Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 16. forduló

2019.01.21 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
PÁLDI FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KAMAL NORBERT, FERENCZI DÁVID
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

KERESZTES ZALÁN

 

0 - 2

8'

HOLODA MARTIN

 

0 - 3

11'

DEÁK MARCELL KOPPÁNY

 

0 - 4

18'

KERESZTES ZALÁN
MÁRTON ZSOLT

20'

1 - 4

 

RUTTERSCHMID ROBIN

23'

2 - 4

 

FODOR GERGŐ

28'

3 - 4

 

 

3 - 5

35'

HOLODA MARTIN

 

3 - 6

36'

NÉMETH NORBERT

 

3 - 7

40'

KERESZTES ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 14 10 3 1 82 50 32 33 7.8
2 Jászberényi SE Jászberényi SE 14 10 0 4 101 59 42 30 8.4
3 Üllői DSE Üllői DSE 14 9 1 4 91 61 30 28 7.7
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 14 9 1 4 87 67 20 28 8
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 14 8 3 3 71 58 13 27 7.2
6 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 14 8 1 5 74 74 0 25 7.3
7 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 14 7 1 6 66 64 2 22 7.7
8 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 14 6 1 7 73 69 4 19 7.9
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 14 5 2 7 76 62 14 17 7.7
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 14 5 2 7 65 75 -10 17 7.3
11 Tolna VFC Tolna VFC 14 5 0 9 71 72 -1 15 7
12 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 14 5 0 9 65 76 -11 15 7.3
13 FC Dabas FC Dabas 14 2 3 9 58 92 -34 9 7.1
14 AC Villám AC Villám 14 0 0 14 36 137 -101 0 6.6
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 7 5 1 1 24 11 13 16 7 5 1 1 24 13 11 16 14 10 2 2 48 24 24 32
2 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 6 0 1 22 15 7 18 7 4 1 2 20 9 11 13 14 10 1 3 42 24 18 31
3 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 6 1 0 26 7 19 19 7 3 0 4 16 16 0 9 14 9 1 4 42 23 19 28
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 4 1 1 18 10 8 13 8 3 2 3 17 14 3 11 14 7 3 4 35 24 11 24
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 23 14 9 16 7 1 3 3 13 16 -3 6 14 6 4 4 36 30 6 22
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 1 3 3 9 17 -8 6 7 5 1 1 22 12 10 16 14 6 4 4 31 29 2 22
7 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 16 8 8 13 7 2 0 5 16 19 -3 6 14 6 1 7 32 27 5 19
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 1 3 21 15 6 10 7 3 0 4 12 15 -3 9 14 6 1 7 33 30 3 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 2 0 4 13 18 -5 6 8 3 2 3 18 19 -1 11 14 5 2 7 31 37 -6 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 7 2 0 5 7 21 -14 6 7 3 1 3 18 19 -1 10 14 5 1 8 25 40 -15 16
11 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 7 3 2 2 22 13 9 11 7 1 2 4 14 24 -10 5 14 4 4 6 36 37 -1 16
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 8 3 2 3 15 17 -2 11 6 1 2 3 8 15 -7 5 14 4 4 6 23 32 -9 16
13 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 2 2 3 13 14 -1 8 7 2 1 4 15 19 -4 7 14 4 3 7 28 33 -5 15
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 8 0 1 7 14 36 -22 1 6 0 0 6 3 33 -30 0 14 0 1 13 17 69 -52 1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 7 5 1 1 48 32 16 16 7 5 2 0 34 18 16 17 14 10 3 1 82 50 32 33
2 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 7 7 0 0 58 19 39 21 7 3 0 4 43 40 3 9 14 10 0 4 101 59 42 30
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 7 4 1 2 48 31 17 13 7 5 0 2 43 30 13 15 14 9 1 4 91 61 30 28
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 7 5 1 1 49 31 18 16 7 4 0 3 38 36 2 12 14 9 1 4 87 67 20 28
5 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 6 5 1 0 33 20 13 16 8 3 2 3 38 38 0 11 14 8 3 3 71 58 13 27
6 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 7 5 1 1 40 29 11 16 7 3 0 4 34 45 -11 9 14 8 1 5 74 74 0 25
7 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 7 4 1 2 42 29 13 13 7 3 0 4 24 35 -11 9 14 7 1 6 66 64 2 22
8 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 7 2 1 4 30 35 -5 7 7 4 0 3 43 34 9 12 14 6 1 7 73 69 4 19
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 7 3 0 4 47 30 17 9 7 2 2 3 29 32 -3 8 14 5 2 7 76 62 14 17
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 7 4 1 2 35 31 4 13 7 1 1 5 30 44 -14 4 14 5 2 7 65 75 -10 17
11 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 6 1 0 5 22 30 -8 3 8 4 0 4 49 42 7 12 14 5 0 9 71 72 -1 15
12 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 8 4 0 4 43 44 -1 12 6 1 0 5 22 32 -10 3 14 5 0 9 65 76 -11 15
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 7 1 1 5 25 44 -19 4 7 1 2 4 33 48 -15 5 14 2 3 9 58 92 -34 9
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 8 0 0 8 25 66 -41 0 6 0 0 6 11 71 -60 0 14 0 0 14 36 137 -101 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
--4 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10--2 - 83 - 66 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3---6 - 93 - 5--9 - 3-1 - 3-6 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2---5 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 4-3 - 52 - 83 - 7--4 - 7-8 - 4-1 - 9-
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 5--5 - 4---4 - 76 - 5--5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 3--10 - 2--6 - 48 - 3---9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
----6 - 65 - 7-6 - 2-7 - 9-3 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
----9 - 24 - 35 - 3----6 - 45 - 44 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2----3 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 2-1 - 65 - 5--6 - 23 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6--6 - 24 - 6---1 - 4--4 - 65 - 6
Üllői DSE
----5 - 510 - 112 - 7---5 - 3-5 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5---8 - 5-7 - 6-9 - 46 - 3--4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2--3 - 27 - 3--9 - 73 - 5--4 - 4-8 - 6-

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
FC Dabas
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
FC Dabas
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
FC Dabas
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
FC Dabas

Kaposvári Rákóczi BFLA

2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 09. 18. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
2018. 11. 07. 21:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
PAFC-mitre II.
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 11. 14. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 12. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
2019. 01. 12. 15:00
Kaposvári Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Vác Futsal SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 17.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
SK Tóalmás
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 02. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 19. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 04. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Jászberényi SE
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 03. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 03. 25. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 04. 01. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
AC Villám
2019. 04. 15.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 15.
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Csakacsel SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol