Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 21. forduló

2019.04.27 - 19:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZKRAJCSICS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEPESI SZABOLCS, SZEKERES MÁTYÁS
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
90'
45'

Gólok

LŐRINCZ PÉTER

36'

1 - 0

 

FEHÉR GYULA

42'

2 - 0

 

FEHÉR GYULA

59'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 21 18 2 1 114 25 89 56 8
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 21 17 2 2 68 25 43 53 7.7
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 21 15 3 3 93 23 70 48 7.8
4 DUNA SK DUNA SK 21 12 2 7 80 56 24 38 7.5
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 21 11 4 6 69 48 21 37 7.5
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  21 11 3 7 57 39 18 36 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 21 9 3 9 41 44 -3 30 7.6
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 21 7 5 9 62 57 5 26 7.3
9 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 21 7 2 12 55 76 -21 23 7.8
10 BEAC BEAC 21 6 3 12 40 60 -20 21 7.3
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 21 6 3 12 30 61 -31 21 7.4
12 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 21 5 3 13 56 73 -17 18 7.1
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 21 5 1 15 51 79 -28 16 7.1
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 21 0 0 21 11 161 -150 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 8 2 1 29 5 24 26 10 7 3 0 22 4 18 24 21 15 5 1 51 9 42 50
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 6 3 1 17 7 10 21 11 7 3 1 17 3 14 24 21 13 6 2 34 10 24 45
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 3 0 20 3 17 24 11 5 4 2 17 7 10 19 21 12 7 2 37 10 27 43
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 7 2 2 21 7 14 23 10 3 4 3 5 6 -1 13 21 10 6 5 26 13 13 36
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 1 4 21 8 13 19 10 3 3 4 16 19 -3 12 21 9 4 8 37 27 10 31
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 4 3 3 16 10 6 15 11 5 1 5 13 12 1 16 21 9 4 8 29 22 7 31
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 4 2 5 11 13 -2 14 10 4 3 3 19 15 4 15 21 8 5 8 30 28 2 29
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 2 3 5 6 12 -6 9 11 5 3 3 12 10 2 18 21 7 6 8 18 22 -4 27
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 1 5 4 8 15 -7 8 11 5 3 3 10 13 -3 18 21 6 8 7 18 28 -10 26
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 3 5 14 18 -4 15 9 2 1 6 11 19 -8 7 21 6 4 11 25 37 -12 22
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 1 6 3 6 13 -7 9 11 3 3 5 7 16 -9 12 21 4 9 8 13 29 -16 21
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 3 4 17 17 0 12 11 1 5 5 11 18 -7 8 21 4 8 9 28 35 -7 20
13 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 2 3 6 7 15 -8 9 10 2 3 5 8 12 -4 9 21 4 6 11 15 27 -12 18
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 1 9 2 27 -25 1 11 0 1 10 2 41 -39 1 21 0 2 19 4 68 -64 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 9 1 1 64 15 49 28 10 9 1 0 50 10 40 28 21 18 2 1 114 25 89 56
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 9 0 1 32 15 17 27 11 8 2 1 36 10 26 26 21 17 2 2 68 25 43 53
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 10 7 2 1 52 12 40 23 11 8 1 2 41 11 30 25 21 15 3 3 93 23 70 48
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 0 5 45 28 17 18 10 6 2 2 35 28 7 20 21 12 2 7 80 56 24 38
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 3 4 3 30 25 5 13 11 8 0 3 39 23 16 24 21 11 4 6 69 48 21 37
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 6 0 5 35 20 15 18 10 5 3 2 22 19 3 18 21 11 3 7 57 39 18 36
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 3 2 5 16 20 -4 11 11 6 1 4 25 24 1 19 21 9 3 9 41 44 -3 30
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 3 3 5 28 29 -1 12 10 4 2 4 34 28 6 14 21 7 5 9 62 57 5 26
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 10 3 1 6 28 37 -9 10 11 4 1 6 27 39 -12 13 21 7 2 12 55 76 -21 23
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 3 1 7 17 32 -15 10 10 3 2 5 23 28 -5 11 21 6 3 12 40 60 -20 21
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 3 2 5 18 26 -8 11 11 3 1 7 12 35 -23 10 21 6 3 12 30 61 -31 21
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 10 3 2 5 34 34 0 11 11 2 1 8 22 39 -17 7 21 5 3 13 56 73 -17 18
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 0 8 30 39 -9 12 9 1 1 7 21 40 -19 4 21 5 1 15 51 79 -28 16
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 0 10 5 61 -56 0 11 0 0 11 6 100 -94 0 21 0 0 21 11 161 -150 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 2--3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 1-2 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 70 - 30 - 31 - 7-0 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 5-2 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 6-7 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0--8 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8-2 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 3-2 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

ÚJPESTI FLOTTA

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
06. 01. 18:00
PIRAMIS SE

FŐV. VÍZMŰVEK SK II.

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
PIRAMIS SE
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
INFO
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
06. 02. 11:00
DINAMO TORPEDO KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol