Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 28. forduló

2019.05.18 - 17:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, TÓTH I. TAMÁS
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

FEKETE MÁTÉ
BALOGH TIBOR

48'

1 - 1

 

 

1 - 2

62'

HORVÁTH TAMÁS

 

1 - 3

78'

KÉVÉS SZABOLCS
MALYA BENCE

83'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 28 21 4 3 82 16 66 67 9.4
2 REAC REAC 28 20 7 1 80 4 76 67 9.1
3 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 28 19 8 1 96 16 80 65 8.8
4 UNIONE FC UNIONE FC 28 18 4 6 54 36 18 58 8.5
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 28 15 5 8 62 34 28 50 8.9
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 28 14 5 9 49 34 15 47 9
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 28 14 5 9 53 46 7 47 8.5
8 BMTE II. BMTE II. 28 13 3 12 66 58 8 42 8.7
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 28 9 7 12 47 58 -11 34 8.5
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  28 7 9 12 43 67 -24 30 8.3
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 28 7 8 13 46 58 -12 29 8.4
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 28 7 4 17 38 66 -28 25 7.8
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 28 6 7 15 29 59 -30 25 8.2
14 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 28 6 5 17 22 52 -30 23 7.9
15 RAFC RAFC 28 4 1 23 21 89 -68 13 7.9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 28 2 2 24 22 117 -95 8 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 14 9 3 2 22 3 19 30 14 10 2 2 18 6 12 32 28 19 5 4 40 9 31 62
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 14 9 5 0 20 1 19 32 14 8 5 1 16 2 14 29 28 17 10 1 36 3 33 61
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 14 7 6 1 23 4 19 27 14 7 5 2 18 7 11 26 28 14 11 3 41 11 30 53
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 13 5 2 6 9 12 -3 17 15 9 4 2 14 9 5 31 28 14 6 8 23 21 2 48
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 14 7 2 5 13 7 6 23 14 5 6 3 10 9 1 21 28 12 8 8 23 16 7 44
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 14 2 9 3 11 13 -2 15 14 8 5 1 14 4 10 29 28 10 14 4 25 17 8 44
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 15 5 3 7 17 12 5 18 13 7 4 2 13 10 3 25 28 12 7 9 30 22 8 43
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 4 6 4 10 8 2 18 14 6 5 3 13 7 6 23 28 10 11 7 23 15 8 41
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 6 4 5 16 13 3 22 13 3 5 5 10 16 -6 14 28 9 9 10 26 29 -3 36
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 14 4 6 4 5 8 -3 18 14 2 7 5 4 8 -4 13 28 6 13 9 9 16 -7 31
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 14 4 3 7 10 12 -2 15 14 3 5 6 10 16 -6 14 28 7 8 13 20 28 -8 29
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 14 3 6 5 14 13 1 15 14 3 5 6 12 15 -3 14 28 6 11 11 26 28 -2 29
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 14 3 2 9 10 21 -11 11 14 4 4 6 5 12 -7 16 28 7 6 15 15 33 -18 27
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 14 0 8 6 3 12 -9 8 14 4 3 7 12 20 -8 15 28 4 11 13 15 32 -17 23
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 13 2 5 6 6 10 -4 11 15 0 6 9 3 28 -25 6 28 2 11 15 9 38 -29 17
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 1 3 10 3 26 -23 6 14 1 2 11 3 23 -20 5 28 2 5 21 6 49 -43 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 14 10 3 1 43 6 37 33 14 11 1 2 39 10 29 34 28 21 4 3 82 16 66 67
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 14 11 3 0 40 1 39 36 14 9 4 1 40 3 37 31 28 20 7 1 80 4 76 67
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 14 11 2 1 53 6 47 35 14 8 6 0 43 10 33 30 28 19 8 1 96 16 80 65
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 14 9 1 4 27 21 6 28 14 9 3 2 27 15 12 30 28 18 4 6 54 36 18 58
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 6 3 5 28 18 10 21 14 9 2 3 34 16 18 29 28 15 5 8 62 34 28 50
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 14 7 3 4 27 17 10 24 14 7 2 5 22 17 5 23 28 14 5 9 49 34 15 47
