Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport 2. forduló

2019.01.06 - 17:20

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

Pest

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLDI FERENC, KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Üllő SE
Asterix SC-Érd
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

1'

NAGY GÁBOR

 

0 - 2

1'

SZÉKELY ZOLTÁN

 

0 - 3

4'

KOSZTA BENEDEK

 

0 - 4

12'

MAJOROS MÁTÉ

 

0 - 5

13'

SZÉKELY ZOLTÁN

 

0 - 6

17'

VARGA PATRIK MÁTÉ
AGÓCS LAJOS DÁVID

18'

1 - 6

 

 

1 - 7

19'

VARGA PATRIK MÁTÉ

 

1 - 8

20'

SPERKA LÁSZLÓ

 

1 - 9

20'

KIS KOPPÁNY

 

1 - 10

25'

VARGA PATRIK MÁTÉ

 

1 - 11

26'

VARGA PATRIK MÁTÉ

 

1 - 12

27'

NAGY GÁBOR

 

1 - 13

28'

NAGY GÁBOR

 

1 - 14

30'

KIS KOPPÁNY

 

1 - 15

30'

SZÉKELY ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aramis SE II. Aramis SE II. 4 4 0 0 18 2 16 12 4
2 Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal 4 3 0 1 22 9 13 9 5.5
3 Aramis SE I. Aramis SE I. 4 3 0 1 12 10 2 9 4.5
4 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 4 2 0 2 24 13 11 6 4.8
5 FC Dabas  FC Dabas  4 2 0 2 18 11 7 6 5.5
6 Törökbálint LASE Törökbálint LASE 4 2 0 2 17 13 4 6 7
7 Budaörs Budaörs 4 2 0 2 11 15 -4 6 4.3
8 Bolha-FTSE Bolha-FTSE 4 0 0 4 5 16 -11 0 5.3
9 Üllő SE Üllő SE 4 0 0 4 2 40 -38 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE I. 2 1 1 0 2 0 2 4 2 2 0 0 6 3 3 6 4 3 1 0 8 3 5 10
2 Üllő SE Törökbálint LASE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 1 0 7 3 4 10
3 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6 4 3 0 1 12 4 8 9
4 Üllő SE Aramis SE II. 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 3 0 3 8
5 Üllő SE FC Dabas 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 6 8 -2 6
6 Üllő SE Asterix SC-Érd 2 0 0 2 4 6 -2 0 2 1 1 0 5 0 5 4 4 1 1 2 9 6 3 4
7 Üllő SE Budaörs 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 0 3 2 4 -2 3
8 Üllő SE Üllő SE 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 1 3 1 14 -13 1
9 Üllő SE Bolha-FTSE 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE II. 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 18 2 16 12
2 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 2 1 0 1 10 4 6 3 2 2 0 0 12 5 7 6 4 3 0 1 22 9 13 9
3 Üllő SE Aramis SE I. 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 8 6 2 6 4 3 0 1 12 10 2 9
4 Üllő SE Asterix SC-Érd 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 15 5 10 3 4 2 0 2 24 13 11 6
5 Üllő SE FC Dabas 2 0 0 2 4 11 -7 0 2 2 0 0 14 0 14 6 4 2 0 2 18 11 7 6
6 Üllő SE Törökbálint LASE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 17 13 4 6
7 Üllő SE Budaörs 2 1 0 1 8 6 2 3 2 1 0 1 3 9 -6 3 4 2 0 2 11 15 -4 6
8 Üllő SE Bolha-FTSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 0 4 5 16 -11 0
9 Üllő SE Üllő SE 2 0 0 2 1 25 -24 0 2 0 0 2 1 15 -14 0 4 0 0 4 2 40 -38 0
 
Aramis SE I.
0 - 2-4 - 2-----
Aramis SE II.
-4 - 0-8 - 1----
Asterix SC-Érd
4 - 5-----5 - 3-
Bolha-FTSE
---1 - 20 - 4---
Budaörs
-----3 - 45 - 2-
FC Dabas
2 - 3----2 - 8--
Szigetszentmiklós Futsal
-1 - 4-----9 - 0
Törökbálint LASE
---6 - 2---6 - 1
Üllő SE
--1 - 15--0 - 10--

Meccsek

Üllő SE

2018. 12. 09. 08:45
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 08:45
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Üllő SE
FC Dabas
2018. 12. 09. 09:30
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 09:30
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Szigetszentmiklós Futsal
Üllő SE
2019. 01. 06. 16:40
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 06. 16:40
Treff Sportcsarnok (Érd)
Törökbálint LASE
Üllő SE
2019. 01. 06. 17:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 06. 17:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2019. 01. 20. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 20. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
Üllő SE
Aramis SE I.
2019. 01. 20. 11:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 20. 11:20
Aramis SE Futsal Csarnok
Budaörs
Üllő SE
2019. 01. 26. 10:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 10:30
Aramis SE Futsal Csarnok
Üllő SE
Aramis SE II.
2019. 01. 26. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
Bolha-FTSE
Üllő SE

Asterix SC-Érd

2018. 12. 09. 11:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 11:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Asterix SC-Érd
Aramis SE I.
2018. 12. 09. 12:35
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 12:35
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Aramis SE II.
Asterix SC-Érd
2019. 01. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
Asterix SC-Érd
Törökbálint LASE
2019. 01. 06. 17:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 06. 17:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
Asterix SC-Érd
Bolha-FTSE
2019. 01. 20. 12:10
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 12:10
Törökbálinti Sportközpont
Szigetszentmiklós Futsal
Asterix SC-Érd
2019. 01. 26. 12:25
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 12:25
Aramis SE Futsal Csarnok
Asterix SC-Érd
Budaörs
2019. 01. 26. 13:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 13:10
Aramis SE Futsal Csarnok
FC Dabas
Asterix SC-Érd
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol