Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14, II. osztály, Közép A-csoport 18. forduló

2019.03.09 - 13:00

Budapest, Láng SK Sporttelep

Pest

MLSZ U-14, II. osztály, Közép A-csoport

Játékvezető
ILYÉS MÁTÉ KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÖRÖS ATTILA, BALOG ATTILA
Angyalföldi SI DSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

7'

JUHÁSZ PATRIK

 

0 - 2

14'

JUHÁSZ PATRIK

 

0 - 3

20'

VITÉZ MÁRTON ZOLTÁN

 

0 - 4

24'

PONGOR PATRIK

 

0 - 5

31'

JUHÁSZ PATRIK

 

0 - 6

34'

MAKAI BENCE PÉTER

 

0 - 7

36'

KISS MÁRTON

 

0 - 8

41'

JUHÁSZ PATRIK

 

0 - 9

46'

KISS MÁRTON

 

0 - 10

49'

MIKES TAMÁS

 

0 - 11

52'

BORSI ZALÁN

 

0 - 12

59'

KIRÁLY DOMINIK

 

0 - 13

77'

KANYAR ANDRÁS

 

0 - 14

80'

KIRÁLY DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Mészöly Focisuli SE Mészöly Focisuli SE 16 13 3 0 90 17 73 42 9.3
2 Monori SE  Monori SE  17 13 2 2 67 16 51 41 9.2
3 Vác VLSE Vác VLSE 17 13 1 3 72 12 60 40 8.7
4 Szolnoki MÁV UFC Szolnoki MÁV UFC 18 12 3 3 70 21 49 39 8.6
5 Budaörs Budaörs 18 11 2 5 80 33 47 35 9.1
6 Újpest FC Újpest FC 18 11 2 5 76 29 47 35 9.2
7 Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 18 10 2 6 54 38 16 32 8.8
8 III. ker. TVE III. ker. TVE 18 9 5 4 87 35 52 32 8.9
9 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 18 10 1 7 69 39 30 31 8.4
10 Budafoki LC Budafoki LC 18 7 1 10 42 44 -2 22 8.8
11 Soroksár SC Soroksár SC 18 6 1 11 52 54 -2 19 7.7
12 1908 Szentlőrinci AC KSE  1908 Szentlőrinci AC KSE  18 5 1 12 47 47 0 16 8.2
13 Gloriett SE Gloriett SE 18 4 2 12 43 82 -39 14 8.5
14 Budai FC SE Budai FC SE 18 4 0 14 24 65 -41 12 7.8
15 Angyalföldi SI DSE Angyalföldi SI DSE 18 1 0 17 16 154 -138 3 7.9
16 Goldball '94 FC Goldball '94 FC 18 0 0 18 8 211 -203 0 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Goldball '94 FC Monori SE 8 6 0 2 20 4 16 18 9 7 1 1 14 7 7 22 17 13 1 3 34 11 23 40
2 Goldball '94 FC Mészöly Focisuli SE 10 7 2 1 24 4 20 23 6 5 1 0 18 2 16 16 16 12 3 1 42 6 36 39
3 Goldball '94 FC Budaörs 9 5 3 1 27 5 22 18 9 6 2 1 16 6 10 20 18 11 5 2 43 11 32 38
4 Goldball '94 FC Szolnoki MÁV UFC 9 7 1 1 20 6 14 22 9 4 4 1 12 4 8 16 18 11 5 2 32 10 22 38
5 Goldball '94 FC Vác VLSE 7 4 1 2 16 4 12 13 10 6 3 1 20 4 16 21 17 10 4 3 36 8 28 34
6 Goldball '94 FC III. ker. TVE 9 6 2 1 29 4 25 20 9 3 3 3 12 11 1 12 18 9 5 4 41 15 26 32
7 Goldball '94 FC Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 9 5 1 3 12 9 3 16 9 3 3 3 11 8 3 12 18 8 4 6 23 17 6 28
