 7 7 0 3 5
6 FC Dabas FC Dabas 2 1 0 1 3 4 -1 3 5
7 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 3 9 -6 0 4.5
8 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 5 14 -9 0 3.5
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 37 -37 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
5 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 10 1 9 3
6 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 4 -3 3
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 6 -2 0
8 UFC Gyömrő II. FC Dabas 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 15 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 14 0 14 3 2 2 0 0 16 1 15 6
2 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 10 2 8 3 2 2 0 0 14 5 9 6
3 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 7 2 5 3 2 2 0 0 10 3 7 6
4 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 1 1 0 0 23 0 23 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 24 2 22 3
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 7 7 0 3
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 1 0 0 1 2 10 -8 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 5 14 -9 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 1 0 0 1 0 14 -14 0 1 0 0 1 0 23 -23 0 2 0 0 2 0 37 -37 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1-----------
Felsőpakony KSE I.
----2 - 10-------------
Gödöllői SK I.
-----4 - 3------------
Gödöllői SK II.
----4 - 3-------------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7----------
Ikarus BSE IV.
---3 - 1--------------
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----------------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----------------23 - 0
UFC Gyömrő II.
----------0 - 14-------

Meccsek

FC Dabas

2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
FC Dabas
Ikarus BSE III.
2018. 12. 09. 11:55
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 11:55
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Ikarus BSE IV.
FC Dabas
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
FC Dabas
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
FC Dabas
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő I.
2019. 02. 03. 08:00
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:00
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő II.
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
FC Dabas

Ikarus BSE III.

2018. 12. 09. 09:35
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 09:35
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Ikarus BSE III.
Ikarus BSE IV.
2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
FC Dabas
Ikarus BSE III.
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE III.
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
UFC Gyömrő I.
2019. 01. 20. 08:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20. 08:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Ikarus BSE III.
UFC Gyömrő II.
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
Felsőpakony KSE I.
Ikarus BSE III.
2019. 02. 03. 10:05
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 10:05
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
Ikarus BSE III.
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
Kakucs KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom