Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 26. forduló

2019.06.01 - 11:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
HOLLÓSI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, IVACS VINCE
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

LUNZITISA QUESON

 

0 - 2

67'

FERREIRA SANTOS MATHEUS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 26 22 2 2 84 19 65 68 8
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 26 20 4 2 91 41 50 63 7.9 Büntetőpont: -1
3 `33` FC `33` FC 26 17 3 6 107 50 57 54 7.8
4 INTER CDF SE INTER CDF SE 26 16 6 4 88 37 51 53 7.8 Büntetőpont: -1
5 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 26 15 4 7 75 42 33 49 7.7
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 26 13 4 9 63 39 24 43 7.6
7 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 26 9 5 12 78 67 11 32 7.5
8 MERKAPT SE MERKAPT SE 26 9 5 12 80 77 3 32 7.5
9 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 26 9 3 14 67 71 -4 30 7.4
10 BÜSKE BÜSKE 26 8 4 14 61 86 -25 28 7.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 26 9 1 16 65 102 -37 27 7.2 Büntetőpont: -1
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 26 8 2 16 56 107 -51 26 7.2
13 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 26 3 2 21 53 100 -47 11 7.1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 26 1 1 24 30 160 -130 4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 13 10 2 1 21 3 18 32 13 10 3 0 18 3 15 33 26 20 5 1 39 6 33 65
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 13 8 4 1 19 6 13 27 13 6 6 1 16 8 8 24 26 14 10 2 35 14 21 51
3 LURKÓ SE MARGITSZIGET 13 8 2 3 23 5 18 26 13 7 3 3 15 11 4 24 26 15 5 6 38 16 22 50
4 LURKÓ SE `33` FC 13 7 3 3 22 10 12 24 13 7 1 5 23 15 8 22 26 14 4 8 45 25 20 46
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 13 8 2 3 21 9 12 26 13 5 2 6 12 11 1 16 26 13 4 9 33 20 13 42
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 13 7 2 4 12 8 4 23 13 3 6 4 14 12 2 15 26 10 8 8 26 20 6 38
7 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 13 6 4 3 17 10 7 22 13 4 3 6 15 17 -2 15 26 10 7 9 32 27 5 37
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 13 6 3 4 16 16 0 21 13 4 4 5 19 15 4 16 26 10 7 9 35 31 4 37
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 13 6 2 5 21 18 3 20 13 4 1 8 18 21 -3 13 26 10 3 13 39 39 0 33
10 LURKÓ SE ESMTK II. 13 6 0 7 17 20 -3 18 13 2 3 8 15 21 -6 8 26 8 3 15 32 41 -9 26
11 LURKÓ SE BÜSKE 13 3 6 4 15 19 -4 15 13 3 2 8 7 20 -13 11 26 6 8 12 22 39 -17 26
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 13 3 5 5 12 15 -3 14 13 2 4 7 13 22 -9 10 26 5 9 12 25 37 -12 24
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 13 1 6 6 9 14 -5 9 13 2 2 9 8 29 -21 8 26 3 8 15 17 43 -26 17
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 13 1 1 11 5 44 -39 4 13 1 2 10 4 25 -21 5 26 2 3 21 9 69 -60 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 13 11 1 1 44 11 33 34 13 11 1 1 40 8 32 34 26 22 2 2 84 19 65 68
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 13 9 3 1 46 23 23 29 13 11 1 1 45 18 27 34 26 20 4 2 91 41 50 63
3 LURKÓ SE `33` FC 13 11 0 2 54 20 34 33 13 6 3 4 53 30 23 21 26 17 3 6 107 50 57 54
4 LURKÓ SE INTER CDF SE 13 8 3 2 52 20 32 27 13 8 3 2 36 17 19 26 26 16 6 4 88 37 51 53
5 LURKÓ SE MARGITSZIGET 13 9 1 3 42 17 25 28 13 6 3 4 33 25 8 21 26 15 4 7 75 42 33 49
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 13 8 2 3 32 14 18 26 13 5 2 6 31 25 6 17 26 13 4 9 63 39 24 43
7 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 13 4 3 6 31 34 -3 15 13 5 2 6 47 33 14 17 26 9 5 12 78 67 11 32
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 13 5 3 5 36 39 -3 18 13 4 2 7 44 38 6 14 26 9 5 12 80 77 3 32
9 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 13 7 0 6 34 33 1 21 13 2 3 8 33 38 -5 9 26 9 3 14 67 71 -4 30
10 LURKÓ SE BÜSKE 13 4 3 6 31 47 -16 15 13 4 1 8 30 39 -9 13 26 8 4 14 61 86 -25 28
11 LURKÓ SE ESMTK II. 13 5 1 7 33 52 -19 16 13 4 0 9 32 50 -18 11 26 9 1 16 65 102 -37 27
12 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 13 6 1 6 28 34 -6 19 13 2 1 10 28 73 -45 7 26 8 2 16 56 107 -51 26
13 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 13 2 2 9 27 48 -21 8 13 1 0 12 26 52 -26 3 26 3 2 21 53 100 -47 11
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 13 0 0 13 16 100 -84 0 13 1 1 11 14 60 -46 4 26 1 1 24 30 160 -130 4
 