8 Goldball '94 FC VS Dunakeszi 9 3 2 4 10 11 -1 11 9 5 1 3 23 8 15 16 18 8 3 7 33 19 14 27
9 Goldball '94 FC Újpest FC 9 0 5 4 4 11 -7 5 9 6 0 3 32 12 20 18 18 6 5 7 36 23 13 23
10 Goldball '94 FC Soroksár SC 9 3 2 4 20 10 10 11 9 3 3 3 9 7 2 12 18 6 5 7 29 17 12 23
11 Goldball '94 FC Budafoki LC 10 2 2 6 8 11 -3 8 8 3 2 3 8 12 -4 11 18 5 4 9 16 23 -7 19
12 Goldball '94 FC Gloriett SE 9 2 1 6 14 18 -4 7 9 3 1 5 5 20 -15 10 18 5 2 11 19 38 -19 17
13 Goldball '94 FC 1908 Szentlőrinci AC KSE 8 2 3 3 10 9 1 9 10 1 3 6 9 16 -7 6 18 3 6 9 19 25 -6 15
14 Goldball '94 FC Budai FC SE 9 1 5 3 8 7 1 8 9 1 2 6 5 23 -18 5 18 2 7 9 13 30 -17 13
15 Goldball '94 FC Goldball '94 FC 9 1 0 8 2 50 -48 3 9 0 2 7 1 52 -51 2 18 1 2 15 3 102 -99 5
16 Goldball '94 FC Angyalföldi SI DSE 9 0 2 7 4 34 -30 2 9 0 1 8 2 36 -34 1 18 0 3 15 6 70 -64 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Goldball '94 FC Mészöly Focisuli SE 10 9 1 0 55 9 46 28 6 4 2 0 35 8 27 14 16 13 3 0 90 17 73 42
2 Goldball '94 FC Monori SE 8 6 2 0 37 6 31 20 9 7 0 2 30 10 20 21 17 13 2 2 67 16 51 41
3 Goldball '94 FC Vác VLSE 7 5 0 2 28 6 22 15 10 8 1 1 44 6 38 25 17 13 1 3 72 12 60 40
4 Goldball '94 FC Szolnoki MÁV UFC 9 7 0 2 41 13 28 21 9 5 3 1 29 8 21 18 18 12 3 3 70 21 49 39
5 Goldball '94 FC Budaörs 9 5 2 2 49 14 35 17 9 6 0 3 31 19 12 18 18 11 2 5 80 33 47 35
6 Goldball '94 FC Újpest FC 9 4 2 3 17 13 4 14 9 7 0 2 59 16 43 21 18 11 2 5 76 29 47 35
7 Goldball '94 FC Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 9 5 1 3 23 18 5 16 9 5 1 3 31 20 11 16 18 10 2 6 54 38 16 32
8 Goldball '94 FC III. ker. TVE 9 6 1 2 60 12 48 19 9 3 4 2 27 23 4 13 18 9 5 4 87 35 52 32
9 Goldball '94 FC VS Dunakeszi 9 4 1 4 26 25 1 13 9 6 0 3 43 14 29 18 18 10 1 7 69 39 30 31
10 Goldball '94 FC Budafoki LC 10 4 0 6 23 20 3 12 8 3 1 4 19 24 -5 10 18 7 1 10 42 44 -2 22
11 Goldball '94 FC Soroksár SC 9 3 1 5 39 24 15 10 9 3 0 6 13 30 -17 9 18 6 1 11 52 54 -2 19
12 Goldball '94 FC 1908 Szentlőrinci AC KSE 8 3 1 4 24 18 6 10 10 2 0 8 23 29 -6 6 18 5 1 12 47 47 0 16
13 Goldball '94 FC Gloriett SE 9 2 1 6 29 41 -12 7 9 2 1 6 14 41 -27 7 18 4 2 12 43 82 -39 14
14 Goldball '94 FC Budai FC SE 9 2 0 7 12 24 -12 6 9 2 0 7 12 41 -29 6 18 4 0 14 24 65 -41 12
15 Goldball '94 FC Angyalföldi SI DSE 9 1 0 8 14 76 -62 3 9 0 0 9 2 78 -76 0 18 1 0 17 16 154 -138 3
16 Goldball '94 FC Goldball '94 FC 9 0 0 9 4 97 -93 0 9 0 0 9 4 114 -110 0 18 0 0 18 8 211 -203 0
 
1908 Szentlőrinci AC KSE
6 - 0--2 - 12 - 28 - 02 - 4---2 - 30 - 4--2 - 4-
Angyalföldi SI DSE
-2 - 72 - 3-2 - 35 - 12 - 90 - 14----1 - 100 - 20-0 - 9
Budafoki LC
3 - 2-6 - 1--7 - 0-0 - 2--0 - 21 - 21 - 41 - 41 - 33 - 0
Budai FC SE
1 - 2-1 - 0--8 - 0-1 - 2-0 - 3--1 - 30 - 40 - 40 - 6
Budaörs
6 - 34 - 00 - 110 - 06 - 218 - 23 - 32 - 3----0 - 0---
Gloriett SE
--3 - 03 - 50 - 1113 - 1-3 - 3---2 - 50 - 83 - 5-2 - 3
Goldball '94 FC
0 - 13-2 - 11--0 - 3-1 - 5-0 - 150 - 11--0 - 121 - 150 - 12
III. ker. TVE
-15 - 00 - 04 - 1-10 - 113 - 0----14 - 10 - 21 - 6-3 - 1
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
3 - 07 - 0--0 - 1--2 - 2-1 - 92 - 12 - 1--0 - 46 - 0
Mercedes-Kecskeméti LA
----------------
Mészöly Focisuli SE
3 - 111 - 17 - 04 - 15 - 39 - 1-6 - 1--5 - 04 - 0--1 - 1-
Monori SE
2 - 110 - 19 - 05 - 05 - 03 - 1-2 - 2----1 - 1---
Soroksár SC
-9 - 0-3 - 13 - 4-20 - 0----1 - 41 - 12 - 40 - 60 - 4
Szolnoki MÁV UFC
3 - 0--4 - 0--22 - 0-2 - 1-1 - 2-4 - 04 - 21 - 00 - 8
Újpest FC
3 - 13 - 0--3 - 4--1 - 12 - 0-4 - 40 - 11 - 0-0 - 2-
Vác VLSE
-13 - 0--0 - 35 - 0-5 - 1---0 - 22 - 03 - 0--
VS Dunakeszi
5 - 0---1 - 44 - 1-0 - 49 - 1-2 - 20 - 6--5 - 20 - 5

