Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 15. forduló

2019.03.17 - 13:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
BARTKÓ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMA PÉTER, SZABÓ LEVENTE
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

TÓTH BARNABÁS

 

0 - 2

68'

BRAND KRISZTIÁN

 

0 - 3

70'

DORNAI NORBERT

 

0 - 4

77'

DORNAI NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 15 13 1 1 56 12 44 40 8.5
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 15 11 4 0 53 24 29 36 7.6 Büntetőpont: -1
3 `33` FC `33` FC 15 10 2 3 52 24 28 32 7.6
4 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 15 9 2 4 50 26 24 29 7.7
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 15 8 4 3 47 23 24 27 7.6 Büntetőpont: -1
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 15 8 3 4 39 20 19 27 8.1
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 15 6 1 8 38 43 -5 19 6.9
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 15 5 4 6 38 40 -2 19 8
9 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 15 5 2 8 33 38 -5 17 7.3
10 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 15 5 1 9 32 60 -28 16 7.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 15 5 0 10 36 70 -34 14 7.5 Büntetőpont: -1
12 BÜSKE BÜSKE 15 4 2 9 28 44 -16 14 7.2
13 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 15 1 1 13 19 49 -30 4 6.9
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 15 1 1 13 20 68 -48 4 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 6 6 0 0 13 0 13 18 9 6 3 0 13 3 10 21 15 12 3 0 26 3 23 39
2 LURKÓ SE MARGITSZIGET 8 4 2 2 15 4 11 14 7 5 1 1 11 4 7 16 15 9 3 3 26 8 18 30
3 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 7 4 3 0 11 4 7 14 8 4 4 0 10 6 4 16 15 8 7 0 21 10 11 30
4 LURKÓ SE INTER CDF SE 8 6 0 2 15 6 9 18 7 3 1 3 7 6 1 9 15 9 1 5 22 12 10 27
5 LURKÓ SE `33` FC 8 5 2 1 10 2 8 17 7 3 1 3 10 8 2 10 15 8 3 4 20 10 10 27
6 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 9 6 2 1 15 9 6 20 6 1 2 3 4 8 -4 5 15 7 4 4 19 17 2 25
7 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 8 4 1 3 7 5 2 13 7 2 4 1 12 7 5 10 15 6 5 4 19 12 7 23
8 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 7 5 0 2 12 4 8 15 8 1 2 5 4 12 -8 5 15 6 2 7 16 16 0 20
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 8 4 2 2 14 9 5 14 7 2 0 5 6 13 -7 6 15 6 2 7 20 22 -2 20
10 LURKÓ SE ESMTK II. 7 2 0 5 8 15 -7 6 8 2 1 5 12 15 -3 6 15 4 1 10 20 30 -10 12
11 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 7 1 3 3 4 6 -2 6 8 2 0 6 5 16 -11 6 15 3 3 9 9 22 -13 12
12 LURKÓ SE BÜSKE 7 1 4 2 10 11 -1 7 8 0 2 6 3 17 -14 2 15 1 6 8 13 28 -15 9
13 LURKÓ SE LURKÓ SE 8 1 1 6 3 23 -20 4 7 1 0 6 3 11 -8 3 15 2 1 12 6 34 -28 7
14 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 7 0 4 3 2 6 -4 4 8 0 3 5 4 13 -9 3 15 0 7 8 6 19 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 6 6 0 0 27 4 23 18 9 7 1 1 29 8 21 22 15 13 1 1 56 12 44 40
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 7 4 3 0 22 13 9 14 8 7 1 0 31 11 20 22 15 11 4 0 53 24 29 36
3 LURKÓ SE `33` FC 8 7 0 1 27 9 18 21 7 3 2 2 25 15 10 11 15 10 2 3 52 24 28 32
4 LURKÓ SE MARGITSZIGET 8 5 1 2 26 11 15 16 7 4 1 2 24 15 9 13 15 9 2 4 50 26 24 29
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 8 5 2 1 31 12 19 17 7 3 2 2 16 11 5 10 15 8 4 3 47 23 24 27
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 8 4 1 3 15 9 6 13 7 4 2 1 24 11 13 14 15 8 3 4 39 20 19 27
7 LURKÓ SE MERKAPT SE 8 4 1 3 25 20 5 13 7 2 0 5 13 23 -10 6 15 6 1 8 38 43 -5 19
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 9 4 3 2 26 23 3 15 6 1 1 4 12 17 -5 4 15 5 4 6 38 40 -2 19
9 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 7 5 0 2 21 13 8 15 8 0 2 6 12 25 -13 2 15 5 2 8 33 38 -5 17
10 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 7 3 0 4 10 20 -10 9 8 2 1 5 22 40 -18 7 15 5 1 9 32 60 -28 16
11 LURKÓ SE ESMTK II. 7 2 0 5 14 37 -23 6 8 3 0 5 22 33 -11 8 15 5 0 10 36 70 -34 14
12 LURKÓ SE BÜSKE 7 2 2 3 19 22 -3 8 8 2 0 6 9 22 -13 6 15 4 2 9 28 44 -16 14
13 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 7 1 1 5 11 18 -7 4 8 0 0 8 8 31 -23 0 15 1 1 13 19 49 -30 4
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 8 0 0 8 10 46 -36 0 7 1 1 5 10 22 -12 4 15 1 1 13 20 68 -48 4
 
`33` FC
2 - 11 - 5-1 - 04 - 15 - 02 - 0--5 - 0--7 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 04 - 1--6 - 17 - 1-2 - 16 - 0--
BP. ERDÉRT SE
-2 - 24 - 2--0 - 0--3 - 26 - 14 - 3-3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 5--1 - 23 - 2-4 - 22 - 2-3 - 72 - 11 - 15 - 1
BÜSKE
--3 - 4-2 - 4--3 - 23 - 2-4 - 41 - 13 - 5
ESMTK II.
-0 - 82 - 5--0 - 6-3 - 20 - 5--2 - 87 - 3
INTER CDF SE
4 - 02 - 3-3 - 36 - 16 - 25 - 1--4 - 11 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 42 - 11 - 22 - 4-1 - 24 - 4--0 - 1-
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 7--2 - 71 - 5-2 - 3--2 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 0--1 - 14 - 1--3 - 1-9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7-1 - 1-2 - 19 - 0-6 - 12 - 12 - 6-2 - 3-
MFC FAVORIT SE
2 - 30 - 4--6 - 25 - 2-1 - 04 - 0-3 - 2--
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 2-1 - 0-4 - 1--1 - 2-2 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
-0 - 4-1 - 6--0 - 33 - 2--0 - 13 - 23 - 2

Meccsek

MFC FAVORIT SE

2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BÜSKE
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ESMTK II.
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
LURKÓ SE
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
`33` FC
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
MERKAPT SE
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BÜSKE
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
INTER CDF SE
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
MARGITSZIGET
2019. 05. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 05. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
MFC FAVORIT SE
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 26. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 26. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
MFC FAVORIT SE
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
VÁROSGAZDA

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->