`33` FC
2 - 11 - 52 - 51 - 04 - 15 - 02 - 011 - 15 - 15 - 05 - 24 - 27 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
3 - 12 - 12 - 04 - 13 - 20 - 26 - 17 - 11 - 12 - 16 - 01 - 07 - 0
BP. ERDÉRT SE
1 - 32 - 24 - 27 - 43 - 10 - 04 - 18 - 13 - 26 - 14 - 31 - 03 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 50 - 13 - 61 - 23 - 21 - 24 - 22 - 21 - 23 - 72 - 11 - 15 - 1
BÜSKE
1 - 130 - 33 - 42 - 22 - 41 - 35 - 43 - 23 - 23 - 04 - 41 - 13 - 5
ESMTK II.
1 - 40 - 82 - 54 - 21 - 30 - 66 - 13 - 20 - 54 - 43 - 12 - 87 - 3
INTER CDF SE
4 - 02 - 32 - 33 - 36 - 16 - 25 - 18 - 21 - 14 - 11 - 15 - 15 - 1
KÖZGÁZ DSE
4 - 40 - 41 - 42 - 11 - 22 - 41 - 61 - 24 - 42 - 82 - 80 - 17 - 0
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 71 - 102 - 112 - 71 - 52 - 112 - 30 - 141 - 82 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 04 - 01 - 31 - 14 - 15 - 03 - 23 - 13 - 19 - 2
MERKAPT SE
1 - 70 - 31 - 10 - 102 - 19 - 02 - 26 - 12 - 12 - 62 - 22 - 37 - 2
MFC FAVORIT SE
2 - 30 - 40 - 33 - 56 - 25 - 21 - 51 - 04 - 02 - 13 - 20 - 37 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 24 - 11 - 03 - 04 - 14 - 13 - 01 - 23 - 32 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
5 - 30 - 40 - 11 - 63 - 37 - 40 - 33 - 23 - 00 - 30 - 13 - 23 - 2

Meccsek

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE

INTER CDF SE

2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ESMTK II.
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
INTER CDF SE
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
INTER CDF SE
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
INTER CDF SE
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
BUDATÉTÉNY SE
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
INTER CDF SE
2018. 10. 21. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MERKAPT SE
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
INTER CDF SE
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
INTER CDF SE
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
BÜSKE
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
INTER CDF SE
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
`33` FC
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
LURKÓ SE
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
INTER CDF SE
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
INTER CDF SE
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MARGITSZIGET
2019. 04. 27. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
MERKAPT SE
INTER CDF SE
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
INTER CDF SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 12. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 12. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
INTER CDF SE
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
VÁROSGAZDA
2019. 05. 26. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 26. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
INTER CDF SE
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->