Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2019.02.24 - 14:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, CZEGLÉDI BARNA
KELEN SC
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

PATKÓS IMRE RICHÁRD
KISS GÁBOR

13'

1 - 1

 

KRAJNC BALÁZS

21'

2 - 1

 

KISS GÁBOR

31'

3 - 1

 

KOÓS BÁLINT PÉTER

51'

4 - 1

 

KRAJNC BALÁZS

67'

5 - 1

 

BALOGH BENCE BÉLA

88'

6 - 1

 

BALOGH BENCE BÉLA

90'

7 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 16 11 4 1 41 4 37 37 9.2
2 UNIONE FC UNIONE FC 16 11 3 2 35 19 16 36 8.9
3 KELEN SC KELEN SC 16 11 2 3 47 11 36 35 8.9
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 16 9 7 0 46 12 34 34 8.7
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 16 9 3 4 31 17 14 30 9
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 16 9 2 5 37 20 17 29 8.8
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 6 6 4 28 30 -2 24 8.3
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 16 7 2 7 24 25 -1 23 8.1
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  16 6 5 5 23 31 -8 23 8.9
10 BMTE II. BMTE II. 16 6 1 9 26 37 -11 19 8.1
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 16 5 2 9 23 33 -10 17 8.2
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 16 4 3 9 14 28 -14 15 7.8
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 16 3 4 9 12 31 -19 13 8
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 16 2 5 9 21 29 -8 11 8.6
15 RAFC RAFC 16 3 1 12 12 43 -31 10 8.4
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 16 0 2 14 10 60 -50 2 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 7 5 0 2 9 4 5 15 16 11 2 3 23 6 17 35
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 5 3 0 11 1 10 18 8 4 3 1 8 2 6 15 16 9 6 1 19 3 16 33
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 0 3 10 4 6 15 8 3 4 1 7 6 1 13 16 8 4 4 17 10 7 28
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 2 5 1 9 7 2 11 8 5 2 1 9 3 6 17 16 7 7 2 18 10 8 28
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 4 3 1 12 2 10 15 8 3 3 2 6 6 0 12 16 7 6 3 18 8 10 27
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 6 2 1 14 4 10 20 7 1 3 3 3 8 -5 6 16 7 5 4 17 12 5 26
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 6 5 1 11 8 4 2 2 10 5 5 14 16 7 4 5 16 10 6 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 4 7 -3 5 9 6 1 2 7 7 0 19 16 7 3 6 11 14 -3 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 7 10 -3 9 7 4 1 2 6 7 -1 13 16 7 1 8 13 17 -4 22
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 8 6 2 12 8 2 2 4 7 10 -3 8 16 5 5 6 15 16 -1 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 2 3 2 2 3 -1 9 9 2 4 3 4 5 -1 10 16 4 7 5 6 8 -2 19
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 1 4 6 8 -2 7 9 3 2 4 3 6 -3 11 16 5 3 8 9 14 -5 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 7 6 1 7 8 2 2 4 9 10 -1 8 16 3 6 7 16 16 0 15
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 2 2 3 4 4 0 8 9 0 4 5 1 14 -13 4 16 2 6 8 5 18 -13 12
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 0 4 4 0 6 -6 4 8 1 2 5 3 12 -9 5 16 1 6 9 3 18 -15 9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 7 0 2 5 2 11 -9 2 16 1 3 12 4 30 -26 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 7 1 0 25 1 24 22 8 4 3 1 16 3 13 15 16 11 4 1 41 4 37 37
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 6 1 1 19 10 9 19 8 5 2 1 16 9 7 17 16 11 3 2 35 19 16 36
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 7 5 0 2 20 7 13 15 16 11 2 3 47 11 36 35
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 6 2 0 29 3 26 20 8 3 5 0 17 9 8 14 16 9 7 0 46 12 34 34
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 1 2 19 8 11 16 8 4 2 2 12 9 3 14 16 9 3 4 31 17 14 30
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 4 1 3 13 9 4 13 8 5 1 2 24 11 13 16 16 9 2 5 37 20 17 29
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 3 1 19 15 4 15 8 2 3 3 9 15 -6 9 16 6 6 4 28 30 -2 24
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 3 1 3 11 12 -1 10 9 4 1 4 13 13 0 13 16 7 2 7 24 25 -1 23
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 5 3 1 18 12 6 18 7 1 2 4 5 19 -14 5 16 6 5 5 23 31 -8 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 15 20 -5 9 7 3 1 3 11 17 -6 10 16 6 1 9 26 37 -11 19
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 1 4 12 15 -3 7 9 3 1 5 11 18 -7 10 16 5 2 9 23 33 -10 17
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 3 2 2 6 11 -5 11 9 1 1 7 8 17 -9 4 16 4 3 9 14 28 -14 15
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 1 3 4 4 13 -9 6 8 2 1 5 8 18 -10 7 16 3 4 9 12 31 -19 13
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 12 13 -1 7 8 1 1 6 9 16 -7 4 16 2 5 9 21 29 -8 11
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 3 0 4 8 12 -4 9 9 0 1 8 4 31 -27 1 16 3 1 12 12 43 -31 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 7 0 1 6 6 29 -23 1 16 0 2 14 10 60 -50 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 1--1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 2--
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 2-2 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 0---0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 2-3 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2----1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0---1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 0-1 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 1---2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1--4 - 20 - 0-

Meccsek

KELEN SC

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 08. 16:30
RTK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
RTK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2019. 03. 23. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
KELEN SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->