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 13 7 1 5 25 24 1 22 15 7 4 4 28 22 6 25 28 14 5 9 53 46 7 47
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 15 6 2 7 37 30 7 20 13 7 1 5 29 28 1 22 28 13 3 12 66 58 8 42
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 14 5 4 5 29 28 1 19 14 4 3 7 18 30 -12 15 28 9 7 12 47 58 -11 34
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 5 5 5 25 32 -7 20 13 2 4 7 18 35 -17 10 28 7 9 12 43 67 -24 30
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 14 5 5 4 31 25 6 20 14 2 3 9 15 33 -18 9 28 7 8 13 46 58 -12 29
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 14 3 3 8 22 36 -14 12 14 4 1 9 16 30 -14 13 28 7 4 17 38 66 -28 25
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 14 3 4 7 11 25 -14 13 14 3 3 8 18 34 -16 12 28 6 7 15 29 59 -30 25
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 14 5 2 7 12 29 -17 17 14 1 3 10 10 23 -13 6 28 6 5 17 22 52 -30 23
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 13 4 0 9 12 27 -15 12 15 0 1 14 9 62 -53 1 28 4 1 23 21 89 -68 13
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 1 1 12 12 51 -39 4 14 1 1 12 10 66 -56 4 28 2 2 24 22 117 -95 8
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 12 - 33 - 12 - 30 - 02 - 11 - 25 - 11 - 61 - 34 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 10 - 20 - 1-2 - 13 - 30 - 32 - 26 - 20 - 41 - 11 - 30 - 71 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
3 - 13 - 0-2 - 10 - 30 - 22 - 01 - 15 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 21 - 1
BMTE II.
2 - 33 - 21 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 011 - 00 - 01 - 37 - 00 - 70 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 00 - 30 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 01 - 33 - 10 - 50 - 10 - 6
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 12 - 50 - 03 - 10 - 21 - 03 - 02 - 01 - 310 - 02 - 21 - 1-
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 20 - 02 - 30 - 42 - 11 - 00 - 40 - 31 - 10 - 20 - 23 - 2
KELEN SC
1 - 07 - 0-7 - 12 - 01 - 05 - 13 - 06 - 00 - 02 - 26 - 01 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 13 - 22 - 22 - 21 - 30 - 34 - 0-3 - 35 - 01 - 23 - 15 - 3
RAFC
0 - 2-0 - 30 - 32 - 10 - 13 - 21 - 31 - 00 - 41 - 23 - 11 - 30 - 2-
REAC
7 - 03 - 02 - 02 - 04 - 10 - 03 - 0-2 - 00 - 03 - 04 - 00 - 04 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 24 - 02 - 1-1 - 01 - 3-0 - 24 - 23 - 10 - 35 - 00 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 50 - 12 - 30 - 41 - 32 - 62 - 40 - 70 - 44 - 10 - 70 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 01 - 0-4 - 01 - 210 - 03 - 00 - 04 - 08 - 02 - 26 - 0
UNIONE FC
4 - 21 - 02 - 32 - 11 - 03 - 25 - 10 - 23 - 25 - 20 - 41 - 0-0 - 20 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 11 - 33 - 22 - 42 - 11 - 42 - 02 - 21 - 14 - 10 - 61 - 14 - 20 - 01 - 4

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC. II.
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 15. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2018. 10. 17. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 10. 17. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 29. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 02. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 02. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 24. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 02. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 02. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 22. 19:30
Budai II. László Stadion
2019. 03. 22. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 30. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC SE
2019. 04. 06. 15:30
RTK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
RTK Sporttelep
RAFC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 04. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 11. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->