Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 22. forduló

2019.03.08 - 20:00

Tolna, Tolna Városi Sportcsarnok

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
ÁLLÓ TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PEKOLI DÁNIEL, KISS GERGELY
Tolna VFC
Üllői DSE
40'
20'

Gólok

KARSZT LÁSZLÓ

4'

1 - 0

 

KARSZT LÁSZLÓ

10'

2 - 0

 

SÁRA PATRIK

15'

3 - 0

 

SÁRA PATRIK

17'

4 - 0

 

DR.PAPP TAMÁS

18'

5 - 0

 

KARSZT LÁSZLÓ

19'

6 - 0

 

KNELLER BALÁZS

21'

7 - 0

 

KNELLER BALÁZS

22'

8 - 0

 

DR.PAPP TAMÁS

24'

9 - 0

 

 

9 - 1

25'

PALÁSTI LÁSZLÓ
DR.PAPP TAMÁS

26'

10 - 1

 

MERKL MÁTÉ

27'

11 - 1

 

 

11 - 2

32'

HEPP KRISZTIÁN ZSOLT

 

11 - 3

33'

SZEGEDI RICHÁRD
KARSZT LÁSZLÓ

38'

12 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 20 14 3 3 126 85 41 45 8.6
2 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 20 13 4 3 124 86 38 43 7.6
3 Üllői DSE Üllői DSE 20 13 1 6 125 93 32 40 8.3
4 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 20 12 2 6 120 95 25 38 7.9
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 20 12 1 7 136 117 19 37 7.9
6 Jászberényi SE Jászberényi SE 20 11 1 8 119 86 33 34 8.6
7 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 20 10 3 7 100 83 17 33 8.1
8 Tolna VFC Tolna VFC 20 10 1 9 113 88 25 31 7
9 Csakacsel SE Csakacsel SE 20 8 2 10 106 92 14 26 6.9
10 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 20 8 2 10 100 104 -4 26 7.2
11 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 20 8 0 12 89 102 -13 24 7.9
12 SK Tóalmás SK Tóalmás 20 5 3 12 90 119 -29 18 6.8
13 FC Dabas FC Dabas 20 3 3 14 84 141 -57 12 6.4
14 AC Villám AC Villám 20 0 0 20 58 199 -141 0 6.1
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 7 0 3 32 23 9 21 10 6 2 2 30 17 13 20 20 13 2 5 62 40 22 41
2 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 29 18 11 19 11 5 3 3 29 20 9 18 20 11 4 5 58 38 20 37
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 6 2 3 34 19 15 20 9 5 1 3 26 22 4 16 20 11 3 6 60 41 19 36
4 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 6 1 3 29 21 8 19 10 5 2 3 26 17 9 17 20 11 3 6 55 38 17 36
5 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 7 1 2 29 16 13 22 10 3 3 4 19 19 0 12 20 10 4 6 48 35 13 34
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 2 5 3 11 18 -7 11 10 7 2 1 30 18 12 23 20 9 7 4 41 36 5 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 4 0 5 24 21 3 12 11 6 2 3 28 22 6 20 20 10 2 8 52 43 9 32
8 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 3 2 4 24 19 5 11 11 6 1 4 24 22 2 19 20 9 3 8 48 41 7 30
9 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 3 3 24 19 5 15 10 3 1 6 21 24 -3 10 20 7 4 9 45 43 2 25
10 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 3 1 7 15 35 -20 10 9 4 1 4 23 25 -2 13 20 7 2 11 38 60 -22 23
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 4 2 4 19 21 -2 14 10 2 3 5 18 25 -7 9 20 6 5 9 37 46 -9 23
12 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 2 2 5 19 23 -4 8 11 4 2 5 32 32 0 14 20 6 4 10 51 55 -4 22
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 3 3 4 29 25 4 12 10 2 2 6 20 34 -14 8 20 5 5 10 49 59 -10 20
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 2 10 22 54 -32 2 8 0 0 8 6 43 -37 0 20 0 2 18 28 97 -69 2
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 10 6 1 3 69 51 18 19 10 8 2 0 57 34 23 26 20 14 3 3 126 85 41 45
2 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 10 8 2 0 69 38 31 26 10 5 2 3 55 48 7 17 20 13 4 3 124 86 38 43
3 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 11 7 1 3 72 45 27 22 9 6 0 3 53 48 5 18 20 13 1 6 125 93 32 40
4 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 9 6 1 2 58 43 15 19 11 6 1 4 62 52 10 19 20 12 2 6 120 95 25 38
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 9 6 1 2 57 44 13 19 11 6 0 5 79 73 6 18 20 12 1 7 136 117 19 37
6 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 10 8 0 2 69 34 35 24 10 3 1 6 50 52 -2 10 20 11 1 8 119 86 33 34
7 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 10 5 1 4 40 37 3 16 10 5 2 3 60 46 14 17 20 10 3 7 100 83 17 33
8 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 9 3 1 5 45 39 6 10 11 7 0 4 68 49 19 21 20 10 1 9 113 88 25 31
9 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 9 4 0 5 58 41 17 12 11 4 2 5 48 51 -3 14 20 8 2 10 106 92 14 26
10 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 10 4 2 4 56 50 6 14 10 4 0 6 44 54 -10 12 20 8 2 10 100 104 -4 26
11 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 10 5 0 5 51 52 -1 15 10 3 0 7 38 50 -12 9 20 8 0 12 89 102 -13 24
12 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 10 4 2 4 51 60 -9 14 10 1 1 8 39 59 -20 4 20 5 3 12 90 119 -29 18
13 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 11 1 1 9 44 76 -32 4 9 2 2 5 40 65 -25 8 20 3 3 14 84 141 -57 12
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 12 0 0 12 40 101 -61 0 8 0 0 8 18 98 -80 0 20 0 0 20 58 199 -141 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
-2 - 64 - 73 - 7-4 - 100 - 83 - 10-3 - 122 - 83 - 66 - 103 - 57 - 12
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0-6 - 3--3 - 06 - 93 - 5--9 - 3-1 - 38 - 116 - 7
Dunakeszi Kinizsi FK
--5 - 212 - 53 - 4-5 - 48 - 2-0 - 28 - 65 - 165 - 70 - 4-
FC Dabas
--4 - 43 - 53 - 52 - 83 - 76 - 10-4 - 7-8 - 46 - 71 - 94 - 10
Főnix ISE-Gödöllő
14 - 1-4 - 55 - 9-5 - 46 - 6--4 - 76 - 53 - 6-5 - 54 - 2
Jászberényi SE
15 - 2-5 - 35 - 34 - 56 - 410 - 2--6 - 48 - 31 - 6--9 - 2
Kaposvári Rákóczi BFLA
---4 - 16 - 65 - 73 - 16 - 2-7 - 93 - 03 - 22 - 71 - 2-
Kincsem Lovaspark SE II.
14 - 3-6 - 4-9 - 24 - 35 - 3--4 - 4-6 - 45 - 44 - 412 - 7
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
11 - 3-7 - 44 - 2-8 - 6-1 - 63 - 3-9 - 46 - 8--9 - 7
SK Tóalmás
---10 - 56 - 54 - 26 - 61 - 65 - 5--6 - 23 - 65 - 75 - 16
Tolna VFC
--2 - 66 - 1-6 - 24 - 65 - 5--1 - 4-12 - 34 - 65 - 6
Üllői DSE
13 - 4-3 - 0-5 - 510 - 112 - 7-4 - 7-5 - 34 - 35 - 73 - 48 - 4
Vác Futsal SE
9 - 3-5 - 5-13 - 25 - 108 - 5-7 - 6-9 - 46 - 33 - 7-4 - 6
Zebegény-Garvittax
6 - 2-8 - 93 - 27 - 3--9 - 73 - 5-9 - 64 - 4-8 - 6-