Meccsek

Angyalföldi SI DSE

2018. 08. 24.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 24.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Újpest FC
Angyalföldi SI DSE
2018. 09. 01. 11:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
III. ker. TVE
2018. 09. 08. 09:00
Ikarus BSE
2018. 09. 08. 09:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Angyalföldi SI DSE
2018. 09. 15. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Gloriett SE
2018. 09. 22. 11:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 22. 11:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 Szentlőrinci AC KSE
Angyalföldi SI DSE
2018. 09. 29. 11:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 29. 11:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Budafoki LC
2018. 10. 07. 13:00
Külker SC
2018. 10. 07. 13:00
Külker SC
Mészöly Focisuli SE
Angyalföldi SI DSE
2018. 10. 14. 13:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Szolnoki MÁV UFC
2018. 10. 20. 12:00
Vác Városi Stadion
2018. 10. 20. 12:00
Vác Városi Stadion
Vác VLSE
Angyalföldi SI DSE
2018. 10. 27. 13:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Budai FC SE
2018. 11. 03. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 03. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Angyalföldi SI DSE
2018. 11. 11. 11:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Goldball '94 FC
2018. 11. 17. 11:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 11. 17. 11:00
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
Angyalföldi SI DSE
2018. 11. 24. 11:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 11:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
VS Dunakeszi
2018. 10. 31. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 31. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
Soroksár SC
Angyalföldi SI DSE
2019. 02. 23. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 02. 23. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Újpest FC
2019. 03. 02. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 02. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. ker. TVE
Angyalföldi SI DSE
2019. 03. 09. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 04. 30. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 04. 30. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
Gloriett SE
INFO
Angyalföldi SI DSE
2019. 03. 23. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
03. 23. 13:00
1908 Szentlőrinci AC KSE
2019. 03. 31. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
Budafoki LC
03. 31. 09:00
Angyalföldi SI DSE
2019. 04. 06. 12:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
04. 06. 12:00
Mészöly Focisuli SE
2019. 04. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 04. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
04. 13. 12:00
Angyalföldi SI DSE
2019. 04. 18. 12:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 18. 12:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
04. 18. 12:00
Vác VLSE
2019. 04. 27. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
Budai FC SE
04. 27. 09:00
Angyalföldi SI DSE
2019. 05. 04. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 04. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
05. 04. 13:00
Monori SE
2019. 05. 11. 10:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 10:00
Goldball '94 FC - Siketek -
Goldball '94 FC
05. 11. 10:00
Angyalföldi SI DSE
2019. 05. 18. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 18. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
05. 18. 13:00
Budaörs
2019. 05. 26. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 05. 26. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VS Dunakeszi
05. 26. 12:00
Angyalföldi SI DSE
2019. 06. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
06. 01. 12:00
Soroksár SC

Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.

2018. 08. 25. 10:00
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 10:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Budaörs
2018. 09. 01. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 01. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VS Dunakeszi
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 09. 08. 09:00
Ikarus BSE
2018. 09. 08. 09:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Angyalföldi SI DSE
2018. 09. 15. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 15. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Újpest FC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 09. 22. 09:00
Ikarus BSE
2018. 09. 22. 09:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
III. ker. TVE
2018. 09. 30. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 15:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Soroksár SC
2018. 10. 06. 10:00
Gloriett SE
2018. 10. 06. 10:00
Gloriett SE
Gloriett SE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 10. 14. 09:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 09:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
1908 Szentlőrinci AC KSE
2018. 10. 20. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
Budafoki LC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 10. 27. 09:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 09:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Mészöly Focisuli SE
2018. 11. 03. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 03. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 11. 11. 10:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 10:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Vác VLSE
2018. 11. 17. 12:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 12:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
Budai FC SE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 11. 24. 10:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 10:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Monori SE
2018. 12. 02. 10:00
Goldball Park
2018. 12. 02. 10:00
Goldball Park
Goldball '94 FC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 02. 23. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2019. 02. 23. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 03. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 03. 02. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
VS Dunakeszi
2019. 03. 09. 13:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 13:00
Láng SK Sporttelep
Angyalföldi SI DSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 03. 16. 12:00
Ikarus BSE
2019. 03. 16. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Újpest FC
2019. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. ker. TVE
03. 24. 10:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 03. 30. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
Soroksár SC
03. 30. 16:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 04. 06. 12:00
Ikarus BSE
2019. 04. 06. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
04. 06. 12:00
Gloriett SE
2019. 04. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 Szentlőrinci AC KSE
04. 13. 12:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 04. 20. 12:00
Ikarus BSE
2019. 04. 20. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
04. 20. 12:00
Budafoki LC
2019. 04. 28. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 04. 28. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
Mészöly Focisuli SE
04. 28. 15:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 05. 04. 12:00
Ikarus BSE
2019. 05. 04. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
05. 04. 12:00
Szolnoki MÁV UFC
2019. 05. 12. 10:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Vác Városi Stadion
Vác VLSE
05. 12. 10:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 05. 18. 12:00
Ikarus BSE
2019. 05. 18. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
05. 18. 12:00
Budai FC SE
2019. 05. 25. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 25. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 25. 12:00
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2019. 06. 01. 12:00
Ikarus BSE
2019. 06. 01. 12:00
Ikarus BSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
06. 01. 12:00
Goldball '94 FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol