Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 17. forduló

2019.03.02 - 14:30

Budapest, Csep-Gól FC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

45'

TÍMÁRI NORMAN

 

0 - 2

74'

SOLTÉSZ ISTVÁN ZOLTÁN

 

0 - 3

81'

SZABÓ BOTOND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 17 12 4 1 45 4 41 40 9.5
2 UNIONE FC UNIONE FC 17 12 3 2 37 20 17 39 8.8
3 KELEN SC KELEN SC 17 12 2 3 50 11 39 38 9.1
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 17 10 7 0 53 12 41 37 8.7
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 17 10 2 5 38 20 18 32 9.2
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 17 9 3 5 32 19 13 30 8.5
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 17 6 7 4 29 31 -2 25 8.3
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  17 6 6 5 24 32 -8 24 8.9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 17 7 2 8 24 32 -8 23 7.8
10 BMTE II. BMTE II. 17 6 2 9 27 38 -11 20 8.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 17 5 2 10 24 36 -12 17 8.6
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 17 4 3 10 14 31 -17 15 7.5
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 17 3 5 9 13 32 -19 14 8.2
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 17 2 5 10 21 30 -9 11 8.4
15 RAFC RAFC 17 3 1 13 12 47 -35 10 8
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 17 1 2 14 13 61 -48 5 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 8 6 0 2 10 4 6 18 17 12 2 3 24 6 18 38
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 5 3 0 11 1 10 18 9 4 4 1 8 2 6 16 17 9 7 1 19 3 16 34
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 2 5 1 9 7 2 11 9 6 2 1 10 3 7 20 17 8 7 2 19 10 9 31
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 4 3 1 12 2 10 15 9 4 3 2 9 6 3 15 17 8 6 3 21 8 13 30
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 6 2 1 14 4 10 20 8 2 3 3 4 8 -4 9 17 8 5 4 18 12 6 29
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 0 4 10 5 5 15 8 3 4 1 7 6 1 13 17 8 4 5 17 11 6 28
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 3 3 3 6 5 1 12 8 4 2 2 10 5 5 14 17 7 5 5 16 10 6 26
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 1 2 5 4 10 -6 5 9 6 1 2 7 7 0 19 17 7 3 7 11 17 -6 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 7 10 -3 10 7 4 1 2 6 7 -1 13 17 7 2 8 13 17 -4 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 8 7 1 12 8 2 2 4 7 10 -3 8 17 5 5 7 15 17 -2 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 8 2 3 3 2 4 -2 9 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 4 7 6 6 9 -3 19
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 6 9 -3 7 9 3 2 4 3 6 -3 11 17 5 3 9 9 15 -6 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 7 6 1 7 9 2 3 4 9 10 -1 9 17 3 7 7 16 16 0 16
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 2 3 3 4 4 0 9 9 0 4 5 1 14 -13 4 17 2 7 8 5 18 -13 13
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 0 4 4 0 6 -6 4 9 1 3 5 3 12 -9 6 17 1 7 9 3 18 -15 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 8 1 2 5 3 11 -8 5 17 2 3 12 5 30 -25 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 7 1 0 25 1 24 22 9 5 3 1 20 3 17 18 17 12 4 1 45 4 41 40
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 6 1 1 19 10 9 19 9 6 2 1 18 10 8 20 17 12 3 2 37 20 17 39
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 8 6 0 2 23 7 16 18 17 12 2 3 50 11 39 38
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 6 2 0 29 3 26 20 9 4 5 0 24 9 15 17 17 10 7 0 53 12 41 37
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 5 1 3 14 9 5 16 8 5 1 2 24 11 13 16 17 10 2 5 38 20 18 32
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 1 3 20 10 10 16 8 4 2 2 12 9 3 14 17 9 3 5 32 19 13 30
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 4 1 20 16 4 16 8 2 3 3 9 15 -6 9 17 6 7 4 29 31 -2 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 5 3 1 18 12 6 18 8 1 3 4 6 20 -14 6 17 6 6 5 24 32 -8 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 3 1 4 11 19 -8 10 9 4 1 4 13 13 0 13 17 7 2 8 24 32 -8 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 16 21 -5 10 7 3 1 3 11 17 -6 10 17 6 2 9 27 38 -11 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 13 18 -5 7 9 3 1 5 11 18 -7 10 17 5 2 10 24 36 -12 17
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 8 3 2 3 6 14 -8 11 9 1 1 7 8 17 -9 4 17 4 3 10 14 31 -17 15
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 1 3 4 4 13 -9 6 9 2 2 5 9 19 -10 8 17 3 5 9 13 32 -19 14
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 12 13 -1 7 9 1 1 7 9 17 -8 4 17 2 5 10 21 30 -9 11
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 3 0 5 8 16 -8 9 9 0 1 8 4 31 -27 1 17 3 1 13 12 47 -35 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 8 1 1 6 9 30 -21 4 17 1 2 14 13 61 -48 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 11 - 3-1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 2-
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 00 - 3--0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 21 - 03 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2----1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0---1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 1---2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2---0 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1--4 - 20 - 0-

Meccsek

CSEP-GÓL FC SE

2018. 08. 18. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
REAC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 01. 13:30
RTK Sporttelep
2018. 09. 01. 13:30
RTK Sporttelep
RAFC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 17. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 10. 17. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 06. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ASR GÁZGYÁR
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 27. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 02. 23. 13:00
Budai II. László Stadion
2019. 02. 23. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC SE
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
2019. 03. 09. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
RAFC
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 30. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC SE
2019. 04. 06. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC SE
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
UNIONE FC
2019. 05. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
PESTSZENTIMREI SK

KELEN SC

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 08. 16:30
RTK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
RTK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2019. 03. 23. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
KELEN SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->