Meccsek

Tolna VFC

2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 09. 21. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Csakacsel SE
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Zebegény-Garvittax
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 29. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Tolna VFC
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Vác Futsal SE
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 11. 13. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Tolna VFC
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Tolna VFC
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Jászberényi SE
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 12. 10. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Tolna VFC
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2018. 12. 21. 19:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
PAFC-mitre II.
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 22. 21:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Tolna VFC
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 01. 28. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Tolna VFC
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Tolna VFC
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 25. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Tolna VFC
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Üllői DSE
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2019. 03. 18. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Tolna VFC
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 05. 20:45
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
AC Villám
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 04. 03. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Tolna VFC
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12.
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
FC Dabas
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 19. 15:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
SK Tóalmás

Üllői DSE

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 28. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 01. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllői DSE
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Vác Futsal SE
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
Üllői DSE
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
Üllői DSE
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Jászberényi SE
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 12. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllői DSE
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 23. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
PAFC-mitre II.
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 12. 04. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
Üllői DSE
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 12. 21. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
Üllői DSE
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Tolna VFC
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 25. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Zebegény-Garvittax
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
AC Villám
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 15.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Csakacsel SE
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllői DSE
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 01. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 08. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
Üllői DSE
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 03. 11. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
Üllői DSE
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 27. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 04. 01. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
Üllői DSE
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
Üllői DSE
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 04. 16.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom